615 Shares 7051 views

Smażone placki z wiśni. recepty

Smażone placki z wiśni, takich jak dzieci i dorosłych. W lecie mogą być przygotowane ze świeżych owoców jagodowych, a zimą – od zamrożone. Czytaj receptur słodki wypiek w naszym artykule i raduyte krewnych kulinarnych.

Placki z wiśni smażone (kefir)

Na wysokości jagód sezonie każda kobieta stara się zadowolić bliskich pyszne wypieki. Przygotuj się do swojego ulubionego ciasta z palonej wiśni (kefir) według naszej receptury.

 1. Szlifować 30 g drożdży prasowanych i umieścić je w misce. Dodaj do nich dwie łyżki wody, łyżeczkę cukru, trochę soli i wszystko dokładnie wymieszać.
 2. W małym garnku wlać szkła maślanki i lekko ogrzewać w piecu.
 3. W misce z drożdżami, dodać jogurt ogrzane, a następnie zwraca się do tych samych trzech szklanek białej mąki.
 4. Ugniatać elastycznego ciasta, obejmują je przy użyciu ręcznika i umieścić na pół godziny w ciepłym miejscu.
 5. Cherry umyć, pozbyć się nasion i wycisnąć trochę soku, jeśli to konieczne.
 6. Ciasto podzielić na równe części i kształtu tych ciastek.
 7. Na każdym miejscu preform jagód i posypać je cukrem. Szczypta brzegi ciasta, dając Patty owal.

Rozgrzać patelnię, wlać olej roślinny do niego i smażyć aż gotowanego ciasta. Ukończony pieczenia, miejsce na talerzu i podawać.

Placki z wiśni smażonych drożdżach

Wiele gospodyń domowych nie lubią smażyć na patelni placki z jagodami. Chodzi o to, że często następuje słodkim nadzieniem i niedogotowane niż psuje wygląd i smak pieczywa. Aby uniknąć takich problemów, chcemy podzielić się z Wami sekrety gotowania nadzienia. Przeczytaj, jak upiec ciasto z wiśni smażonych drożdżach.

 1. 600 gramów mąki miesza się z jedną łyżkę drożdży suchych, dwie łyżki cukier, sól i waniliowego.
 2. Wlać do mąki jedną filiżankę ciepłego mleka. Istnieje również wysłać dwa jaja kurze i 100 g masła w temperaturze pokojowej.
 3. Dokładnie wymieszać wszystkie składniki, a następnie ugniatać ręce. Gotową ciasto, umieścić w misce, przykryć folią spożywczą i umieścić w ciepłym miejscu na jakiś czas.
 4. Treat 500 g świeżych lub mrożonych wiśni, usunąć pestki i jagody wycisnąć trochę soku.
 5. Oddzielnie, wymieszać 250 g cukru i trzy łyżki skrobi.
 6. Wymyślanie ciasto, podzielić na małe kawałki (około 100 gramów) i zrobić placki z nich.
 7. W centrum każdego przedmiotu umieścić jagody, posypać je z mieszaniną słodkie i Pinch krawędzie środkiem.
 8. Ogrzać patelni, wlać do niej trochę oleju i umieścić obrabiany.

Smażone placki z wiśni Podawać z gorącej herbaty lub innych napojów.

Smażone placki z nadzieniem wiśniowym

Kto nie lubi placki z wiśni smażonych na patelni! Traktuje się rozweselić każdego, i można gotować je przez cały rok, nie tylko świeże, ale również z mrożonych jagód. Przepis jest następujący.

 1. Przesiać w odpowiedniej miski 250 g mąki, dodano do niej 30 g roztopionego masła, jedno jajko, trochę soli i sody i łyżeczkę cukru.
 2. Zagnieść ciasto z przetworzonej żywności, przykryć ściereczką i odstawić na pół godziny.
 3. 400 g wiśni do pętli usunięcia nasion, wlać jagody dwie łyżki cukru i odstawiono na jedną godzinę. Kiedy będzie odpowiedni czas, spuścić nadmiar soku.
 4. Rolka ciasto do postaci wystarczająco cienkiej warstwy, cięcie go na kwadraty (8 x 8 cm) i umieszczono w środku każdego z jednej łyżeczki jagód nadzienia.
 5. Fold puste przekątnej Pinch krawędzi.
 6. Smażyć placki w oleju z obu stron. Kiedy stają się złociste, umieść je na serwetce i pozostawić do drenażu nadmiar oleju.

Przed podaniem smażone placki z wiśni powinny ostygnąć kawałek, a następnie mogą przejść na półmisku i udekorować cukrem pudrem.

Przaśnego ciasta z wiśni

Jest pachnące i słodkie danie jest ulubionym miejscem nie tylko dla dzieci, ale również dla dorosłych. Jego niekwestionowanym atutem jest to, że czas spędzony nie przygotowuje się tak dużo. Przepis smażone placki z wiśni dość prosta.

 1. Wlać do głębokiego miseczki 400 ml jogurtu w celu przełamania dwa jajka, dodać dwie łyżki olej roślinny, sól i 80 gramów cukru.
 2. Osobno, 750 g mąki przesiać i mieszać z niewielką sody.
 3. Połączyć zarówno mieszankę i zagnieść ciasto z nich.
 4. Płukanie i zmontować 800 gramów pestki wiśni. Wypełnić je z cukrem i wymieszać.
 5. Forma ciasta i wypełnienie ciasta, a następnie smażyć aż gotowane w oleju roślinnym.

Cherry Pie z ciasta francuskiego

Większość gospodyń domowych w naszym kraju już dawno docenili zalety preparatu gotowego wypieku ciasta francuskiego. Pies z niego dostać się łatwe i smaczne, a czas spędzony na gotowanie znacznie mniej. Dlatego proponujemy Państwu przepis smażone placki z ciasta francuskiego wiśniowy.

 1. Proces posypać cukru, 500 g ni.
 2. Rozmrozić ciasta i rozciągnąć w cienkiej warstwie.
 3. Pokroić na równe kwadraty. Umieść jedną połowę każdego z nich łyżkę farszu, zawinąć brzegi i celowniku. Powinieneś dostać pusty prostokątny kształt.
 4. Rozgrzej patelnię i smażyć warzywa ropy placki na nim, dopóki nie jest gotowy.

W razie potrzeby rozłożyć ucztę na serwetce do szkła nadmiaru oleju. Smażone placki z wiśni są smaczne zarówno na ciepło i zimno.

wniosek

Mamy nadzieję, że będzie użyteczne recepty, że mamy wybrane do tego artykułu. Gotować rodziny smażone placki z wiśni i często raduyte swoich nowych smaków.