133 Shares 1984 views

Gdzie zbierać „Chevrolet Cruz”? Car "Chevrolet Cruz"

„Chevrolet Cruz” – Program model samochodu, który śmiało można nazwać globalny charakter projektu z firmy General Motors. Został on pomyślany jako legkovik dla szerokiego rynku konsumenckiego. Model ten projekt powinien być reprezentowany w każdym centrum Chevroleta. I należy stwierdzić, że jego plan się udało, a dziś jest to najbardziej udany samochód w całej długiej historii firmy. Gdzie zbierać „Chevrolet Cruz”? W tym artykule nie ma odpowiedzi na to pytanie.


Koreański zespół

projektu General Motors w Korei pod nazwą Chevrolet Cruze został stworzony w celu zastąpienia przestarzałych Laccetti i kobalt. Platforma, która opiera się na zespole nowego modelu została zapożyczona z samochodu „Opel-Astra”. Ten pojazd został wprowadzony na rynek w 2009 roku. W Rosji można je znaleźć zarówno w języku koreańskim i w zespole narodowym.

Car „Chevrolet Cruz” wygląda bardzo imponująco i dosłownie charms klienci z bardzo pierwszy rzut oka. Czułość i ciepło do tego modelu dodaje również, a jego koszt, co jest dopuszczalne, a samochód jest uważany za przystępne dla wielu.

W krajach, gdzie dzieje się „Chevrolet Cruz” samochody cieszą się dobrą popularnością. Właściciele pojazdów wymienionych w produkcji pewnych różnic. Na przykład, „Chevrolet Cruz” koreański zespół posiada kufer, która położona jest tylko zestaw naprawczy. W samochodach wyprodukowanych w Rosji pod matą dodatkowo zapewnia przestrzeń dla układu koło zapasowe.

Montaż „Chevrolet Cruz” w języku rosyjskim

Produkcja pojazdu w kraju rozpoczęła się w 2009 roku. Sam Kris Gabby, który jest dyrektorem „General Motors SIC” podczas ceremonii otwarcia mowy. W nim, odniósł się do faktu, że czuje się prawdziwą dumę Rosji. I był naprawdę zadowolony, że kraj ten stał się jednym z pierwszych, który rozpoczął się na jego terytorium linii masowej produkcji modelu samochodu Chevrolet. Kris Gabbi wyraził przekonanie, że rynek rosyjski marka z otwarciem oddziału będzie w stanie utrzymać pozycję lidera.

Samochody wyposażone w objętości silników Benzyna 1,6 do 1,8 litrów i karabinów maszynowych z sześciu etapów. Ciała rosyjskie modele są malowane wyłącznie w kolorze czarnym, ale produkcja postępuje.

Wszystko dzieje

Na terenie rosyjskiego zespołu fabrycznego przechodzi „Chevrolet Cruz” wszystkich trzech odmianach nadwozia. Pierwsza maszyna, z której zaczął to wszystko, były rodzajem sedan. Wszystkie trzy modele są dostępne w osprzęcie regulowanym.

Charakterystyczną cechą rosyjskiego producenta pozostaje niska zautomatyzować procesy kluczowe w miejscu, gdzie zbierają „Chevrolet Cruz.” Pracownicy fabryki ręcznie wykonać pracę montażową, spawania i malowania.

Pod pełną lub częściową automatyzację prac przechodzą na zastosowaniu uszczelniacza do klejenia szkła. Tempo procesu produkcji są stosunkowo niskie, ale personel, specjalnie przeszkoleni i produkuje wszystkie prace montażowe ręcznie, może zagwarantować wysoką jakość i najlepsze osiągi techniczne gotowych pojazdów. Zostało to potwierdzone przez dużą ilość pozytywnych opinii od właścicieli tych pojazdów, które zostały zmontowane w fabryce.

"Chevrolet Cruz" American montaż

W krótkim czasie po linii produkcyjnej modeli samochodów Chevrolet Cruze został uruchomiony w Petersburgu, to zaczęło się w Ameryce (Ohio, 2010). Otwieranie zespołu, „Chevrolet” w kraju, został oznaczony przez fakt, że „Rejs” rozpoczęła produkcję w trzech różnych kolorach ciała. Jest niebieski, czerwony i biały. Kolory symbolicznie reprezentować amerykańską flagę.

W przyszłości Stany Zjednoczone będą produkować samochód w czterech jego odmian, takich jak LT / 2LT, LS, LTZ i Eco. Model z minimalnej konfiguracji obejmie przebieg stabilności systemu, specjalnych pedałów, poduszki powietrzne w ilości 10 sztuk i ABS.

W celu pozostawienia żadnej szansy na dwóch konkurencyjnych samochodach, takich jak „Toyota Corolla” i „Honda Civic”, oficjalne właściciele „Chevrolet” przedstawi klientowi jazdę próbną na wszystkich typach samochodów, aby porównać i określić zalety samochodu.

Model Przegląd

Pierwszą i najważniejszą różnicą tego modelu z poprzedzającego go – jest, oczywiście, niepowtarzalny wygląd. Nieco agresywny design, zajął jego miejsce w przedniej części samochodu, nadając mu pewną śmiałość i szybkość, która pozwala mu zapamiętać na pierwszy rzut oka. Taka konstrukcja spowodowała pewne usta stworzone osłonę chłodnicy, w centrum którego stoi krzyż markowych i reflektory wyposażone w podwójny typu oryginalności.

Projektanci próbowali, a od konstrukcji korpusu, który nabył pewien dynamiczny charakter. Skośny kształt dachu jest nie tylko kładzie nacisk na ogólny wygląd, ale również zmniejsza opór podczas jazdy samochodem. Nowy samochód „Chevrolet Cruz” ma niskie zużycie paliwa, izolacja dźwiękowa przeszła jakościową zmianę. Jeszcze większa szybkość maszyny daje wygląd trochę podniesiony tył, pokrytych przez masywny zderzak.

Historia rozwoju gamy modelowej

Po raz pierwszy nazwa Chevrolet Cruze do bycia wysłuchanym w 1999 roku. Jednak opis modelu ma prawie nic wspólnego z nowoczesną pięciodrzwiowy hatchback prezentowane na obecnym rynku.

W okresie od 2009 do 2010 roku do rozwiązania produkcji GM Lacetti i kobalt usunięty ze względu na fakt, że te samochody są już nieaktualne i nie osiągają stratosferyczne norm, zgodnie z którymi zostały stworzone przez Chevroleta Cruze. Akcja doprowadziła do tego, że do roku 2010, maszyny te stały się najbardziej popularne na rynku od prezentowanego zakresu.

Dane techniczne samochodów

Wszystkie istniejące w naszych czasach, modyfikacja tego typu pojazdu jest oparty na jednej platformie. Ciało takiego pojazdu jest silna, ze względu na fakt, że w czasie montażu jest wyposażony w dużą liczbę elementów tworzonych ze stali.

W Rosji, gdzie zbierane „Chevrolet Cruz,” ten typ urządzenia ma tylko dwie możliwości silnika. Pierwszy – 1,6 litrów ze 109 „koni” pod maską, a drugi – do 1,8 litra na 141 „koń”. Słabsza wersja będzie doskonałym rozwiązaniem dla tych kierowców, które mogą być przypisane do skromnej randze. Ale silnik 1,8 litra pozwala na model ma lepszą dynamikę, które niewątpliwie przyciąga kupujących, więc samochód jest bardziej popularna.

Notchback

Zgodnie z oczekiwaniami, pierwszy w samochodzie Chevrolet Cruze na rynku światowym został zwolniony z typu sedan. Ten samochód jest wyposażony w pistolet w sześciu etapach, co jest trochę zaskakujące, jeśli zwrócić uwagę na ile to kosztuje.

Jednak taki miły Nezhdanov stanie wpłynąć na dużą liczbę kierowców przy wyborze nowego pojazdu. Nawiasem mówiąc, należy stwierdzić, że model sedan nie oczekuje zakres transmisji, chociaż hatchbacki i wagony klient może wybrać najbardziej odpowiedni typ sterowania nim.

„Chevrolet Cruz”, niezależnie od zespołu ma szereg zalet, co pozwala konkurować z innymi markami samochodów. Komfort, doskonała konstrukcja i niezawodność. Model ten został zaprojektowany zgodnie z nowoczesnymi.