539 Shares 7543 views

DEXP (laptop): opinie właścicieli

Wielu potencjalnych nabywców na rynku urządzeń mobilnych może zauważyli niedawno pojawiła nowy DEXP. Przegląd laptopa, który nie jest tak łatwo znaleźć w środkach masowego przekazu, przyciągnął uwagę na wysoką wydajność, ale nieznany towarowym szybko stygnie zapał przyszłych użytkowników. W tym artykule czytelnik zapoznać się z laptopem DEXP, zna swoje mocne i słabe strony oraz opinie właścicieli urządzeń mobilnych pomoże określić klientów zakupem.


rosyjski sportowiec

Nie jest tajemnicą, że rosyjski rynek komputer jest obecny produkty krajowe: komputery, telefony komórkowe, smartfony i tablety. Umieszczony pod rosyjskich marek i DEXP laptopów. Komentarze o firmie io produktach wytwarzanych przez media są bardziej niż pozytywne. Jednak szczegółowa analiza danych dotyczących producenta wydaje się, że DEXP Corporation ma swoją własną przestrzeń produkcyjną.

Rosyjski producent sprzedawany jako OEM dostawcy. Stanowi on gwarancję na wszystkie produkty DEXP, wykonuje usługi naprawy i gwarancji, i jest odpowiedzialny za dystrybucję i reklamę. Zakład produkcyjny mieszczą się w Chinach (światowej sławy fabryka do produkcji elektroniki THL). W rzeczywistości, pełna analogia marki IBM (wykonane w Chinach fabryki Lenovo, pozycjonowany jest jako amerykańską markę na rynku światowym).

To rozbija stereotypy

Na krajowym rynku technologii mobilnych jest znacznie produkty debata DEXP (laptopy). opinie klientów iść na temat cnót, a właściciele laptopów z innego roszczenia marki, że chińskie produkty są słabej jakości pod logiem Rosyjskiej. Debata w tej sprawie może być nieskończony, ale dlaczego nie zapoznania się z argumentami specjalistów w branży IT?

  1. 80% wszystkich produkowanych elektroniki w Chinach, w tym znane marki Apple, HP, Tadiran, Dell i innych.
  2. Jakość produktów na rynku światowym wyznacza (ISO) i gwarancja na oficjalną stronę producenta. Ponadto, oficjalny import produktów w każdym kraju, w tym Rosji, zobowiązuje producenta do otwarcia oddziału (w tym przypadku jest uważany dystrybutor DEXP i jest w pełni odpowiedzialny za towary sprzedane).
  3. W większości przypadków, znanych producentów dodać wartość do swoich produktów o 20-30%, nazywając ją koszty marketingowe. W rzeczywistości, jest to zwykle opłata za znanej marki (w najbardziej popularnych firm na świecie, Apple, marketing mowa o 40-50%).

Pierwszy znajomy z liderem sprzedaży

Wrażenie produktu, co do zasady, użytkownik rozwija się, gdy się poznaliśmy. Że urządzenia do pakowania i dodatkowo określić postawę właściciela produktu. Jako przykład, w przeglądzie był najtańszy przedstawiciel firmy – laptop DEXP Aquilon O117. Opinie o wszystkich właścicieli zgadzają się, że urządzenie mobilne może być uznany za najlepszy zakup w klasie budżetowej. Jest to najtańszy laptop na rynku rosyjskim (15-18 rubli) wśród podobnej wydajności.

Standardowy karton z logo na ekranie, choć wygląda biednie, ale jego treść nie różni się od większości innych towarów na rynku komputerowym: laptop, ładowarka, bateria i instrukcja obsługi. Wielu właścicieli mają zwrócić uwagę na spółki-producenta ładowarce dostawy – Delta Electronics. Bardzo dobrze znany dostawca części do produkcji elektroniki Asus, Dell, HP i innych znanych marek.

Pojawienie się urządzeń mobilnych

Nawet wymagający klienci nie będą mogli znaleźć winy z jakości produkcji urządzeń mobilnych. Nie ważne jak przedstawiciele tego segmentu drogie lub tanie laptopy DEXP Aquilon. Recenzje właścicieli zapewnić, że jakość wykonania, jak i wyglądu, nie różnią się od drogi innych marek, takich jak Dell czy HP.

Obudowa jest wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego (tanie modele posiadają matowe wykończenie i drogie – błyszczący). Zespół wysokiej jakości – brak spękania, przeguby są gładkie, szczeliny z zewnątrz nie może być wykryty w organizmie. Wszystkie plastikowe części urządzenia pasują do siebie idealnie. Są skargi tylko do zawiasów pokrywy. Są one zbyt trudne. Trzeba ciężko pracować, aby podnieść ekran. Z drugiej strony, podczas oglądania filmów w pozycji leżącej na plecach będzie miał żadnych problemów z zatrzaskując wieko.

Złącza i interfejsy

Sądząc po interfejsie na skraju DEXP notebooka, producent starał się zadowolić wszystkich użytkowników w tym samym czasie, układając wiele złączy, które nie utraciły swoją popularność na rynku telefonii komórkowej. Po prawej stronie znajdują się dwa złącza USB 3.0, czytnik kart pamięci, eSATA (w języku rosyjskim, a jego popularność jest zredukowana do zera), interfejs HDMI oraz RJ-45 sieci przewodowej.

Lewe okienko zawiera jeden port USB 2.0, blokada Kensington, wejścia i wyjścia karty dźwiękowej (aż trzy złącza jak na PC) oraz napęd DVD-palnika. To ostatnie urządzenie nie jest zainstalowany we wszystkich modelach. Na przykład, laptop DEXP Athena T147, opinii, które wskazują, że jest to najprostszy gadżet w producenta linii, pozbawiony napęd DVD.

Ale umieszczenie interfejsów na tylnej stronie urządzenia, wielu właścicieli mają negatywny. Większość laptopów DEXP, na tylnym końcu jest wejście do złącza ładowarki i analogowego wyjścia wideo VGA. Bardzo niewygodne położenie dla użytkowników, którzy chcą pracować na laptopie w domu: laptop nie można umieścić na ścianie, aby zwolnić miejsce na biurku.

ekran laptopa

Niski koszt urządzenia mobilne ze względu na instalację wyświetlacza niskiej jakości. Niech dystrybutora i twierdzi, że matryca TN + Film jest zbyt wcześnie, by odpisać, ale stara technologia i wysoka wydajność dla wielu użytkowników gier notebooka nie mieści w głowie. Wszakże w dynamicznych grach bardzo ważne jest oddawanie barw. Większość wszystkich negatywów zebrano 15,6 „laptop DEXP. Liczba właścicieli złe rozdzielczość ekranu – 1366×768 dpi. W tym formacie, wszystkie gry stworzone pod FullHD, wygląd wadliwy.

Zintegrowana dioda z filmem częściowo usuwa kąt widzenia oraz obecność odblasków na ekranie w słonecznej pogodzie. Jednak, aby poprawić odwzorowanie kolorów nie jest. poddano również podważenia i wyświetlanie szarości. Naturalnie, z których żadna nie jest idealna-czarny kolor nie może być brane pod uwagę. Dziwnie wystarczająco dystrybutor odpowiedzi negatywnej informacji zwrotnej od użytkowników w mediach – zaproponował użycie zewnętrznego monitora lub telewizora (przez złącze HDMI).

Klawiatura urządzenia mobilne

Nawet najdroższe w linii laptopów opinii DEXP Atlas jednostki klawiatury są ujemne. Oficjalny dystrybutor w Rosji nie mógł nie zauważyć, że cyrylica i łaciński klawisz klawiatury oznaczone taką samą białą farbą. Bardzo niewygodne dla wielu użytkowników do wpisywania tekstu. Wielu potencjalnych nabywców nadzieję, że producent będzie rozwiązać ten problem w przyszłości.

W odniesieniu do ogólnego wrażenia jednostki klawiatury, to nie ma żadnych skarg na jakość. Pełna klawiatura z klawiaturą numeryczną. Przyciski są duże, w odstępie od siebie. Naciskając miękki, przy niewielkim wpływie. Lepkie klawisze i przestrzeń osnowa naciskając nie. Jak dla funkcji klawiszy kontrolować pozytywne opinie. Tutaj producent realizowany inny kolor samych przycisków.

Praca z touchpadem

Czy to jest najdroższym przedstawiciel władcy lub taniego laptopa DEXP Aquilon O117, przeglądy właściciele zapewniają, że producent touchpad nie obchodzi. Miniaturowy rozmiar panel dotykowy i przyciski powodować zakłócenia mechaniczne wszystkich użytkowników. Jeśli 15-calowy panel dotykowy urządzenia do wnętrza, a następnie wszystkie 17-calowy notebook od razu przydzielono płytką dotykową.

Zarządzaj gadżet za pomocą panelu dotykowego jest bardzo niewygodne. Aby przytrzymać kursor po przekątnej z jednego rogu do drugiego, trzeba zastosować kilka akcentów. przyciski mechaniczne – jest ogólnie ubiegłego wieku. Kliknij je niewygodne, ponieważ podróż klucz jest bardzo głęboka i wymaga znacznego wysiłku fizycznego. Wśród wszystkich negatywnych opinii na touchpadzie jest tylko jeden promień światła – wsparcie multitouch. Do pracy z Windows 8 i nowszych wersji bez tej funkcjonalności pracować bardzo ciężko.

laptopy wydajność DEXP

To jest moc urządzenia mobilnego przy niskich kosztach i są przyciągane do produktów DEXP wszystkich potencjalnych nabywców. Na przykład, flagowy 35 $ tysięcy wyposażona jest w najbardziej produktywnym i7 Core dużej ilości pamięci RAM, karta graficzna, a gra ma ogromny ekran (17,3). Laptop DEXP, których opinie są liderami w forach gier (DOTA, WOT) a priori nie może być złej jakości. Fani dynamicznych i zasobochłonnych zabawek z pewnością dużo wiedzieć o sprzęcie komputerowym.

Warto zauważyć, że najtańszy Segment DEXP notebook jest wyposażony w Celerona dwurdzeniowe procesory i dwa gigabajty pamięci RAM. Pytania do wykonywania tych urządzeń jasno wynikać, ale nie zapomnij o cenę. W każdym przypadku, w kategorii cena i jakość tańsze nie będzie w stanie znaleźć coś dla segmentu budżetowego.

Wyszukany system chłodzenia

Ale elementy producenta systemu wentylacji uiścił odpowiednią uwagę. Warto zauważyć, że technologia umieszczenie chłodnicy i chłodnica w tylnej części urządzenia mobilnego zostały odrzucone wszystkich znanych producentów, ale nie DEXP. Przegląd laptop o układzie chłodzenia można znaleźć w mediach, idealnie podatne na sprzątanie w domu. Na ogół rozmieszczenie podstawowych elementów urządzenia w którymś z użytkownikiem nie ma żadnych pytań.

Do góry nogami laptop jest bardziej jak piórnik urządzeniu. Wszystkie elementy, łącznie z baterią, rozłożonych w różnych sektorach. Odkręca nakrętka usuwa – pełny dostęp do każdego elementu. Jest to konieczne, aby oczyścić z kurzu – proszę. Dwie śruby jedną pokrywę – i pełny dostęp do chłodnicy, wentylator i wymiany ciepła rur. Żadnych skarg!

Stand-alone

Akumulator (notebook) przegląd DEXP urządzenia zasługuje tylko pozytywny charakter. Po pierwsze, ze względu na niestandardowej obudowie (w postaci cegły), to nie zwiększa wymiarów gadżetów i umieszczono w specjalnej komorze. Szkoda, że inni znani producenci takich aby nie myśleć o tym wcześniej. Drugim pozytywnym czynnikiem – jest pojemność baterii. Litowo-jonowego składa się z 4 ogniw, o pojemności 5200 mAh i napięciu zasilania 14,8 V..

Podana przez producenta autonomicznych urządzeń działanie DEXP się w ciągu 3-4 godzin. Dla wielu odbiorców, to jest bardziej jak bajka, zwłaszcza jeśli urządzenie mobilne posiada procesor Intel Core i5 i 860m GeForce. Jednak opinie właścicieli potwierdzić pracę laptopa na jednym ładowaniu nie mniej niż 3 godziny.

Multimedia i interfejsy bezprzewodowe

Jeśli chodzi o łączność bezprzewodową w urządzeniach mobilnych DEXP, to jest pełne zamówienie: Wi-Fi i Bluetooth – wszystko, co jest potrzebne dla nawet najbardziej wymagających użytkowników do pracy, nauki i wypoczynku. Nie negatywność i akustyka. Wbudowany system dźwięku wysokiej jakości. Głośniki są małe, ale ich rozmiar jest na tyle, aby oglądać filmy lub grać w przestronnej sali.

Ale u producenta kamera internetowa oczywistych problemów. W związku z tym, problemem jest to, jak nawet najdroższy laptop DEXP Achillesa. Opinie właścicieli polecić miłośnikom komunikacji za pośrednictwem Internetu, aby spojrzeć na gadżety innych producentów, a także aparat fotograficzny 0,3 megapiksela (interpolowana do 1 megapiksela) wyraźnie do takich celów nieprzeznaczonych.

Konkludując

W rezultacie, bardzo atrakcyjne na rynku krajowym okazała się marka DEXP. Przegląd laptop, który zawiera wiele negatywnych, oczywiście nie było w rękach użytkownika, w przeciwnym razie nie byłby powiedział bajki o niskiej jakości chińskich przyjaciół. Tak, jest to krytyka do ekranu i multimediów, ale w tym filmie wszystkie końce. Wszystkie inne urządzenia mobilne jakość DEXP mieć tylko pozytywne komentarze: cena, wydajność, możliwości, gwarancji, komfort, jakość wykonania. Czy to w klasie budżetowej na rynku rosyjskim w DEXP laptopy mają konkurentów?