232 Shares 5191 views

Pracować w „Beauty Boutique”: informacje zwrotne od pracowników o pracodawcy

Dziś będziemy starać się zrozumieć, jakie pracodawcy jest to, to „Beauty Boutique”. Informacje zwrotne od pracowników, jej działalności oraz opinii gości o firmie zostaną przedstawione do naszej uwagi. W rzeczywistości są to bardzo ważne rzeczy, które można sobie tylko wyobrazić. Chodzi o to, że w świetle tych wskaźników tworzą prestiż firmy, a także pragnienie imprezowiczów do zostania członkami nowej spółki. Zatem przejdźmy do rzeczy tak szybko, jak to możliwe.


Co robi?

Aby rozpocząć z Tobą będzie badać działalność „Beauty Boutique” firmy. Opinie o pracodawcy, my później uczyć. W międzyczasie, istnieje ogólna idea działalności korporacji.

Co mamy do czynienia? Z największym systemem sklepach typu wyspa, są zaangażowane w produkcji i sprzedaży różnych kosmetyków i perfum. „Beauty Boutique”, przeglądu prac, które teraz wiemy – jest to miejsce, gdzie można szybko i łatwo kupić to, czego potrzebujesz. Ponadto, zgodnie z reklamy, w przystępnych cenach.

Ale to wszystko jest w porządku, naprawdę? Co myślą o tym pracodawcy, pracowników oraz samych klientów? To, co jesteśmy z wami i musi teraz nauczyć. Więc przejdźmy do rzeczy szybko.

Manager (zdalne)

Zacznijmy od tego, że „Beauty Boutique” informacje zwrotne od pracowników zaczyna się coraz bardziej w odniesieniu do konkretnych wakatów. A teraz najbardziej popularne wśród nich – jest zdalny menedżer sprzedaży. Jakie jest jego zadanie i co robi? Spróbujmy zrozumieć.

Jeśli są rozliczane w zdalnym menedżerem sprzedaży, a następnie, jak mówią, wielu pracowników, trzeba szukać klientów i promowania produktów przez Internet kopania. Aby być bardziej precyzyjnym – aby pomóc ludziom składać zamówienia za pomocą sklepu internetowego. W nagrodę za takich pracowników otrzymują niewielką pensję (około 9000 rubli) plus procent od sprzedaży.

Praca w „Beauty Boutique” pracowników informacji zwrotnych na temat tej pracy staje się bardzo pozytywne. Po wszystkich zdalnych menedżer sprzedaży może pracować przez 2-3 godzin dziennie i zarabiać dochód około 25-30 tysięcy rubli. W zależności od sprzedaży. Plus, pracownik ma możliwość połączenia tej pracy z głównego miejsca pracy. Jest to bardzo wygodne i praktyczne.

urzędnik

I „Beauty Boutique” staff (Moskwa i innych dużych miastach) jest bardzo dobre i stosunkowo Sales Manager „punkty” w sklepach. Chodzi o to, że ten wakat nie różni się zbytnio od swojego kolegi „zdalnego”. Jest to, że w harmonogramie i miejscu pracy.

Sklepy i punkty sprzedaży dzisiejszych firm są dostępne w wielu dużych miastach. I ich pracownicy są bardzo zadowoleni z jego działania. Jeśli są rozliczane jako kierownik sprzedaży, trzeba będzie w rzeczywistości, sprzedaży produktów sklepowych, a także zapewnić konsultację do klientów i dać im rady przy nabyciu produktu.

W rzeczywistości, „Beauty Boutique” staff (Moskwa i inne miasta) gromadzi niezwykle pozytywne. Kierownik sprzedaży sklepu, z reguły pracuje się z ludźmi z „neobozlennymi”. A jeśli człowiek wie również swoją działalność, a klienci będą zadowoleni. A także odgrywa ważną rolę. Oczywiście, nikt nie chce służyć wszystkim kapryśny i wiecznie niezadowolonego klienta. Ale, że nikt nie jest odporny. Na szczęście takie przypadki są niezwykle rzadkie. A więc praca jest nie tylko opłacalne (wynagrodzenie + premia), ale także bardzo spokojny, mierzone i udany. Co jeszcze trzeba budować swoją karierę? Może to wystarczy, aby być szczęśliwy iść do pracy codziennie na czas. Tylko tym razem nie tylko, który jest znany z „Beauty Boutique”. Recenzje tego pracodawcy można znaleźć na wielu saytah- „otzovikah”. I każdy z nich podkreśla pewną cechę firmy. Zobaczmy, co można napotkać.

wzrost kariera

W rzeczywistości, wiele obiecując pracę karierę. I z tego wszystkiego, w rzeczywistości tak nie jest. Pracownicy mogą „siedzieć” kilka lat w tym samym miejscu, a następnie opuścić biuro. Zazwyczaj występuje po sobie sprawę, że nie kariera nie ma.

Ale tutaj „Beauty Boutique” opinii pracowników spółki, uczciwie powiedzieć, że naprawdę dają możliwość budowania własnej kariery. Szczególnie zdalnego sprzedawców. Na przykład, każdy taki pracownik ma możliwość łączenia stanowiska z innym zawodzie. Ale to nie wszystko.

Można dostać pracę z czasu wyboru nowych pracowników. Pensja tutaj to 15 000 rubli + premia. A zadanie jeszcze raz przeprowadzić za pośrednictwem Internetu. Zazwyczaj jest to umieszczenie i dystrybucja gotowych instrukcji do potencjalnych pracowników reklamy. Ogólnie rzecz biorąc, „wygodny” praca pracy. Możemy powiedzieć, że każdy ma szansę na objęcie pozycji lidera. Tak więc, „Beauty Boutique” Opinie pracownik otrzymuje bardzo pozytywne w odniesieniu do awansu zawodowego. Ale co jeszcze należy podkreślić wszystkich wypowiadanych poglądów? Spróbujmy zrozumieć.

warunki pracy

W wielu sklepach, a nawet bardziej, na wielu stronach internetowych, praca wymaga wiele wysiłku. Zwłaszcza jeśli pracujesz z kosmetykami. Na razie różnych zawodników w każdym kosmetyki przechowywać sporo. Pomyślne funkcjonowanie firmy zależy od środowiska pracy. Tylko tu „Beauty Boutique” pracownikom informacji zwrotnej na temat tego wskaźnika otrzymuje bardzo pozytywne.

Chodzi o to, że przy wylotach w każdy sprzedawca ma dogodnego harmonogramu pracy, a także stały lunchu. Ponadto wiele sklepów detalicznych mieć komputer, aby można było „zabić czas”, podczas gdy czekać na klientów. To jest czasami bardzo pomocne.

Dodatkowo, każdy menedżer sprzedaży ma świetną okazję pracować na planie 2/2 lub 5/2, a także zmiany. Zwykle dzień pracy trwa od 9 rano do 5-6 godz. Jest to bardzo wygodne, a ten ruch jest dobre dla pracowników. Ale zdalne zarządzanie generalnie mają bezpłatny harmonogram. Ich źródło utrzymania zależy od procesu zamawiania. Co do zasady, to wszystko jest bardzo korzystne dla ogólnego obrazu firmy.

koledzy

Warto też zwrócić uwagę na kolegów, którzy są obecni w miejscu pracy. Dość często są w stanie wyrobić sobie opinię na temat danej firmy. „Boutique Beauty” informacje zwrotne od pracowników w terenie, aby być uczciwym, otrzymał bardzo różne. A teraz, będziemy kontaktować się z Tobą, aby dowiedzieć się, dlaczego tak się dzieje.

Chodzi o to, że pracownicy, którzy są na równi, co do zasady, są przyjaciółmi ze sobą. I nie konkurują. Ale tu jest nieco inny stosunek stażystów. Sklepy „Boutique Beauty” są tak zwane centra makijażu i manicure ekspresowej. I właśnie tutaj między stażystów i menedżerów sprzedaży widać ogromną konkurencję. Często klienci po prostu „zniknął” z pod nosem młodego i niedoświadczonego „” pracowników. I to nie jest przyjemne. Wielu stażystów, ponieważ takich chwilach lewy słupek i szuka innej pracy.

Reasumując

Więc nadszedł czas, aby dokonać podsumowania naszej dzisiejszej rozmowy. Szczerze mówiąc, wiele opisać działania „Beauty Boutique” całkiem pozytywne. Oczywiście, nigdzie nie jest bez wad, ale są bardzo nieliczne.

„Boutique Beauty” personel dostaje mieszane opinie, ale ogólnie dobre. Zwykle negatywne można usłyszeć od stażystów nowiutkich i przeszkolonych pracowników, którzy tylko podczas pracy. Tak więc, jeśli masz zamiar pracować w tym miejscu, nie bój się. Przez podobną „szkole życia” to wszystko. Najważniejsze – aby mieć chęć do pracy. I wtedy masz szansę na sukces.