735 Shares 8944 views

parków Moskwy, gdzie można jeździć na rolkach. Gdzie się udać w Moskwie na rolkach w zimie

Od początku sezonu wiosennego na ulicach stolicy istnieje wiele fanów wrotek. I to nie tylko nastolatków i dzieci – „The Wheel” i ludzie z litego wieku, a nawet pary z dziećmi w wózkach lub plecaków. Gdzie mogę iść na rolkach w Moskwie? Wydaje się, że to ogromny kapitał oferuje wiele możliwości dla aktywnych rodzaju wakacje. Ale nie wszystkie miejsca są odpowiednie dla miłośników narciarstwa i specjalnych miejsc i obiektów wyposażonych w nie tak dużo.


Gdzie się udać w Moskwie na rolkach?

Najbardziej odpowiednim miejscem dla miłośników narciarstwa – Parki nasypów i specjalnie wyposażonych rollerdromes. Ale otwarte tereny nadające się do stosowania tylko w lecie i pokryte rollerdromes ze specjalnego sprzętu, nawet w stolicy, bardzo niewielu. Ale oni mogą nauczyć się podstaw jazdy na nartach pod okiem instruktora.

Liczne Miłośnicy kapitałowe ankiety skating ujawniło najpopularniejsze miejsca ich obowiązków i odpowiedzieć na pytanie, gdzie się udać w Moskwie na rolkach najlepszych. Oczywiście, przede wszystkim chodziło o otwartych obszarów wolnej jazdy.

Okazało się, że aby przejść na rolkach ulicami miasta – nie najbezpieczniejszym z lekcji, a czasem jest to po prostu niewygodne. Jakość nawierzchni asfaltowej nie zawsze jest na górze, czasami chodnik przekroczyć niebezpiecznych pęknięć. To samo miejsce, gdzie płytki chodnikowe zastąpił asfalt, łyżwiarze nie nadają się do oczywistych względów – nawet niewielkie szczeliny między płytkami nie sprzyjają do normalnej jazdy.

Ponadto zbieg jazda na rolkach tworzyć nie tylko niedogodność, ale również bezpośrednie zagrożenie dla licznych pieszych. Dlatego, dziedzińce i chodników ulicznych – nie najlepszy wybór dla nich. Zwłaszcza w zatłoczonych miejscach.

Najlepszy teren do jazdy na nartach

Więc, gdzie można jeździć na roller w Moskwie bezpieczny dla siebie i innych? Zgodnie z wynikami badań, niektóre sprawdzone miejsce nazwano, gdzie dzieje się większość fanów tego rodzaju wypoczynku. A około 70% z nich wybrać jeden z trzech najbardziej popularnych miejsc.

Być pierwszym w rankingu najlepszych terenów do uprawiania narciarstwa można nazwać VVC. Jest to jeden z najstarszych i najbardziej popularnych przybytków kapitału rolki – jeździć tam od lat 90-tych. Wystawa ma kilka wypożyczalni stacje na jego terytorium. Ponadto, wejście bezpośrednio na wystawę jest bezpłatny, koszt wymagane tylko dla usług wynajmu (150-300 rubli / h) Opcjonalne za dodatkową opłatą wypożyczyć zestaw ochronny z nakolanniki, podkładki łokcia, nadgarstka i nakrycia głowy strażników.

Masowe rolki skating są rozmieszczone na terenie wystawy słynnych dużych firm lub całych rodzin. Jednak poważną przeszkodą dla nich może stać się tłum turystów i gości indywidualnych, jak również pociągi kursujące Taxi-na terenach wystawowych. Blisko do Ogrodu Botanicznego i na obszarze pieszych przemysłowych mniejszych, to również wygodny do jazdy w pobliżu pawilonu „Ukraina” (po prawej).

A jeszcze?

Park Zwycięstwa na Poklonnaya Hill – innego miejsca kultu, gdzie jazda na rolkach w Moskwie zamierza masowych chętnych. Jego zalety – dobra jakość asfaltu i bogaty wybór terenu, który daje fani kosmicznych sztuczek. W ostatnich latach walcowane rolki nie było, że nie zatrzymał się dotrzeć do zawodników narciarskich ze wszystkich dzielnic Moskwy, o każdej porze dnia – dobre oświetlenie i pozwala na jazdę w nocy.

Malownicze złożonych topografii i doświadczeni rzemieślnicy mogą prodelyvat rozmaite sztuczki tutaj. Dla początkujących, zawsze jest coś do nauczenia i łatwo zorientować się różnych stylów jazdy. Że to jest główną zaletą i tajemnica popularności serwisu.

Praktycy spokojny styl jazdy może polecić promenadę Sparrow Hills oraz terytorium rezerwatu o tej samej nazwie. Przybysze cieszyć się gładką asfaltu, niewielką ilość chodzenia i spokojny charakter ulgi. Wczasy rodzinne są korzystne jako czystej rzeki powietrza i malowniczymi widokami.

Inne parki Moskwie, gdzie można jeździć na rolkach

Od pewnego czasu zacząłem się cieszyć dużą popularnością wśród Capital Park Gorkiego rolkowym. Nie na darmo – za wejście nie jest konieczne, aby płacić na jego terytorium, a miejsca dla obfitują nartach. Choć park nie jest wyposażona w specjalne tory dla łyżwiarzy, ale jej terytorium jest sama w sobie – to wygodny i przestronny teren do jazdy na nartach.

Innym miejscem, aby przejść w Moskwie na rolkach może być wolny, to park „Sokolniki”. W lecie to miejsce jest stały zbiór skuterów. W parku znajduje się wygodna asfaltowa ścieżki i własny dom na łyżwach. Ale opinie patronów w weekend nie jest zbyt tłoczno, więc to idealne miejsce dla początkujących parku nie będzie wymienić. W czasie złej pogody, walcowanie i może być zamknięta, pozostałe dni koszt swoich usług do około 200 rubli / godzinę.

Letnie odkryte place zabaw

Są inne miejsca i parków w Moskwie, gdzie można jeździć wałkiem na specjalnie wyposażonych rollerdromes. otworzyć te strony są tylko w sezonie letnim. Jednym z takich rollerdromes zlokalizowane w Krylatskom (st. Krylatskaya, 2). Pomimo niewielkich rozmiarów terenu oraz braku wynajmu, jest popularny wśród profesjonalistów narciarskich.

W Parku 850-ty Anniversary of Moscow dysponuje również odkrytym rollerdrom (trawa na przejściu). Poza specjalną przestrzeń na narty, rolki zaangażowany i pokryte parku asfalt toru. Sam rollerdrom posiada sprzęt, który pozwala ćwiczyć agresywny styl jazdy – są małe i duże przebiegi, dzięki czemu możliwe jest przyspieszenie kata. Park ma wypożyczalni filmów (koszt – od 100 $ / godzinę).

Mamy na liście najlepszych parków w Moskwie, gdzie można jeździć na walec specjalnie wyposażone miejsca i łatwo na licznych ścieżek przestronne z dobrym gładkim asfalcie. Te miejsca są najbardziej popularne kapitał skutery. Ponadto w każdej z dzielnic mają swoje ulubione miejsca łyżwiarstwo opłat kochanków. Na przykład, w odpowiedzi na pytanie o tym, gdzie iść na rolkach w południowej części Moskwy, to prawie na pewno nazwać Nagatinskaja Nagatinsky nasyp i most, gdzie istnieją zarówno początkujących jak i profesjonalistów. Takie miejsce spotkań, dobrze znany stałe wentylatory, są podane w każdej z dzielnic stolicy.

Gdy za oknem zima

Ale jak wiadomo, ciepły sezon w naszych szerokościach geograficznych trwa bardzo długo. Co zrobić fanów sportów letnich z początkiem zimnej pogody? Gdzie się udać na rolkach w Moskwie w zimie lub późną jesienią, kiedy pogoda nie ma spocząć na charakter?

Aby to zrobić, istnieje kryty plac zabaw, gdzie w każdych warunkach pogodowych, niezależnie od pory roku, początkujący mogą nauczyć się podstaw jazdy na nartach i specjalistów – aby zorganizować tę ekstremalną show. Początkujących łyżwiarzy takie platformy działają najlepiej – jest nie tylko rozdawać łyżwy (jeśli jej jeszcze nie nabyte), ale będzie okazją do podjęcia lekcje jazdy na technikę z doświadczonych mistrzów.

Inną zaletą pokryte rollerdromes – zabaw ma płaską powierzchnię. Specjalna powłoka zmniejsza ryzyko obrażeń i pozwala na obsługę rolek delikatnie. Główną wadą takich miejsc jest wstęp, nawet pojawiające się tam ze swoimi rolkami, trzeba będzie wyłożyć pieniądze na łyżwach (zwykle 200-300 rubli)

Najsłynniejsze rollerdromes

Są miejsca, gdzie jazda na rolkach w Moskwie może być w każdej pogodzie, a nawet połączyć ten proces ze sklepów. Jednym z nich jest rollerdrom centrum handlowe „Filion”, znajduje się pod adresem: Bagrationovsky taryfy, 5. piątym piętrze centrum handlowego mieści się park rozrywki „Heppilon:” Gdzie jest ten obszar.

Niestety, istnieje kilka miejsc – trochę więcej niż 600 metrów kwadratowych. m., zmieści się wygodnie na takiej przestrzeni zaledwie 50-60 osób, nie więcej. Ale ziemia bardzo oryginalny oprawione, dźwięki muzyki chwytliwy, a czasem można dostać na szkolenia do wykonywania profesjonalnego instruktora.

W tym tygodniu dla przyjemności przejażdżki płacisz bardzo mały – około 200 rubli, bez ograniczeń czasowych, w weekend taka sama kwota będzie musiał zapłacić już za godzinę pobytu na miejscu, klipy zatrudnić jest pobierane oddzielnie.

kompleks rozrywkowy „Roll Hall”

Wiadomo jazda na rolkach w Tula (Chłodzenie Lane, zm. 3) ma miejsce w aż półtora tysiąca kwadratów i jest prawie idealna platforma na której można jeździć w Moskwie na rolkach mogą zarówno dzieci jak i początkujący, gdy fani agresywnej jeździe nie ma praktycznie przestrzegane.

Każdy może być przeszkoleni z instruktorów, którzy pracują w godzinach wieczornych – w ciągu tygodnia, po południu – w weekendy. Zaawansowanych łyżwiarzy, którzy chcą poprawić umiejętności, program oferuje inne poziomy – dla friskeytu, slalom, łyżwiarstwie figurowym.

Po uiszczeniu opłaty za wstęp (na weekend nieco droższe niż w ciągu tygodnia, ale na ogół nie przekraczają sumę 300 rubli), można jeździć bez ograniczeń czasowych – przez cały dzień. wynajem Skate jest również przewidziane.

Rollerdrom "Fantasy Park" w Marino

Jest na ulicy. Lublin, dom 100, może pomieścić około 700 osób. Dużym plusem jest obecność specjalnej szkole dla przejażdżki neumeyuschih tam gdzie to możliwe do opanowania bułki w grupach pod okiem doświadczonego nauczyciela, a także indywidualnie z trenerem.

A wieczorami jest plac zabaw dla tych, którzy lubią tańczyć na parkiecie bez zdejmowania rolki. A dźwięk jest w profesjonalny sprzęt. Taka jest niezwykła „roller” dyskoteka. Podobnie jak w innych miejscach, wpisowego, nawet z ich łyżwy, zawsze istnieje możliwość, aby wziąć tani filmy.

Trening umiejętności

Gdzie lepiej iść na rolkach w Moskwie dla tych, którzy dopiero tuż opanowaniu tego typu rozrywki? Federacja Roller Sports planowanych program jazdy treningowej darmo sztuki na rolkach pod adresami – Gorky Park, Łużniki, Victory park – od maja do września. Są to zajęcia dla bardzo początkujących i dla zaawansowanych łyżwiarzy.

Ponadto, wiele z nich zapewne słyszał o wspólnocie zwanej „Moskwa pokatushki”. Jego członkowie organizują masowe przyjazdy i po prostu jazda w różnych miejscach stolicy – w parkach, na placach, w dowolnych odpowiednich miejscach.

Łączenie ludzi podobnie myślących może być dość łatwe do opanowania techniki jazdy na nartach, w tym samym czasie i poznać nowych przyjaciół z tych samych interesów. Ci, którzy mają wystarczająco dużo doświadczenia, to lepiej zacząć od „początkującego pokatushek”, gdzie pokażą podstawowe umiejętności i techniki hamowania. Następnie każdy może dołączyć każdy z działalności Wspólnoty zgodnie z harmonogramem.