371 Shares 9466 views

"Samsung G350E": cechy. Wyświetlacz, funkcje systemu operacyjnego. Samsung Galaxy Gwiazda Advance G350E

„Samsung G350E”, którego cechy są przedstawione w artykule jest budżet na ten smartfon koreańskiej firmy. Co jest ważne dla takiego urządzenia? Oczywiście, Samsung G350E nie może pochwalić się cechami właściwymi dla modeli flagowych. Ale tutaj cena i niezawodność urządzenia przyciągają uwagę odbiorców. Ponadto, Samsung G350E Galaxy Advance otrzymał oznakowań słynnej marki.

Zawartość opakowania

Opcje smartfon jest rzadkością. Tu nie będzie widać drogich słuchawek i dodatkowe folie ochronne w całym budżecie „Samsung G350E”. Cechy i jakość mecz telefon pod warunkiem, ładowarki i słuchawek. Na wszystkie tego producenta wyraźnie zapisane. Utrzymywał się na sprzęcie nie ma sensu, dlatego, przejdź do następnej sekcji.

projekt smartphone

Wygląd Samsung G350E Galaxy Gwiazda Advance ma nic bardzo niezwykły. Dość powszechne rodzaj korpusu z zaokrąglonymi krawędziami. Materiał, z którego jest wykonana – tworzywo sztuczne. Na rynku dostępne w dwóch kolorach: białym i czarnym.

Zamontowane wokół ramy ciała nieznacznie wystaje ponad powierzchnię. Użyj smartphone to nie przeszkadza, ale wręcz przeciwnie – nie przypadkowo wejść w kontakt z obiektów wyświetlanych. Ponadto rama daje wyraziste telefonu.

Nad wyświetlaczem znajduje się głośnik i tuż poniżej – oznakowanie zastrzeżone. Czujniki zbliżeniowe lub oświetlenie tutaj. Telefon „Samsung G350E” otrzymał tylko akcelerometr.

Aby zapobiec przypadkowemu naciśnięciu podczas rozmowy, deweloperzy mają pochodzić z niezwykły sposób. Gdy odbierzesz telefon jest wyłączony, a wyświetlacz jest zablokowany. Aby zakończyć połączenie, należy nacisnąć przycisk odblokowujący, a następnie dotknij na kłódki na ekranie i dopiero po tych wszystkich manipulacji przestać mówić. Nie bardzo wygodne, prawda? Samsung wie, jak zaskoczyć i zawodzi.

W dolnej części przednich stronach są przyciski sterujące. „Home” jest wykonany w postaci klucza mechanicznego. „Ostatnio zamknięte aplikacje” i „Powrót” – Touch. Oni nie mają podświetlenia, tak aby przyzwyczaić się do ich lokalizacji, tak aby nie grzebać wokół wyświetlacza w ciemności.

Tylna osłona jest wykonana z żebrowanej wykonania. Na szczycie znajduje się głośnik multimedialny, obiektyw i lampa błyskowa. Pokrywa modelu „Samsung G350E Galaxy Star” zdejmowane. Znajduje się pod baterią, a dwa gniazda dla Micro SIM.

Na szczycie smartphone posiada wejścia 3.5 słuchawek. Dno – Micro USB port. Prawo – przycisk zasilania. Lewo – przycisk głośności. Klucze bez luzów, są łatwe do przenoszenia.

Przednia część jest pokryta szkłem. Jednak oleofobowej tu nie ma, więc ekran jest szybko zepsute. Ten problem występuje na większości urządzeń budżetowych. Pokrycie „Samsung G350E” – najlepszym wyborem.

smartphone małe wymiary. będzie on leżeć wygodnie w praktycznie każdej strony.

pokaz

Przekątna ekranu wynosi 4,3 cala. Wykonane Wyświetlacz TFT, więc nie należy się spodziewać, soczysty obraz. Prostopadle do przeglądu wszystko całkiem dobrze, ale z lekkim przesunięciem obrazu zanika.

Ze względu na tanią matrycy wyświetlacza „Samsung G350E” olśnienia. Czasami zmieniają swój odcień. W słońcu, zgodnie z oczekiwaniami, nie zanika. Aby sprawdzić, czy jest to coś, na ekranie nie jest łatwe. Część sytuacji zapisany maksymalny poziom oświetlenia, ale czasami to nie wystarcza.

„Samsung G350E”: cechy i funkcje

Jak wspomniano we wstępie – nie oczekuj tego modelu wysoką wydajność oraz najnowsze funkcje. Najważniejsze funkcje:

  • Procesor Cortex-A7 taktowaniu 1,2 GHz;
  • Mali MP 400 jest graficzny;
  • 512 MB RAM (tylko około 188 KB jest znany);
  • Pamięć wewnętrzna 4 GB;
  • instalowania karty pamięci o pojemności do 32 GB;
  • Brak GPS;
  • Kamera 3 megapikselowy;
  • Android 4.4.

Teraz przejdź przez funkcje w sposób bardziej szczegółowy.

Ponieważ jest to model budżet – bez NFC chip. Ale to nie jest tak źle. Deweloper nie ustawił w moduł 3G oraz urządzenia GPS-odbiornik, a to może już być nazywany poważną wadą. Nawet tańsze urządzenia dostępne dzisiaj będzie wspierać 3G. Zakup „Samsung G350E”, którego cechy nie są doskonałe, a więc użytkownik dobrowolnie wysłał w 2000 roku. Aby zaradzić tej sytuacji jest zdolny do Wi-Fi. Być może niektórzy użytkownicy mogą korzystać z Internetu i EDGE będzie wystarczające.

Smartfon ma Android 4.4, które stało się już przestarzałe. Często można zauważyć zawieszenia. Animacja obracając drga niemal wszędzie. Uruchamianie programów nie wystąpić natychmiast – użytkownik będzie musiał czekać aż cały smartphone „Ponder”. Bardzo nie polecam ten model do tych, którzy są już zaznajomieni z urządzeniem flagowym. Do zbadania możliwości Androida pojawi się.

gra

Nie posiadają zdolności Samsung G350E. Bezpretensjonalny zabawki pójdzie, ale liczyć na wygodną fps w bardziej wymagających nie jest konieczne. gry 3D uruchomienia, chociaż przy niskiej szybkości klatek (10-15). Trzeba zrozumieć, że jest to kpina z maszyny i własnej psychiki. Zabicia czasu podróży jest możliwe, ale na dobrą zabawę w najnowszych wydaniach nie będzie działać.

kamera

tylko jedna komora jest obecna w urządzeniu. Rozdzielczość – 2048 x 1536 pikseli, który jest 3 min. Główną wadą – brak autofokusa. Fotografować żadnych dokumentów nie ma sensu – jest mało prawdopodobne, że będzie to zrozumieć. Kamera w „Samsung G359E” można nazwać miły dodatek, zamiast kompletnego obiektu do fotografowania.

Przy optymalnym oświetleniu sfotografować możliwe. Obrazy z okolicznych obiektów uzyskuje tolerowane, nawet niezauważalnych zmian kolorów. W aparacie ustawienia można znaleźć całkiem przydatne funkcje: Pan, filtry, strzelanie nocną i tak dalej.

smartphone wideo również wie jak strzelać. Otrzymuje się go w rozdzielczości 640 x 480 pikseli. Ogólnie rzecz biorąc, filmy są bardzo dobre, biorąc pod uwagę system budżetowy.

Funkcje Duos

Jak wspomniano, Samsung G350E dostał możliwość instalacji dwóch kart SIM. Element konfiguracji smartfon jest obecny, co pozwala zarządzać. Można regulować sygnał dla każdego z nich, a także priorytet.

Urządzenie ma tylko jedno radio. Z tego wynika, że gdy mówi przez jednego z pozostałych kart SIM nie działa. Ponownie, jest to ze względu na niskie ceny modelu.

bateria

Urządzenie akumulator jest odłączany i ma pojemność 1800 mAh. Wynik ten jest podobny do wielu podobnych urządzeń. Producent zaznacza, że to wystarczy, aby słuchać muzyki przez 32 godzin lub 9 godzin surfowania (za pośrednictwem Wi-Fi).

W rzeczywistości, smartfon z minimalnym wykorzystaniu trwa 3 dni. Będzie aktywnie napędzać urządzenie – i nie będzie działać na dzień. Żywotność baterii jest podobna do wykonywania droższych urządzeń. Ale nie zapominajmy, że są one warte wyświetla bardziej wymagający żelaza i wysokiej jakości, a G350E nie może się pochwalić.

Funkcje multimedialne

Głośniki w głośnym telefonem komórkowym. Usłyszeć wezwanie może być w dużej odległości. Dźwięk przez słuchawki na wysokim poziomie. Nie gorszy odrobić modeli flagowych. Dlatego, gdy gracz jest dość dobry smartfon. Urządzenie z łatwością radzi sobie z wieloma formatami audio i wideo. Jednak, aby uruchomić niektóre z nich będą musieli pobrać aplikację innej firmy.

Radio FM obsługuje również G350E. Jednak, aby to działało, trzeba mieć zestaw słuchawkowy. Standardowa funkcjonalność pozwala na wyszukiwanie i sortowanie według częstotliwości siebie.

wniosek

Ogólnie, „Samsung Galaxy Gwiazda G350E” działa jak smartfon niskich kosztów dla początkujących. I tak to jest. Przybysze badający funkcje systemu operacyjnego, jest mało prawdopodobne, najpierw będzie musiał szybki internet i potężne żelazo. Na początek trzeba się przyzwyczaić do takich urządzeń i sprawdzić, czy ich potrzebują.

W inny sposób wyjaśnić brak tak ważnej funkcji dzisiaj jak 3G, jest to niemożliwe. Dlaczego firma zdecydowała się zapisać do modułu, który jest obecny dzisiaj, nawet najtańsze telefony? Informacje zwrotne od użytkowników jest brak w G350E 3G staje się główną przyczyną niepowodzenia modelu przejęcia.

Jeszcze innym minusem mogą być przypisane, a trochę prędkości. Smartfon jest już bardzo starannie według dzisiejszych standardów. Nie jestem pod wrażeniem i autonomia, która powinna być wyższa.

Kup model może być na kwotę nieprzekraczającą 6.000 rubli. Mimo to, jest to zbyt wiele dla urządzenia o podobnych cechach i słaba funkcjonalność. W sklepach można znaleźć i tańsze urządzenia o lepszej wydajności. Jednak należy pamiętać, że część kwoty, którą nabywca płaci za marką, która obiecuje jakość i niezawodność. Czy warto zapłacić więcej – ty decydujesz.