535 Shares 1511 views

„Kultura mlekowy” – opracowanie nowoczesnego przedsiębiorstwa

Zaleca się jeść, aby zachować zdrowie nabiału. Niestety, nie wszystkie produkty wystawiane na półkach supermarketów, jest użyteczne. Wiele produktów nie zawierają konserwantów i nie mają prawa nazywać jogurt lub kefir. Twaróg i mleko często nie są naturalne.

jakość produktów

Zdrowy i wesoły, aby być nie tylko przyjemne, ale także nowoczesne. Dlatego wielu konsumentów tendencję do wyboru towarów wysokiej jakości. produkty mleczne powinny być obecne w diecie. Dlatego ludzie, którzy dbają o swoje zdrowie, należy zdecydować się na produkty mleczarskie w dobrej wierze.

Przedsiębiorstwo produkcyjne „mlekowy Kultura” jest wykonany zgodnie z wszystkimi standardami jakości. I to jest jego niezaprzeczalnym atutem. Zakład produkuje produkty takie jak jogurt, Rjażenka, jogurt, atsidobifilin. Z biegiem czasu, planowane jest rozpoczęcie produkcji śmietany. Oznacza to, że firma rozwija się i jest zainteresowany jak wygrać w nowej niszy rynkowej.

Również produkcja ma nazwę marki. Ta opatentowana kubek z dziobkiem. Jego niezwykły kształt przyciągają również nabywców. Pakiet rejestracji w przedsiębiorstwie naprawdę podano wielką wagę. Wykonana jest z duszą i ciepło jest związana z czymś spokojnym i domową. W „hodowli mleko” są patenty europejskie dla wynalazku szkła. Pić z niego jest bardzo wygodne. Ponadto szkło napisany dojenia czas, pogoda, datę i czas wytworzenia produktu, zawartość tłuszczu i nazwy brygadzisty. Na tyle psychicznie i słodkie.

Historyczna przeszłość

Produkcja mleka została zapoczątkowana w 1808 roku na obrzeżach Narva. Na ścianie biura i kompleksu przemysłowego przedsiębiorstwa obejmuje kuchenkę. Jest to wyraźny dowód dawna przeszłość historyczną przedsiębiorstwa. Wcześniej w tym miejscu był jednym z najbogatszych posiadłości w dzielnicy. Jej mistrzem był Baron Mikołaja Korf. Już 200 lat temu, firma zajmująca się produkcją mleka i jego transportu do Petersburga.

Stare budynki są już zniszczone, a oni muszą przywrócić kompleksową przebudowę. Jednym z nich jest teraz przywrócony, ale zespół pracowników był teraz dość trudne do zrozumienia jego możliwości projektowych. Nie zapisać dokument na oryginalnym kamiennym murze na fasadzie. Ale najważniejsze starego budynku jest zabytkiem architektury i jest chroniony przez państwo.

O nowoczesnym przedsiębiorstwie

Producenci „mlekowy kulturę” to czysty, zadbany. To rozpoczęło swoją działalność w 2006 roku wraz z przejęciem gospodarstwa i stada 1,200 głowy. Krowy były zdrowe dzięki dobrej opieki i własnych środków spożywczych. We wszystkich innych aspektach istnienia nowoczesnej produkcji – zasługa jego właściciela Andrey Ionov.

Wszystkie nowoczesne udogodnienia są teraz komunikować organizowany jest „jałowa”. Przy wejściu jest specjalnym kołowrót. może to przejdzie tylko zdezynfekować ręce, ubrany osłony butów, koszulę i czapkę.

Mleko obszar odbierający

„Kultura mlekowy” – duże przedsiębiorstwo, którego działalność opiera się na przetwarzaniu mleka własnych krów. Warto zauważyć, że do 2013 roku był realizowany mleka znajdującego się w różnych firmach. Po tym okresie, firma zaczęła produkować własne produkty. „Kultura mlekowy” – marka, która jest stopniowo zyskuje na popularności na rynku.

Jest to ważna zaleta produktów zakładu nad konkurentami. Praca w specjalistów firmy mają możliwość w pełni kontrolować proces produkcyjny. Zwłaszcza jeśli wszystkie kroki są wykonywane w tym samym przedsiębiorstwie, jakość wytworzonego produktu jest oczywiście wyższa. Wynika to z faktu, że istnieje możliwość, aby motywować swoich pracowników, aby osiągnąć dobre wyniki. tankowiec mleko dostarcza produkt bezpośrednio do obszaru akceptacji zakładu. Jest to bardzo wygodny i sterylne. Następnie mleko specjalne przewody i rury wchodzi do instalacji do obróbki.

operacje technologiczne

W sklepie znajduje się 4 zbiornik pasteryzacji do którego mleko. Dalszych przebiegów przetwarzania produktów dotkniętych łagodnego pasteryzacji. Decyzja o odbyciu tego szczególnego etapu procesu zostały podjęte w celu zachowania pożytecznych bakterii w mleku. Istotną zaletą jest brak smaku we wrzącej wyrobów gotowych, co nie jest bardzo popularne wśród wielu klientów. Czyli mleko „kultura Milk” ma naturalny smak i przyjemny zapach.

Następnie rośliny fermentacji, w którym mieszanie pasteryzowanego mleka i zaczynem. Wynika to z niezależnego wykonywania każdego etapu produkcji wyrobów charakteryzujących naturalności smaku. Kefir jest tworzony przez mieszanie mleka i hodowano w zaczynie sklep grzyby. Dlatego konieczne jest, aby kontrolować smak gotowego produktu. To nie powinno być zbyt kwaśny. Rezultatem jest jogurt, kefir, sfermentowany pieczone mleka.

Przygotowano jogurt „mlekowy Kultura” znany z braku zagęszczaczy i skrobi. wtrącenia obce w produkcie nie są dostępne. On jest całkowicie jednorodny. Smak typowy dla małej charakterystycznym kwaśnym jogurtu.

Inne ważne obiekty

Ogromną rolę w przedsiębiorstwie podano prawidłowe funkcjonowanie automatycznej stacji mycia. Jego znaczenie polega na pielęgnacji wszystkich dostępnych pojemności i rur. W przeciwnym razie urządzenie może się zepsuć i trzeba je zastąpić nowymi maszynami.

Również bardzo ważne jest przesłanką do przygotowania lodowatej wody. Gotowe produkty powinny podlegać chłodzenia. Dzięki szybkiej zmianie temperatury o jakości produktu będzie wysoka. Produkowanych przez Spółkę produktów „kultury Milk” ma bardzo wysoką jakość, która jest wyposażona w nowoczesny sprzęt.

Pomieszczenia są zautomatyzowane, co po raz kolejny potwierdza wysoki poziom produkcji. Za pokładzie jest inżynierem, który zarządza procesem. Co ciekawe, tylko 30 osób pracuje w mleczarni. I na jednej zmianie wkracza 4-5 pracowników. Wszystkie produkty podlegają kontroli.

Oznacza to, że firma jest nowoczesny, czysty i schludny. Pracowników, którzy pracują na nim – właściwe i wykształconych ludzi. A właściciel – to osoba, która utworzyła spółkę, inwestowanie w jej duszy. Smaczne i użyteczne produkty i fabryka „kultura mleko” będzie się rozwijać. Kierownictwo planuje podbić nowe nisze rynkowe i miłe swoich klientów.