83 Shares 5403 views

Demi sezonie płaszcz jak wybrać?

Najlepsza sukienka – to właśnie słowo „płaszcz”. Ten ciuch jest jej integralną częścią. A co możemy powiedzieć o najbardziej podstawowym wariancie? Ten pół-sezon płaszcz. Jest on noszony, kiedy przyroda przygotowuje się do łóżka, coraz zimniej, lato żegna się z nami i zamiast spaść przychodzi, przynosząc chłodu i złoto urok. Lub gdy zima jest zastąpiony świeżym wiosną, dając do zrozumienia, że dzikie mrozy wkrótce przestanie, a można nosić lżejsze dekoracji. Tu jest tylko i dąży do jego honorowy tronowej demi odzieży wierzchniej. Jak wybrać ten płaszcz i co się ubrać? To dowiesz się z artykułu.


Ulubione style sezon jesienno-coat

Każdego roku jest niesamowita różnorodność modeli płaszczy damskich. Niemniej jednak, są tacy, którzy nie przyznają swoją pozycję w świecie mody, pomimo silnej konkurencji:

1. Płaszcz-otoczka.

2. angielski klasyk.

3. Linia.

4. Płaszcz.

5. Park.

Demi sezonie płaszcz, płaszcz jest model pochodzi od stylów w stylu wojskowym. Nazwa sugeruje, że prototyp jest właśnie ubrania, które ogrzało żołnierzy podczas wojny. Nowoczesna interpretacja tego modelu zmieniła zewnętrzny wygląd: sierść na pół, ściśle przylegające i wolnego na dole. Ramiączka wystrój częściej obecne dużymi przyciskami w dwóch rzędach. Ten styl jest bezkonkurencyjny na wycieczki do teatru, restauracji. Podkreśla korzyść kobiet sylwetka i pomimo jego brutalnej tytule, wygląda bardzo romantyczne i stylowe.

English klasyczny płaszcz to tradycyjny model, który nigdy nie wychodzi z mody. Długość jest tuż poniżej kolana sylwetki – na rysunku, niczym zbędny, wszelkich ograniczeń i spokój. Ten styl można nazwać uniwersalnym bez przesady. To będzie odpowiednie we wszystkich sytuacjach, dopasowanych do wielu modeli ubrań.

Demi-sezon styl płaszcz trapez dodaje młodość, wdzięk i urok zabawy jego właściciela. Nie trudno się domyślić, jak to wygląda. To ma kształt trapezu, pięknie drapowania Dzięki zwalnia th rysunku. Jest to idealny wybór dla romantycznej natury, nadaje się do codziennego noszenia z odpowiednio dobranej garderoby, jak również na specjalne okazje.

Płaszcz Park stał się hitem wśród młodzieży. Ten styl dyktuje tzw mody ulicznej. Model ten jest uważany za codziennego (dorywczo), a nawet trochę sportu. Croy swobodna długość jest różna: do uda lub poniżej kolana. Charakterystyczną cechą mogą obejmować obecności specjalnych elementów mocujących.

Płaszcz – skróconą wersję klasycznych modeli. Jest to idealne miejsce dla pań biznesowych i tych, którzy po prostu kochają komfort. Krótka długość nie ukrywa figur Highlights: biodra, nogi.

Demi-sezon Płaszcz: jakiego materiału jest najlepiej wybrać?

Materiały konstrukcyjne dla płaszcz, bardzo dużo. Większość z nich – to wełna w różnych interpretacji i innych tkanek. Demi sezonie płaszcz, którego opinie brzmią najlepiej pod względem komfortu i oszczędności ciepła są wykonane z następujących materiałów:

1. Cashmere.

2. Drapeau.

3. Wełna.

4. Tweed.

Demi sezonie płaszcz z kaszmiru przyjemne w dotyku, łatwe opieki, zatrzymuje ciepło bardzo dobrze i elegancki wygląd. Nic dziwnego, że większość kobiet dać pierwszeństwo do tego materiału. Serweta – to jest dokładnie to, czego potrzebujesz do ekstremalnego zimna. Ten teksturą materiału, elegancki wygląd, nie zamrażać. Wełna jest również doskonała zatrzymuje ciepło. Jest przytulny i ma atrakcyjny wygląd. Tweed – odmianą włosy, prowadząc swój początek ze Szkocji. Tkanina inny wzór lub w klatce latać. Uważa materiału szlachetnego.

Wybór dla różnych typów figur

Wybierając płaszcz też trzeba wziąć pod uwagę cechy figury. Tak, Anglicy klasyczny model nadaje się do właścicieli o szczupłej sylwetce. Demi sezonie płaszcz żeński (opinie o kształcie trapezu jest potwierdzenie) jest niezbędna dla kobiet z krzywego kształtu. Park i płaszcz można nazwać modeli uniwersalnych, które są odpowiednie dla tej czy innej postaci. Płaszcze powinny zakupić smukłe dziewczęta.

Jakie buty nosić płaszcze

C-Coat osłonowa może zapewnić zarówno średni piętę obuwia i niski rozporek. Taka sama sytuacja jest z angielskiej modele klasyczne, trapez. Dla powłok najlepiej jest wybrać buty z niskim obcasem. Konieczne jest, że obraz nie okazała się kłopotliwa, i rozcieńczono akcji łatwością. Jak dla parków, w tym przypadku jest absolutnie obcasach przeciwwskazane. Na jej garnitur modne buty lub sportowego typu modelu.

trendy w modzie

Demi sezonie płaszcz, którego zdjęcia można zobaczyć na okładkach magazynów mody, w tym sezonie ma kilka szczególnych cech. Po pierwsze, jest to bardzo długo model z deflowanych ramionach. Po drugie, już wspomniano wieszak-płaszcza i kurtki. Model w klatce – trend na jesień-zima 2015-2016 gg. Płaszcz z owczej skóry stał się hitem na pokazach mody. haft na odzieży zewnętrznej również stał Feshen jednoczęściowy.