226 Shares 6599 views

„Volkswagen Passat”: opinie właścicieli piątej generacji legendarnych niemieckich samochodów

Piąta generacja „Volkswagen Passat” słynnego niemieckiego samochodu został opracowany w 1996 roku. Ten nowy produkt jest kolejnym krokiem w historii koncernu „Volkswagen”. Natychmiast po pojawieniu się piątej generacji „Passat” zyskało taką popularnością, o których nawet nie marzyłeś przez niemieckich programistów na rynku światowym. Model Tajemnicą sukcesu jest następujący: nowość może być sprzedawany w dwóch wersjach nadwozia (sedan i kombi), miał szeroką gamę silników, wysoki poziom zespołu, a także wyposażony w szeroką gamę kolorów. A teraz pomówmy o wszystko w porządku.

„Volkswagen Passat”: przeglądy właścicieli i przeglądu zewnętrzny

Konstrukcja nowego produktu nie różnią się w żaden rewolucyjny wygląd, ale w tym samym czasie, zewnętrzna zawiera klasyczne cechy wydajności i dokładności podkreślić, że dał nadzieję rozszerzyć zakres klientów.

W 2001 roku niemiecka firma przedstawiła publiczną restyled wersję samochodu „Volkswagen Passat”. Recenzje właścicieli zaktualizowanego sedan oznaczony obecność sprawne i nowoczesne linie ciała, co sprawiło, że samochód bardziej elegancki. W przedniej części samochodu ozdobione nowej kraty, reflektory świateł drogowych oraz zmodyfikowany zderzak. Za, zbyt, wszystko było dobre – trójkątne światła stopu wraz z masywnym zderzakiem oddziaływania dają wóz poważne spojrzenie. Warto zauważyć, że restyling nowego produktu poszedł do korzyści, a niemiecka firma może się pochwalić (choć do tego czasu firma wynalazł kilkunastu modeli, które mają taką samą popularność jako piąty „Volkswagen Passat”).

Zdjęcia i przegląd wnętrza

Wewnątrz restyling pozostawił swój ślad, pomimo faktu, że nie ma inżynierów globalnych zmian celowo nie zrobi. W tym celu były powody. Po pierwsze, warsztat mechaniczny został rozplanowany do perfekcji pod względem kontroli ergonomii. Po drugie, układ siedzenia nie powoduje żadnych skarg od właścicieli. Teraz niewiele osób pamięta, ale w tamtych latach, wielu producentów (nawet ogólnoświatową renomę) często zaoszczędzić na rozwój miejsc dla kierowcy i pasażerów. Sytuacja zmieniła się wraz z nadejściem piątej generacji samochodu „Volkswagen Passat”. Liczba właścicieli zauważyć wygodę siedzeń, co jest celowe poduszki boczne i osiem dostosowania oparcia fotela i zagłówka. Zmiany w 2001 roku składała się wyłącznie z materiałów wykończeniowych i wyrafinowanie … W ogóle wszystko. Jednak to, co jest punktem zmienić wnętrze, jeśli jest już funkcjonalny i ergonomiczny?

Charakterystyka techniczna sedan i kombi „Volkswagen Passat”

Recenzje właściciele rozmawiali o szerokiej gamie silników – Silniki linia zawierała cały 8 elektrownie. Wśród nich pięć silników benzynowych i trzy napędowy – moc od 1900 do 2500 cm sześciennych.

"Volkswagen Passat": cena

W tej chwili, 5. generacji samochodów dostępnych na rynku wtórnym w cenie 180 do 450 tysięcy rubli.