658 Shares 4685 views

Jak tworzyć własne ręce drabina i że konieczne jest rozważenie

Klatka schodowa jest główną częścią domu. Ale nie spędzają tyle samo pieniędzy na specjalistów, które są łatwe i proste będzie zaprojektować. Dlatego nie dziwi fakt, że duża liczba ludzi, zastanawiając się, jak uczynić swoje ręce drabiny.

Który może być drabina

Produkcja schodów – dość skomplikowany proces. Należy pamiętać, że są dwa rodzaje: fabrykę i zaczął niezależnie. Większość ludzi, którzy mają problemy ze pytanie, jak uczynić swoje ręce drabinie należy stosować następujące materiały do jego produkcji: drewno, metal, kamień i ich czasami połączenie. Formy są różne wzory: prosty, odwracanie, poluoborotnaya śrubowe dźwignia.

Aby rozpocząć, należy utworzyć rysunek

Ponieważ proces produkcji jest pracochłonny i trudno będzie dokonać kute lub drewniane drabiny, trzeba zacząć, aby rysunek. Praca jest łatwiejsza, jeśli rozłożyć strukturę kamienia, lub kupić gotowe. Kamienne schody garnitur to nie wszystko, ponieważ zajmują one dużo miejsca.

Bez dodatkowego Drabina wiedza nie wybuduje

Jeśli zdecydujesz, aby nauczyć się tworzyć własne ręce drabina powinna zbadać książek na ten temat, i uciekać się do różnych katalogów dla niektórych podpowiedzi. Dla szczególnych warunkach indywidualnego projektu projektowania trzeba wiedzieć, stosowane w budownictwie, opcje kroków i montaż poręczy. Wybierając odpowiednią formę i konstrukcję schodów, należy znać parametry: długość i szerokość przyszłej budowy. Jeśli rysunek jest sporządzenie trudności, zaleca się używać gotowych schematów.

Konieczne jest, aby wybrać projekt i budowę schodów

Zrób drabina z rąk jest łatwe. Najważniejsze, żeby wiedzieć, że struktura między piętrach domu powinien być najbardziej wygodne, ponieważ cały ciężar spada na niego. Powinien mieć wygodny i łatwy dostęp, a platforma nie jest już najbardziej szerokość schodów. Zaleca się, aby zrobić wszystko, z tego samego materiału. Ponadto, drabina powinna mieć dobre zejście, który powinien być oglądany. Ważne jest, że przy projektowaniu i jego konstrukcja jest w harmonii z ogólnym projekcie domu i jego otoczenia.

Ze względu na to, co może trzeba naprawić

Aby w pełni odpowiedzieć na pytanie, jak zrobić drabinę ze swoimi rękami, należy również pamiętać, przed umieszczeniem na budowę jakiejkolwiek dywan, trzeba zrobić to z małej naprawy. Głównym problemem tej struktury jest skrzypienie, z których przyczyną może stać się złe klejone kliny. Aby rozwiązać ten problem za pomocą drewnianych klocków, które wykonują swoje mocniejsze utrwalenie. Drugą przyczyną, z powodu której może wymagać naprawy, może stać się drżenie bary. Muszą być dokładnie sklejone. Trzecim powodem jest wobbly poręcze. Ich naprawa odbywa się równocześnie z innych prac. Ten problem został wyeliminowany za pomocą dodatkowych łączników.

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić własne ręce drabina i że musi być brane pod uwagę. Powodzenia w projektach budowlanych!