713 Shares 7064 views

Bezprzewodowy kontroler do komputera. Przegląd najlepszych

Do tej pory, gamepady bezprzewodowe są zupełnie różne od siebie. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę graczy z liczbą przycisków. Wynika to z faktu, że w niektórych przypadkach nie jest możliwe, aby w pełni rozdzielić zadania, które są przewidziane w grze. Wielkości Gamepady są różne, a jest to spowodowane głównie obecnością silnika drgania. Średni promień działania gamepad wynosi 8 metrów.

Baterie są zwykle instalowane litowa. Ich ilość wynosi od 400 do 600 mA, na godzinę. Last but not least zwrócić uwagę na kompatybilność urządzenia. Z reguły producenci określić wszystkie możliwe sterownik. Wreszcie, trzeba ocenić konstrukcję modelu. W szczególności ważne jest, aby sprawdzić sztywność przycisków i kije. Ponadto, należy zwrócić uwagę na wpływ wibracji i liczby przerzutników w urządzeniu. Producenci gamepad zderzaki mają tendencję do z gumowymi podkładkami. Tak więc, w ręku nie ślizgać.

Podłączenie sterownika do PC

Wiele osób zastanawia się, w jaki sposób podłączyć bezprzewodowy kontroler do komputera. Zrób to całkiem proste, jeśli masz odbiornik na rękę. Ten element jest włożona do portu USB komputera. Po tym, użytkownik musi przejść do Menedżera zadań. Można to zrobić po prostu klikając prawym przyciskiem myszy na ikonie „Mój komputer”. Następnym krokiem jest znalezienie pozycji „Nowe urządzenie”.

Ponadto, ikona „Nieznane urządzenie”, trzeba nacisnąć prawy przycisk myszy i wybierz opcję „Aktualizacja sterowników urządzeń”. Szukaj możliwe jest bezpośrednio z komputera osobistego. Aby to zrobić, należy wybrać pozycję menu „Peryferia”. Ponadto, ważne jest, aby naciskać odbiornika bezprzewodowego kontrolera Xbox 360. Po tym, gamepad bezpośrednio zainstalować sterownik. Wtedy po prostu włączyć urządzenie. Można to zrobić poprzez jednoczesne naciśnięcie przycisków na gamepada i odbiornikiem.

Jak podłączyć do konsoli

Jak podłączyć bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360? Zrób to całkiem proste. Aby rozpocząć, użytkownik musi uruchomić konsolę. Po tym, trzeba włączyć gamepada. Pocieszyć rozpozna nowe urządzenie, należy nacisnąć lewy górny przycisk R.

Niektórzy użytkownicy w tym ujęciu nie występuje i nie wiem jak podłączyć bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox. Wynika to prawdopodobnie z faktu, że przycisk R gamepad może być umieszczony w górnej części nie jest w lewo i prawo. Dodatkowo należy pamiętać, że nie jest konieczne do natychmiastowego uwolnienia po naciśnięciu. należy przytrzymać przycisk przez kilka sekund, aż po procesie rozpoznawania prefiksu.

Model firmy „Microsoft”

Bezprzewodowy kontroler firmy dzisiaj istnieje duże zapotrzebowanie. Ponadto ta firma produkuje modele na PC i na konsole „X Box 360” i „PS3”. Zakres działalności średnio wynosi 8 metrów. Ograniczenie maksymalnej częstotliwości urządzenia do podtrzymywania 2 Hz.

Zgłoszenie jest dostarczana przez producenta w wielu modelach. Niektóre Gamepady mają poprzeczkę cyfrowego na ośmiu kierunkach. W tym przypadku są to dwa zderzaki. Jeśli weźmiemy pod uwagę klawiaturę numeryczną, przyciski są zazwyczaj dziesięć. Z kolei kij na kontrolerze wszystkim, istnieją dwa. Baterii najczęściej stosowanym typem litowo-polimerową. Jest to średnia z bezprzewodowego gamepada dla PC ta firma posiada w rejonie 1500 rubli.

Przegląd gamepad "Microsoft Toride"

Microsoft powiedział, bezprzewodowy gamepad do komputera podłączony jest to dość proste. W tym przypadku, odbiornik nadaje się do Niego Tylko typu analogowego. Model ten działa w odległości nie większej niż 8 metrów. Wyzwala w konfiguracji przedstawionej zapewnia dwa producentem. Drgania w tym przypadku nie jest dość silny, i dostosować jego czułość nie jest możliwe. Parametry ograniczenia częstotliwości po Gamepad oscylują 2 Hz. Przyciski numeryczne, istnieje osiem w urządzeniu.

W pełni naładowany akumulator trwa około 10 godzin ciągłego odtwarzania. Zderzaki w tej konfiguracji, istnieją dwa. Na ogół były dość zwarty, więc model jest trzymany w ręku jest bardzo wygodne. Przejazdy w tym przypadku oblicza się na ośmiu kierunkach. W rezultacie, możemy powiedzieć, że model ten jest bardzo popularny i doskonale pasuje do strzelanek. Na rynku Microsoft Xbox 360 Wireless Controller pytając o 1600 rubli.

Parametry modelu „Defender”

Obrońca bezprzewodowy kontroler dla „X BOX 360„jest podłączony do konsoli poprzez przycisk R, który znajduje się po lewej stronie na górze urządzenia. przyciski numeryczne, w tym przypadku, producent zapewnia dziesięć. Z kolei krzyż przeznaczony jest dla ośmiu różnych kierunkach. Trzymać model ten jest bardzo wrażliwy i należy go brać pod uwagę przed zakupem. Japonki w tej konfiguracji, istnieją dwa. Parametry regulatora częstotliwości limit 3Hz jest dokładnie.

Obecny model „Obrońca” w odległości 7 metrów od dekodera. Funkcja Turboognya w tym urządzeniu obsługiwane. Biorąc pod uwagę to, że jest idealny dla strzelców. Ponadto, niniejszy model jest w stanie oferują bardzo silne akumulator litowo-polimerowy. Rezerwa ich pojemność wynosi w tym przypadku 500 mA na godzinę. Dość tego gracza około 10 godzin ciągłego odtwarzania. Z kolei w czasie pełnego naładowania jest dwa i pół godziny. Stojaki Bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360 ( „Obrońca”) na rynku od około 1400 rubli.

Różnice między modelami „Genius”

Kontroler bezprzewodowy handlową „Genius” charakteryzują się dwa silnik elektryczny, które tworzą urządzenie wibracyjne. Parametry ograniczenia częstotliwości kontroler zmienia się około 3 Hz. Ponadto, w wielu modeli producenta, dodatkowy przycisk, aby ustawić dekoder. Urządzenie ma zazwyczaj dwa drążki. Przyciski w tym samym czasie ustawione dość wrażliwe i reagują na najmniejszy dotyk. Baterii w tym przypadku jedyny rodzaj litowo-jonowy. Jest to średnia z wyżej wymienionych firm Gamepad około 1700 rubli.

Co ciekawe gamepad "Genius 6 MT"?

Powiedział gamepad do komputera można skonfigurować za pomocą odbiornika z „X-Box 360”. W tym przypadku, wszystkie sterowniki są dość szybko. Przycisk konfiguracji połączenia znajduje się w górnej części modelu. Parametr Controller częstotliwość graniczna "Genius 6 MT" jest na poziomie około 2 Hz. Silnik elektryczny Razem w tym przypadku istnieją dwa. Przyciski są zaprojektowane w modelu przy lekkim nacisku, więc działa bardzo szybko.

W ten sposób, pod warunkiem, że konfiguracja jest najlepsza do gier zręcznościowych. Baterie, model ten posiada wbudowane typu. Po pełnym naładowaniu, może działać przez około osiem godzin. Wskaźniki w tym przypadku producent diody LED. Według niego użytkownik może w łatwy sposób dowiedzieć się, ile naładowania akumulatora. Odbiornik w tym przypadku, seria „Play”. W razie potrzeby użytkownik może wyłączyć podświetlenie. Warto gamepad "Genius 6 MT" w sklepie 1500 rubli.

Przegląd gamepad "Genius 10 MT"

Powiedział bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox 360 ma dobry zasięg działania do 10 metrów. Z kolei urządzenie do ustawiania częstotliwości granicznej jest w ilości od 2 Hz. Skontaktować się z nami w tej sprawie jest przewidziane przez producenta. Cyfrowy przejechać modelu „Genius 10 MT” dla 8 różnych kierunkach. Japonki w tym gamepad posiada dwa.

Zderzaki w pełni gumą i rąk podczas gry nie ślizgać. producent oświetlenia LED zapewnia dość jasny, ale w razie potrzeby można go obracać. W celu uzyskania dostępu do set-top box, wystarczy nacisnąć przycisk R dalej, który znajduje się po lewej stronie. Warto gamepad "Genius 10 MT" około 1700 rubli.

marka urządzenie „Lodzhitek”

Bezprzewodowy kontroler firmy różnią przyciski dość wrażliwe. Dla zapalonych graczy, niektóre modele dobrze pasują. Należy również zauważyć, że wyżej wymieniona firma produkuje modele na PC i na konsole. Termin wskaźnik częstotliwości mają średnio około 2 Hz.

Promień działania gamepada z kolei jest 10 metrów. Jako sprzężenie zwrotne jest zwykle używana technologia „Siła Wibrator”. Wyzwalaczy dla niektórych modeli, producenci są świadczone. Warto też wspomnieć, jest fakt, że użytkownik jest w stanie odebrać gamepada, że firma z przezroczystego ciała. Jest to średni model z regionu 1.800 rubli.

Gamepad "Lodzhitek F310"

Powiedział Gamepad dla PC posiada specjalne zderzaki gumowe. Analogowy wyzwala w tej konfiguracji udostępnia dwa producentem. Wskaźniki w tym przypadku przy użyciu diody LED. Z kolei baterie są zainstalowane tylko litiionnogo typu. Pełne ładowanie trwa około trzech godzin. Na szczególną uwagę zasługuje obecność dogodnej formie krzyża. Wybierz kierunek, w tym przypadku jest dość wygodne.

Jeśli mówimy o wadach, wiele skarżą się na drgania. Również niektóre konfiguracje PC, istnieje konflikt z systemem po podłączeniu pada. W takim przypadku należy dokonać przeglądu wymogów bardziej uważnie, które odnoszą się do komputera osobistego. W szczególności, producent systemu operacyjnego radzi używać „windose 8”. W tym przypadku, wsparcie dla „windose 7” do tej pory nie. Jest to średnia z gamepada w rejonie 2100 rubli.

Model Przegląd "Lodzhitek F710"

Powiedział gamepad konsoli dla najbardziej odpowiednich prawdziwych graczy, dla których na pierwszym miejscu jest zwiększona czułość przycisków. W rezultacie szybkość reakcji gamepad jest znacznie zmniejszona. Warto też jest interesująca konstrukcja prezentowanego modelu. Japonki w tym przypadku istnieją dwa. Między innymi, ważne jest, aby wspomnieć obecność potężnego silnika elektrycznego.

Poprzez menu górnym życie drgań pudełko użytkownik ma możliwość zmiany. Ograniczającym szybkość modelu częstotliwość „Lodzhitek F710” znajduje się na 2 Hz. Geymapd akty prezentowane w odległości 10 metrów od konsoli. Dodatkowy przycisk na nim, aby wyświetlić menu kontekstowe jest dostępne. Układ zapewnia wskazanie standardowego typu LED. Odbiornik w tym przypadku, seria „Play”. Warto gamepad „Lodzhitek F710” w sklepie 2000. Rub.

Gamepady firma Razer

Gamepady powiedział firma wyróżnia się na ich wszechstronność. Częstotliwość należy oddzielnie zaznaczyć tryb fotografowania ciągłego. W układzie sprzężenia zwrotnego jest do produkcji „siła”. Parametr częstotliwość graniczna w wielu modelach oscylują 3 Hz. Przy tej szybkości reakcji jest dość wysoki w urządzeniach.

Sztyfty w pada, co do zasady, należy ustawić dwa. Cyfrowy przejechać one przeznaczone głównie do 8 różnych kierunkach. Z kolei wyzwala konsola zapewnia dwa. Aby uzyskać dostęp do konsoli na kontrolerze posiada dodatkowy przycisk. Należy również zauważyć, że wiele z tych modeli ważą niewiele, a w ręku dość komfortowo. Koszt to dobry model z wyżej wymienionych firm w obszarze 1800 rub.

Różnice między modelami Razer Sabre

Powiedział gamepad PC zdolny oferuje dobrą szybkość reakcji. Ponadto, urządzenie jest w pełni kompatybilny z „Inpat”. Zderzaki w powyższej konfiguracji zapewnia dwa producentem. Z kolei tam jest cyfrowym krzyż vosminapravlennaya. Link Oboratnaya w kontrolerze Razer Sabre dostępne. Patyczki dostarcza producentowi typu analogowego. Jeśli mówimy o wadach, ważne jest, aby pamiętać, raczej słabe ogniwo. Sygnał prefiks w tym przypadku jest w stanie na łowienie w odległości 6 metrów. Powinien być wzorem w sklepie około 1700 rubli.

Co ciekawe Razer Elite?

Wszystko to za gamepada konsoli posiada 10 programowalnych przycisków. Wrażliwość, są średnie i ekstremalne szybkość reakcji nie są przydzielane. Dodatkowych przycisków są „Start” i „Powrót”. Jeśli weźmiemy pod uwagę przycisków akcji, to nie są tylko cztery. Analog trzymać się tego modelu, są dwa. Ponadto, producent przewidziane w geymapde przycisk „Home”. Manipulator stosowany w tym przypadku vosminapravlenny. Model ten będzie kosztował nabywcę w regionie 1600 rub.

Gamepady marka „Spidlink”

Gamepady określone marki w ostatnich latach duże zapotrzebowanie. Mają kompatybilność z komputerów osobistych i konsol. Ponadto producenci warunkiem zwrotnego technologii „Siła Wibrator”. silnik elektryczny, co do zasady, należy ustawić dwa. Wyświetlacz jest ograniczenie częstotliwości 2 Hz. Gamepad działa w odległości dziewięciu metrów od konsoli.

Podłączenie do modelu PC może być tylko przez odbiornik analogowy typu. Akumulatory wykorzystywane są w tym przypadku, rodzaj litowo-polimerową. Pojemność średnio do 500 mA na godzinę. Wszystko to wystarczy, aby gracz mógł korzystać z urządzenia w sposób ciągły przez dziewięć godzin. Czas ładowania akumulatora jest bardzo mała, a to powinno być brane pod uwagę przed zakupem.

Funkcja Turboognya dostarczone przez producenta w wielu modelach. Boca mieć Gamepady wszystko gumą aw ręku absolutnie nie ślizgać. Kształt urządzenia jest mało ergonomiczne i waży. Odbiorniki, jak sadzić, stosowane są takie jak „nano”. ocenić ich wystarczająco wysoki odpowiedź. Jest to średnia z powyższym marki gamepada około 1400 rubli.