195 Shares 9095 views

Stiv Kanningem – utalentowany amerykański bokser

Stiven Kanningem – amerykański bokser. Przemawia na profesjonalnym poziomie w pierwszych kategoriach wagowych ciężkich i ciężkich. Urodził się w Filadelfii (USA) w 1976 roku. Ten artykuł jest krótka biografia sportowca.


amator kariera

Od 1994 do 1998 roku, Stiv Kanningem służył w US Navy. Właśnie w tym czasie i rozpoczął karierę amatorską. W 1998 roku zdobył mistrzostwo kraju pod nazwą „Złote Rękawice”.

Przejście dla profesjonalistów. Pierwsza waga ciężka

Debiut sportowiec odbyło 28 października 2000 r. Amerykański bokser był pierwszym wagi ciężkiej. Cunningham został rywal Norman Dzhons. Decyzja sędziów do bohatera tego artykułu otrzymał zwycięstwo.

Przez długi czas Stiv Kanningem spotkał nizkoreytingovymi bokserów. Ale to nie było na próżno. Więc zawodnik przygotowuje się do poważnych walk.

Pierwszy z nich zaplanowano na 25 listopada 2006 r. Steven spotkali się z Krzysztofem Vladarchikom. Żołnierze walczyli o tytuł wersji IBF. Polak wygrał Cunningham, ale decyzja była bardzo kontrowersyjna. Zemsta bokserów został powołany w dniu 26 maja 2007 roku. Według sędziów większość sportowca wygrał miażdżące zwycięstwo, biorąc w Vladarchika pasa.

Następnie Stiv Kanningem walczyć z Marco Huck. Walka miała miejsce pod koniec 2007 roku w Niemczech. Całego niemieckiego nokaut w dwunastej rundzie. Była to pierwsza porażka jego Hook kariery.

ciężki kategoria

W 2012 r Stiv Kanningem zdecydował się przejść do nowej wagi. 08 września miejsce debiut walka bokser. Amerykanin poszedł przeciwko Jason Garver i wygrał pewnie. To zainspirowało Cunningham i postanowił kontynuować grę w nowym tytule.

Ale to wszystko nie jest tak różowo, jak planowany Stephen. Pod koniec 2012 roku w ramach turnieju IBF sportowca poznała z mistrzem Tomasz Adamek. On zdominowany pierwszych czterech rundach Polak. Ale wtedy Cunningham wziął inicjatywę w swoje ręce i zaczął robić bardziej precyzyjnych uderzeń. Jednak Steve nie działa pierwszy numer, a czasami złamał dystans. Po zakończeniu amerykańskiej bitwy zwycięsko uniósł ręce, a Polak poszedł do swego narożnika, z pochyloną głową. Wyjdzie na ring Maykl Baffer ogłoszonej decyzji sądowej – remis. Ale po kilku sekundach, jeden z sędziów dokonał zmian w wynikach. W rezultacie, Cunningham stracił do Adamka, aw kwietniu 2013 roku, coraz Tyson Fury. Ta walka jest odróżnić.

Boks: Tayson Fyuri vs stiv Kanningem

Wszyscy fani się doczekać tego spotkania. Gong i żołnierze zebrali się na środku ringu. Tyson działał bardzo odważnie. On jest ciągle zawiedziony rękę, pokazując otwarte okno. Steven karze go za to w drugiej rundzie. Fury poszedł do stłumienie, ale był w stanie szybko odzyskać i kontynuować walkę. Kolejne rundy pokazał równych przeciwników wytrzymałościowe. Z obu bokserów można zaobserwować nawet nasycony ataków i uderzeń. W siódmej rundzie Tyson zaprzyjaźnił się ze Stevenem w klinczu i na zasadach podsumował swoją głowę pod jej wpływem. Amerykanin wszedł do ciężkich pukanie. Jeśli nie, wtedy walczyć Tayson Fyuri – Stiv Kanningem skończyło się inaczej. Po tym wszystkim, aż do siódmej rundy bohater tego artykułu został nieznacznie naprzód na wszystkich kartach wyników.

nowe bitwy

W kwietniu 2014 roku spotkał się z Cunningham Amir Mansour wiekowej sportowca. Ostatnio zaczął walkę w sposób agresywny, ale większość jego ciosów nie osiągnął celu. W trzeciej rundzie, Steven był w stanie dostosować się do przeciwnika i uporać się z kontrataków. Obaj przeciwnicy zaczęli pojawiać się na powierzchni skrawania. Poza tym, Amir zatok lewe oko.

W piątej rundzie Mansour wysłany Cunningham został powalony prawą stronę. Stojąc, Steve wziął na nowym atakiem Amir i znów był na podłodze ringu. Wszyscy myśleli, że wynik przesądzony spotkania, ale Cunningham był w stanie odzyskać. W szóstej rundzie nieustannie counterattacked Mansour. Ten ostatni powodzenia w powietrzu z ich pięści. Amir opuścił wzrok całkowicie zamknięte. W dziesiątym rundzie przeciwnikiem sam Stephen został powalony. Mansour bronił do końca, ale sędziowie dali zwycięstwo Cunninghama.

W marcu 2015 roku, Stephen spotkał się z ukraiński lekkoatleta Wiaczesław Glazkov. Od początku walki Amerykanin pracował pierwszy numer, prysznica luganchanina gradem ciosów. W ciągu ostatnich trzech rundach Glazkov jeśli złapał drugi oddech i zdominowana Cunningham. W rezultacie, wszyscy sędziowie przyznali zwycięstwo Viacheslav.

Ostatnia walka Steve'a odbyła 16 kwietnia 2016 roku przeciwko Kshishtofa Glovatskogo. Stawką był pas WBO. Decyzja sędziów zwycięstwo przyznano Polakowi.