593 Shares 5147 views

Nieuleczalnych pacjentów – to … Cechy opieki paliatywnej dla chorych na nieuleczalne

Nieuleczalnych pacjentów – nieuleczalnej pacjenta. Zazwyczaj taka osoba jest obsługiwana przez żywotności bardziej odpowiednie leki, ale tylko w celu złagodzenia cierpienia, nie do wyleczenia, ponieważ w takich przypadkach, nadzieja na pozytywny wynik jest prawie nie ma wyboru.

Pacjenci nieuleczalne: kto to jest

Kiedy osoba blisko krawędzi, to jest przerażające. Aż się może wydawać ironiczne i okrutne, ale w takich przypadkach chcąc szybkie i łatwe wykończenie, zwłaszcza, jeśli uważasz, że jest to nieuniknione. Niestety, to tylko idzie do natychmiastowej śmierci, szczególnie w naszych czasach, gdy Oncology „kwitnie”, a prawie co czwarty dom jest pacjenci nieuleczalne. Jaką pacjentów pytasz? Lekarze odpowiadają: ci ludzie nie są nawet ich „klientów”, bo traktują je nie mogę. Rak – straszna choroba, atakuje XXI wieku. Dobrze, gdy zostanie wykryty we wczesnym stadium. A co z tymi, którzy mają trzeciego lub czwartego stopnia choroby? Lub forma wstępna, ale, jak się czasem zdarza, to działać?

Tacy pacjenci są często skazane wypisany do domu, pozostawiając swoją rodzinę i sam ze swoim bólem. Zasada jest nie tylko w Rosji, ale także w większości krajów świata. Lekarze spekulować dlaczego beznadziejna pacjent będzie odbywać się w zakładzie opieki zdrowotnej, jeżeli może być podane do człowieka, który wciąż ma szansę, aby zapisać wszystkie środki? Okrutny, ale jest to logiczne.

Operacje krewni

nieuleczalny nowotwór pacjentów – ludzi, którzy stoją przed wielką niesprawiedliwość. Muszą przeżyć piekło na ziemi, gdy zdają sobie sprawę, że cenne chwile na zawsze opuścić: pozostają one bardzo małe. Co jest już mówić o swoich krewnych i najbliższego otoczenia. Są dziewięć kręgów piekła, znajdują się przywiązany do łóżka człowieka skazanego bo potrzebuje profesjonalnej opieki medycznej. Członkowie rodziny po kolei oglądając łodzie, sztuczny otwór do oddychania i opróżnianie odpadów traktowane szwy pooperacyjne, rozpadających się guz, pacjent cierpi nastroje, słuchając jego jęki i płacze …

Nawet najbardziej odważni krewni często wpadają w rozpacz z takiego losu. Rzeczywiście, aby zapewnić nieuleczalnie chorego pacjenta do godnego życia – to trudne zadanie, ale wykonalne. I to powinno być zrobione nawet jeżeli dana osoba pozostaje kwestia miesięcy lub tygodni. Najważniejsze nie jest zrezygnować. I pamiętaj, że nikt nie jest winny. Jest mało prawdopodobne, że był gotów wyobrazić taki kres, i – jak w życiu.

powołanie lekarza

Co jest nieuleczalny nowotwór pacjenta, rozumiemy. Teraz spójrzmy na jednym aspekcie opieki medycznej, które są przewidziane. Zostaw je w całości bez pomocy medycznej byłoby bluźnierstwem, więc pamiętaj, aby umieścić je na płycie w onkologa regionalnym. Jest on zobowiązany poinformować pacjenta lub jego rodziny na takie tematy: które mogą być stosowane leki, gdzie kupić i jak je zdobyć. Przepisy są napisane w klinice: teoretycznie taką osobę „light” tylko środki przeciwbólowe. A następnie lekarz może przepisać lek przez 5 dni, po czym rodzina po raz kolejny muszą niepokoić.

„Pogotowie”, pomimo jej przekrwienie i napięty harmonogram, spróbuj zostawić wyzwań takich pacjentów. Nie zawsze i nie wszystko zrobić tak chętnie, ale nie bez dobrych sercach. Roztocza wprowadzane i nośnik. Regularnie publikuje w prasie tragiczne historie i strzelać im historie, starając się dotrzeć do wysokich rangą urzędników do wydania odpowiednich przepisów, aby ułatwić życie pacjentom beznadziejnych.

opieka paliatywna

To naprawdę potrzebuje pacjentów nieuleczalne. Jest to konieczne, pomoc, która zapewnia wsparcie rodziny pacjenta i na wszystkich etapach choroby nieuleczalnej: medycznych, społecznych i psychologicznych. Wszystkie rodzaje takiej opieki świadczonej w domu. W wielu miastach skonfigurować specjalne zespoły lekarzy, którzy pracują wyłącznie z tych pacjentów, zwykle działając na zasadzie dobrowolności. Przychodzą do niego kilka razy w tygodniu, sprawdzić ich stan, zalecenia, przeprowadzi rozmowy.

Opieki paliatywnej dla chorych na nieuleczalne – zróżnicowane wsparcie, że „działa” w przypadkach, gdy leczenie przeciwnowotworowe nie pomaga. To może być ukierunkowane na zmniejszenie objawów raka, a maksymalne przedłużenie życia. Opieka paliatywna często mają wolontariuszy. Zaczynają komunikować się z pacjentem w szpitalu. Dzięki nim członkowie rodziny są informacje trójwymiarowe i wsparcie psychologiczne przed wypisaniem ze szpitala swojego krewnego.

Głównym zadaniem

Do „końca” leczony na raka pacjentów nieuleczalnych. Oznacza to, że wszystko jest możliwe leczenie stosuje się do nich: promieniowanie i chemikaliów, a także leki i skutki lasera. Gdy wszystkie radykalne metody zostały wyczerpane, a wynik nie zostanie osiągnięty, gdy pacjent jest zwykle uważane śmiertelnie chory. Pomimo swojego statusu, ma on prawo do normalnego życia. Zapewnienia jego jakości i jest zaangażowany w służbę paliatywnej. Jest to głównym zadaniem personelu, który musi zacząć od prostej prawdy, że każdy człowiek ma prawo do wolności od bólu.

Dlatego lekarze i wolontariusze są zobowiązani do monitorowania trendów na rynku medycznym i natychmiast informować swoich krewnych. Istnieją również specjalne organizacje, które zbierają pomoc finansową, jeśli sytuacja finansowa rodziny nie pozwala jej na zakup drogich leków. Inną ważną funkcją opieki paliatywnej – pacjentem rozjaśnić wypoczynku, aby je zróżnicować. Dlatego wolontariusze często wracają do domu chorym, starając się je interesuje w różnych działaniach: rysowanie, śpiewanie, czytanie, hafty i tak dalej.

inni pacjenci

Pacjenci z nowotworami – rdzeń działań paliatywnych. Ale nie tylko oni potrzebują takiej pomocy. Są inni pacjenci nieuleczalne: Ludzie, blaknięcie z zespołem Ehlersa-Danlosa, choroby Urbach-Vite, Progeria i innych dolegliwości. Traktuj je jak to możliwe, ale w większości przypadków leczenie jest nieskuteczne. Nie zapomnieć o samotnych starszych ludzi, którzy nie mogą służyć siebie, jak również osoby niepełnosprawne, które mają być sami ze swoimi problemami. Tacy pacjenci muszą także opieki paliatywnej. Jego główną zaletą jest to, że jest wolny.

Pomóc pacjentom nieuleczalnych w tych przypadkach jest podobny. Pracownicy często działa także na ochotnika i wolontariusza. Idzie do domu i uczynić zasadniczo najbardziej „czarną” pracy: zmiana pieluchy, pościel, traktuje odleżyn. Jeśli tacy pacjenci nie są odwiedzane przez krewnych, czego potrzebują i inna pomoc. Dlatego jest dosyć częstym zjawiskiem, gdy wolontariusze lub pracownicy socjalni kupić ich produkty, przygotowane posiłki, karmić je i oczyścić pomieszczenie i prać.

hospicja

Prawo do pobytu w nim ma nieuleczalnych pacjentów. Jest to dość ponure miejsce, społeczeństwo myśli. Ale to jest mylące. Ludzie hospicjum nie umierają, lecz żyć: pisać książki, grać w szachy, chodzić w ogrodzie, oglądać komedie, czytając gazety, rozmawiając. Personel przestrzega zasady: jeśli dana osoba nie może być zapisany od rychłej śmierci, to nie znaczy, że nie trzeba elementarną wypoczynek. O nim i personelu pracy hospicyjnej.

Gdy pojawi się rodzina pacjentów nieuleczalne, definicja hospicjum powinno się stać z jego osobistej zgody. Krewni jest znacznie łatwiejsze życie jako zawodowy pracowników instytucji do radzenia sobie z odleżynami, umiejętnie wpływa na psychikę pacjenta, wybiera najlepsze dla niego środki przeciwbólowe. Dla nich, organizuje festiwale, imprezy, a dla najmłodszych pacjentów są nawet magicy, spełniając swoje marzenia. Dzieci kosztem mocy i zaniepokojonych obywateli dać zabawki, przeprowadzić jazdę konną, umówić się na spotkanie z ulubionymi artystami. A pacjenci najbardziej nieuleczalnych łatwiej jest pogodzić się z losem, gdy jest on otoczony przez towarzyszy niedoli. Razem, wspierają każdą hospicjum rezydenta i przyzwyczaić się do nowego sposobu.