797 Shares 8912 views

Pyszne i delikatne ciasto miód z kremem: przepis

Miód ciasto z kremem receptury, które zostaną omówione poniżej, mogą być przygotowane do zwykłej tea party z przyjaciółmi, i na świąteczny stół (jako deser smaczne i delikatne). Należy zauważyć, że w co ten słodki produkt nie jest wielkim problemem. Ale tworząc wysokie i topienie w ustach ciasto, wymaga dużej ilości wolnego czasu.


Miód ciasto z kremem ciastka receptury:

Niezbędne składniki:

  • Jaja średnia wartość – 2 szt;.
  • cukru – 210 g;
  • pszenicy przesianej mąki – 600 g (pour aż do grubości zasady);
  • miód kwiatowy lub inne odmiany – 2 duże łyżki;
  • świeże masło – 55-60 g;
  • sody (zgaszenia jabłkowy ocet) – 1 część czasu łyżeczki.

Proces wyrabiania

Aby ciasto miód z kremem przepis jest zaskakująco prosta, uzyskać delikatne i smaczne, dokładnie ugniatanie podstawę do ciast. Wymaga to lay masło, miód i cukier w metalowym pojemniku, a następnie umieścić go na łaźni parowej i mieszać aż do całkowitego rozpuszczenia słodkiej piasku. Po częściowym ochłodzeniu masy do zalewania w dużym stopniu niezbędnym ubite jajka dodanie sody i octu, a następnie wlać do przesianej mąki pszennej. Pożądane jest, aby dodać do tak długo, jak nie dostaniesz fajne, ale miękkie ciasto.

Proces pieczenia ciast

W celu gotowy fundament dobrze rozwałkować warstwy, wymagane jest, aby przetrwać w zamrażarce około 25 minut. Po tym wszystkim ciasto należy podzielić na 7-10 sztuk. Ponadto, każda piłka powinna toczyć się netolstym koła, które muszą być wprowadzone do formy do pieczenia i wysłać duhovochny szafkę. Na tych samych przyborów do oleju nie jest zalecane. Należy tylko lekko posypane mąką.

Aby zaparzyć ciasto miód uzyskać czyste i piękne, każdy gotowane ciasto chcesz przyciąć na talerzu, a brzeg jego szlifowania na sucho i na okruchy. Są one użyteczne dla odkurzanie kompletny deser.

Pyszne ciasto miód krem: Krem przepis

Niezbędne składniki:

  • 3% świeżego mleka – 400 ml;
  • mąka pszenna – 3 duże łyżki;
  • piasek cukru – 200 g;
  • olej świeży masło – 200 g

Sposób wytwarzania

Aby rzeczywistego krem wymagane do mieszania mleka oraz mąki pszennej (bez grudek), a następnie, wciąż mieszając, aż do wrzenia gęstej masy na małym ogniu. Po że chcesz połączyć stopione masło i cukier, ubijając je dokładnie przy użyciu miksera. Pod koniec tych dwóch zasad należy połączyć i dobrze wymieszać w mieszalniku.

deser formacja

Wyrób kształtowy z kremem miodu w ten sam sposób, jak w typowym cieście. Gdy jest całkowicie pokryta okruchy z kącika ciasta, wymagane jest natychmiast umieszczane w komorze chłodzenia infiltracji (3-5 godzin).

Jak wnieść na stół

ciasto miód i krem, którego receptura omówione powyżej, wskazane jest przedstawienie gości indywidualnych na półmisku wraz z gorącą herbatą i silnym.