575 Shares 1219 views

Jak zawiązać łuk wstążką i efektywnie w ciągu kilku minut?

Więc postanowił ozdobić swoje ręce pudełko lub zakręt, ale absolutnie nie mam pojęcia od czego zacząć? Lub większa część prac została wykonana, ale wciąż czegoś brakuje? Następnie nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak związać łuk z wstążką tak, że stał się prawdziwym dziełem sztuki, oraz wykorzystanie go do dekoracji żadnych przedmiotów! Co trzeba zrobić i od czego zacząć? Powiemy Ci wszystko w porządku.

Jak wybrać taśmę

Aby uzyskać piękny i stylowy łuk, trzeba znaleźć idealny zespół. Idealne satyny lub jedwabiu, ale może być również używany organza wstążki lub cienki pasek brokatu. Powinien on być najbardziej odpowiednia szerokość. Jeśli planujesz zrobić łuk na pudełko małych rozmiarów, optymalna wielkość zespołu byłoby 2-3 cm. Jeśli duża prezent, lub masz zamiar ozdobić ramkę na lustro, torebka lub wystarczająco duży obiekt, trzeba będzie rozebrać szerokość co najmniej 5 cm . Tak, jak związać łuk wstążką? Staraj się ćwiczyć na niepotrzebnych wstążki, a następnie koniecznie uzyskać oszałamiające piękno luksusowej kopia które będą zazdrościli nawet najbardziej doświadczonych mistrzów!

technologia produkcji

Jak związać łuki wstążki, zna każdą dziewczynę. Pierwsza lekcja – to łuki na ulubionej lalki włosy. Ale po kilku latach, a istnieje potrzeba, aby stworzyć piękny i stylowy, puszysty lub ciężką łuk. Więc jak powiązać łuk z wstążkami w taki sposób, aby zaskoczyć swoich krewnych i przyjaciół? Rozważmy jeden z najprostszych, ale w tym samym czasie spektakularnych opcji. Bow-ball. Aby utworzyć niezbędną wstęgę stock którego długość jest 10 razy większa niż szacunkowa wielkość łuku. Tworzą kilka (8-10) idealnie płaska od wielkości pierścieni. Pożądane jest, aby użyć specjalnego półfabrykatu do tego celu. Jego rola doskonale grać własną rękę. Następnie trzeba znaleźć środek i spłaszczyć lekko po bokach pierścienia. Trzymając centrum. Teraz cięcia wzdłuż krawędzi taśmy w środku małe trójkąty, tak że nie było tylko pomostem między nimi. Upewnij się, że jest wystarczająco silny. Przeciągnij go bardzo ciężko cienką wstążkę, idealnie nadaje się do głównego Bantu. I wtedy zaczynają ciągnąć na jednej pętli samym środku. W tym przypadku, spróbuj włączyć gotowemu zawias 90 stopni. W ten sposób będziesz w stanie tworzyć wspaniałą piłkę. No i dołączyć go do produktu może być nicią lub taśmą dwustronną. Jest to jeden z najbardziej prosty, ale w tym samym czasie spektakularnych sposobów jak związać łuk z wstążkami.

Jak ozdobić gotowe łuki

Dla tych, którzy już wiedzą, jak związać łuk wstążek, ale nie ma pojęcia, jak ozdobić, proponujemy kilka prostych i oryginalnych rozwiązań. Jednym z nich będzie wykorzystanie klamer do pasków i butów. Łuk musi być odpowiednia wielkość. Wygląda świetnie z ozdobą zwykłego klasycznego łuku. Najbardziej podstawową jest to, że taśma, która obejmuje środkową część produktu górze przechodzi przez klamrę. W rezultacie otrzymujemy stylowy i niepowtarzalny łuk. Można również z powodzeniem stosować pozostałości kulek, kilka kulek, cyrkonie, cekinów i innych równie wesołych i niepotrzebnych gadżetów. Teraz można tworzyć własne wyłącznych łuki wstążki satynowe, które będą ozdobą wielu starych rzeczy.