294 Shares 5067 views

Kamień Strzelec. Który wybrać?

Łucznicy – ludzi szczęśliwych, szczęśliwych i najbardziej bogatych. To atrakcyjna osobowość. Są dobre dla innych. W ich rękach jest zwykle skoncentrowana moc, która nigdy nie będzie używać skrzywdzić kogoś. Te osoby są szlachetne. Oni zawsze wstawia się za prześladowanych i potrzebujących. Nawet jeśli osiągnął szczyt kariery, pozostaje w sercu samo spokojny i dostępny dla innych. Łucznicy – to bojownicy o sprawiedliwości. Są one uzasadnione i konserwatywny. Są one ściśle przestrzegać zasad społecznych i szanować władzę innych ludzi.


Kamień Streltsov powinien symbolizować piękno i czystość otaczającego świata. Dobrze dobrane minerały wzmocnić w sobie najlepsze cechy tych ludzi i wzmocnić ich siłę duchową. Astrologowie polecam wszystkim, aby odebrać kamienie zodiaku. Strzelec w tym przypadku – nie jest wyjątkiem.

Znak ten jest idealny turkusowy. To przynosi szczęście w biznesie i sukcesu. Turkus jest uważany za święte w Tybecie. Jej piękno podziwiane egipskich faraonów. Kamień ten może mieć różne kolory i odcienie. Niebieski turkusowy przynosi szczęście, poprawia cechy takie jak hojność, poczucie sprawiedliwości. Zielony kamień jest bardziej odpowiedni dla ludzi, którzy osiągnęli w życiu żadnego celu i sukcesu. Nie zaleca się nosić młodych. Dla ludzi, których losy związane są z ryzykiem Perfect White turkus.

Kolejny kamień Streltsov – beryl. To może być zielony lub żółty. Kamień chroni użytkownika przed jego aktach wysypka. To uspokaja i pomaga zasnąć. Ponadto, beryl jest w stanie wzmocnić relacje rodzinne i odzyskać harmonię w związkach. Przed Strzelca, którzy noszą ten kamień otwiera zasłonę tajemnic i zagadek wszechświata. Jeśli będzie próbny lub bardzo ważne spotkanie, na pewno nosić biżuterię z chryzolit.

Szczęśliwy kamień Streltsov – ametyst. To daje poczucie pewności siebie i przynosi spokój. Ametyst gwarantuje szczęścia w polowaniu i sportu. On chroni je od picia i innych złych nawyków. Kamień broni swojego pana przed czarami i złym okiem. Pomaga wygrać spór. Ametyst jest w stanie obudzić miłość do osoby, która go udzieliła. To podnosi nastrój, daje spokój i wypędza złe myśli. Może być stosowany w czasie medytacji.

Droższe Streltsov kamień – rubin. Jeśli chcą wyglądać spektakularny i bogaty, to lepiej go preferują. Jedną z najważniejszych cech kamienia jest fakt, że stale czerpie z życia jej posiadacza niekończący się strumień miłości i sukcesu we wszystkich dziedzinach życia. Rubin przyczynia się do spełnienia pragnień, jeżeli posiadacz szczerze dążyć do niego.

Nie maskotki ostro contra niektóre znaki zodiaku. Na przykład, kamień agat dla Strzelca. On jest absolutnie różne kolory i odcienie. Agat wygląda bardzo jasny i atrakcyjny. Jednak lepiej jest unikać Strzelec. On drażni i pobudza. Ponadto powołuje do życia niepotrzebną panikę i zamieszanie. Noszenie tego kamienia Sagittarians wygląd lichy i żałosne w oczach innych.