250 Shares 5950 views

Keri Louell: A Biography, kariera, życie osobiste

Dziś porozmawiajmy o wspaniałej dziewczyny, pochodzący ze Stanów Zjednoczonych.


Keri Louell – amerykańska aktorka i była modelka, najbardziej znana z sekretarką działającego strzelanka „Agent 007” i jego roli jako asystent prokuratora okręgowego Dzheymi Ross w dramacie telewizyjnym „Law & Order”.

biografia

Carey urodziła się w rodzinie znany geolog James Lowell. Dzieciństwo spędziła w różnych krajach: Libia, Holandii, Francji. Kiedy przyszła aktorka w wieku 12 lat, jej rodzina w końcu osiadł w Denver, Colorado.

Następny wyjechała do Nowego Jorku, aby rozpocząć karierę modelki. Byłem na kilku przesłuchaniach, Carey otrzymała propozycje od znanych projektantów mody takich jak Ralph Lauren i Calvin Klein, dodatkowo uczęszcza New York University.

kariera aktorska

Keri Louell pierwszy pojawiła się na ekranie w filmie Robina Uilyamsa „niebezpiecznie blisko”: aktorka zagrała rolę Julii. Następny Carey wykonano model rola w filmie Club Paradise, aktorka nawet nie trzeba grać, po prostu wyszedł i pokazał klasę mistrzowską.

W 1989 roku pojawił się w filmie szpiegowskim z serii James Bond „Licencja na zabijanie”, z udziałem Pam Bovier. Rola ta przyniosła wiele sław Keri Louell. Filmy z jej udziałem stały się coraz częściej pojawiać się na ekranie.

Filmografia między 1990 i 2000:

  • The Guardian – rola Kate;
  • „Droga do ruin” – Jaycee;
  • „Bezsenność w Seattle” – aktorka zagrała dziewczynę Meggi Bolduin;
  • "Leaving Las Vegas" – Teller Banku;
  • Romans – wystąpił jako Marty.

Oprócz powyższego, Keri Louell pojawiła się w kilku programach telewizyjnych i zagrał kilka ról epizodycznych w serialach telewizyjnych. Od 1997 do 2001 roku, aktorka grał stałą rolę w serialu „Law & Order” (bohaterka Dzheymi Ross). Następnie wystąpiła w kilku odcinkach, które trwały poprzedniej serii, ale sobie inną nazwę: "Homicide: Life on the Street" i "Law & Order Trial by Jury.".

W roku 2006 Carey został powołany do pełnienia roli Christine Kasman w filmie „Six Degrees”, a potem brała udział w głosie gier wideo działającą „Agent 007”.

życie osobiste

Keri Louell był żonaty trzy razy. Na jednej z sesji zdjęciowych aktorka spotkał się z fotografem John Stemberom Para zalegalizowała swój związek w 1984 roku, ale 4 lata później para rozwiodła się.

W drugie małżeństwo aktorki przyszedł w 1989 roku, tym razem był to aktor wybieranego Griffin Dunne, w trakcie małżeństwa, Keri Louell urodziła córkę, która została nazwana Hannah. Na początku 1995 roku, para zerwała.

W 2002 roku Carey i aktor Richard Gere żonaty. W lutym 2000 roku, przed ślubem, para miała syna, Homer James. Minęło 11 lat, a po wielu próbach para rozwiodła się w Sądzie Najwyższym Manhetenne.