540 Shares 5736 views

Efferalgan – świece dla dzieci na temat stosowania zaleceń.

W odpowiedzi na zakażenie wprowadzone ciała, temperatura ciała dziecka często zwiększa się wystarczające. Jest to zjawisko całkowicie normalne i nie panikować z tego powodu. W ten sposób organizm jest odporny i wytwarza przeciwciała przeciwko uwięzionego infekcji.

Do tej pory, w zakresie przeciwgorączkowych jest dość trudne do zrozumienia i wybrać produkt o najmniejszej szkody dla efektu niepokój. Jednym z najbardziej popularnych środków jest Efferalgan – świece dla dzieci.

Wpływ tego leku na obszarach priorytetowych dla obniżenia temperatury dziecka. Często oznacza to przepisana, aby pozbyć się bólu różnego pochodzenia: bóle głowy, zębów, mięśni. Także to jest używane w różnych chorobach zakaźnych i chorób zapalnych, grypy i innych infekcji dziecięcych.

Efferalgan – świece dla dzieci – przeciwwskazania

Istnieją pewne przeciwwskazania, które uniemożliwiają korzystanie z tego leku. Wśród nich – Nadwrażliwość na głównym składnikiem leków – paracetamol, choroby wątroby, zapalenie odbytnicy, a także biegunka. Maksymalna zalecana dawka tego leku zależy od masy ciała dziecka. Zwykle jeden kilogram przypisany 60 mg leku. Zaleca się dawkę dzienną dzieli się na cztery części, co około sześć godzin. Jeżeli wiek dziecka nie osiąga dwa miesiące, został przepisany świecę w ciągu dnia. Wprowadzamy świecę w odbytnicy. Przed przeprowadzenia tej procedury, należy dokładnie umyć ręce. Zazwyczaj efekt pojawia się po około dwóch godzinach. Zespoły bólowe są zwykle traktowane przez pięć dni, z kolei, gorączka nie powinien być traktowany przez ponad trzy dni. Jeśli objawy utrzymują się, należy skonsultować się ze specjalistą.

Efferalgan – świece dla dzieci, przedawkowania i skutków ubocznych leku

W ogóle, lek jest dobrze tolerowany. nudności i różne reakcje alergiczne występują dość rzadko. Ale w czasie przedawkowania mogą wystąpić nudności, wymioty odruch, ból brzucha, pocenie się i bladą skórę. W tej sytuacji, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem i przerwać przyjmowanie tego leku. W celu uniknięcia możliwych interakcji z innymi lekami, należy poinformować lekarza o przyjmowanie innych leków. Należy także pamiętać, aby poinformować lekarza o stosowaniu tego leku w przypadku badań w celu określenia stężenia kwasu moczowego i poziom cukru we krwi dziecka.

Świece efferalgan dzieci – korzyści

Główną zaletą tego leku jest to, że może on być łatwo wykorzystane w momencie, gdy dziecko jest ze względu na małą wiek nie może połknąć. Również wśród zalet można zauważyć, że świece efferalgan dzieci mogą być podawane dzieciom z bardzo niską masą urodzeniową, począwszy od czterech kilogramów.

Świece efferalgan – Instrukcja użytkowania

świece działanie ma charakter ciągły, ale występuje zwykle później, po około dwóch lub trzech godzin po podaniu. Lekarze zalecają łączenie świece recepcji i syrop odbierający. W celu szybkiego obniżenia temperatury, należy wziąć syrop przeciwgorączkowy. Następna dawka powinna być podawana w postaci świec, dzięki czemu można osiągnąć efekt już przeciwgorączkowe.

Efferalgan świece dla dzieci dostępne są w dawkach: dla dzieci, których wiek waha się od jednego do pięciu miesięcy, 80 mg. Dzieci w wieku od sześciu miesięcy do trzech lat, 150 mg, a od czterech do dziesięciu lat – 300 mg. Jedno opakowanie zawiera dziesięć świec.