538 Shares 1056 views

Co to jest wgłębienie na brodzie

Myślenie, że nauka, która studiuje cechy wyglądu, pojawia się dopiero niedawno – jest zasadniczo błędna. Przez chwilę nie traktowano go poważnie. Nie przywiązują wagi do specyfiki struktury osób i ich związku z charakterem człowieka. Dopiero niedawno ta starożytna nauka nabyła to imię – fizjognomia. Ale nasi dalecy przodkowie nie dawali imion, już wiedzieli, jak bardzo kształt i struktura osoby może powiedzieć o osobie. Nawet w starożytnych Chinach mędrcy przepowiedzieli los tych oznak. I z powodzeniem! Więc jeden z cesarzy otrzymał przewidywanie genialnej przyszłości, kiedy był tylko biednym, nieznanym sierotem.

Wartość kształtu kółka

Chińczycy nazywają czoło "niebo na twarzy", a na brodzie – "ziemia". Znaczna liczba mędrców oparła się na swoich wnioskach dotyczących tych dwóch elementów, uważając je za najważniejsze dla danej osoby. I ciekawe, że kształt czoła był znacznie ważniejszy dla mężczyzn. O losach kobiet mogło powiedzieć więcej brodę. Wynika to z faktu, że dolna strona narodu chińskiego była związana z ziemią, co oznacza kobiece. Chociaż niebo było męską zasadą. Wąskie i krótkie spodnie twarzy uznano za zły znak, co miałoby niekorzystny wpływ na przyszły los. Szerokie podbródek, zarówno mężczyzn jak i kobiet, przeciwnie, oznaczało dobre samopoczucie w przyszłości.

Obiecał szczęśliwy, spokojny wiek, w którym posiadacz wie więcej szczęścia niż nieszczęścia, korzysta z zalet, jakie nabył przez całe życie w ciężkiej pracy. Zapowiadane komfortowe życie, brak problemów zdrowotnych, dobrobytu i chwały. Również bardzo dobry znak dla osoby został wezwany w każdą stronę, jak działa podbródek: przewrócił się (wtedy typ osoby nazywał się "niebem i ziemią, patrząc na siebie"), mięsisty i masywny, pełny, wystający do przodu. Rozmawiali o silnej woli człowieka, jego zdolności do radzenia sobie z wszelkimi przeciwnościom, a także miłości do ziemskich towarów i zwiększonej seksualności.

Dobra forma Chińczyków uznawana za prawdziwy dar z góry, dar bogów. Osoby o "prawidłowym" kształcie twarzy zostały automatycznie uznane za udane, jeśli nie teraz, w najbliższej przyszłości. I na pewno nie byli zagrożeni przez nędzną starość w ubóstwie, ale tak naprawdę było. Nikt nie wie na pewno, czy ich przewidywania były prawdziwe, ale ta tradycja trwała bardzo, bardzo długo.

Podwójna broń

Jednak dziwne wydaje się, że w naszym wieku walka z nadwagą, Chińczycy uważali, że podwójne podbródek jest najbardziej korzystnym znakiem . Jednak ten formularz może być nie tylko u osób z nadwagą. W przeciwieństwie do powszechnego nieporozumienia, podwójne podbródek jest również w smukłych ludziach. W Chinach była to najlepsza gwarancja dobrego samopoczucia po pięćdziesięciu latach życia.

Taki podbródek zapewniał komfort i spokój po osiągnięciu wieku starczego. Ale w młodszym wieku jej właściciele odnieśli sukces w swoim zawodzie, otrzymali stabilność finansową. Uważano, że takie osoby rzadko odmawiają zmysłowych przyjemności, a nawet w podeszłym wieku. Także ich pragnienia przez całe życie zbiegają się z możliwościami.

Wgłębienie na podbródku: wartość

Prostym językiem jest tak zwane wcięcie na skórę osoby. Jeśli mówimy o twarzy, to najczęściej odnoszą się do wgłębień na policzkach, które powstają w niektórych z uśmiechem, lub wgłębienia na brodzie. Często są one najbardziej zauważalne we wczesnym wieku, a wraz z wiekiem są wygładzone lub całkowicie zanikają. Wynika to z faktu, że nasze mięśnie twarzy stopniowo wydłużają się. Ale niektóre zachowują tę funkcję do starości. Również obecnie można tworzyć wklęśnięcia sztucznie – przy pomocy chirurgii plastycznej.

Każda cecha w fizjognomii ma określone znaczenie. Więc wgłębienie na brodzie oznacza w popularnej interpretacji dobrego człowieka. Ta definicja jest szczególnie prawdziwa dla mężczyzn, a kształt podbródka dla nich ma większe znaczenie. Niespodziewanie, tutaj my i mieszkańcy starożytnych Chin mają niemal jednomyślną opinię. Wgłębienie na podbródku w nauce fizjognomii charakteryzuje człowieka jako właściciela silnej, nieugięcej woli.

Ci mężczyźni to prawdziwi bojownicy, są zdecydowani i mają silny, a nawet trudny charakter. Ale w tym samym czasie można je opisać jako miłośników seksu seksualnego, którzy mają jasny temperament. Uważa się, że takie osoby przyciągają uwagę kobiet, a tym samym są zepsute przez nich. Czasami wgłębienie może oznaczać dwustronny charakter. Jej zamożny właściciel jest bardzo wszechstronny, zdolny do osiągnięcia swoich celów, zarówno za pomocą sprytnego, jak i pozazdroszczenia uporu.