502 Shares 4300 views

Przysłowia o upadku – z instrukcją przygotowania do zimy?

Jak piękne Matka Natura. Wszystko w nim układa się i stworzyli niesamowitą urodę, a nie ma na ziemi stworzeniem, które nie podziwiać zapierające dech w piersiach krajobrazy, zachody słońca, księżyca, białe ćmy kryształ deszczu strumień śniegu. Odpoczynku na łonie natury, my łyk świeżego powietrza, trawy i liści myte przez deszcz, szelest i upodobanie do naszych uszu. Co za wspaniałe życie. Jak bogaci ludzie, którzy rozumieją, jak świat wokół nas jest wyjątkowy i niepowtarzalny.


Dary natury

Każda pora roku daje nam chwile szczęścia: Wiosna budzi nasze zmysły, sprawia, romantyczne, lato hojnie pokrycie naszego stolika wspaniałe owoce, zima przynosi w naszym życiu wspaniałe chwile, obejmujące ziemi z białym obrusem płatki śniegu. Jej Królewska Mość i jesienią – w „zużycie” na drzewach złoty strój, wypełnić kasetony zapasów żywności i napojów. Bierzemy upadku z miłością i wdzięcznością. To właśnie w tym sezonie, otrzymujemy owoc ich pracy, które używamy w zimie i chłodne dni. Ludzie z wdzięcznością odpowiadające hojności wynaleźć pouczających słów o jesieni.

Jesień – dyspozycja na zimę

Na jego bogatą dekoracją powiedzieć:

„We wrześniu, ogień i na polach i chat”, „Jesień nawet wróbel święto”, „Wrzesień poczuć zapach jabłek, październik. – Czy Redolent kapusty” Jest możliwe, aby cytować jako przykład wiele mądrych powiedzeń, które wyświetlają się pięknem i dary jesieni.

Jesień – jest przejście od lata do zimy, a ludzie sprawiają, przysłowia o jesieni, koncentrując swój stan pośredni. Na przykład: „W listopadzie zimy jesienią z parted”, „W listopadzie, mężczyzna z wózkiem się odpuszcza, wspina się na saniach”, „Listopad – bramy wjazdowej w zimie”, „rzucili wiatrowej północy, ah, yes sir września”, etc. W swoich uwagach ludzi nie tylko bawić się, ale także dał pożegnanie swojemu potomstwu, ponieważ istnieje pewien sens i zasady, które muszą być przestrzegane, biorąc pod uwagę stan środowiska w każdej przysłowie. Przysłowia o jesieni – wykaz obserwacji pogodowych. Ludzie oparła się na nich w zamówieniach i pracy w polu. Przysłowia o Upadku ostrzeżony o tym, co będzie, jak zima zimny, śnieżny lub deszczowa pogoda będzie w zimowe dni. Na przykład: „Październik grzmotu – Zima bez śniegu”, „Jesień jest wielki – zimushka długo”, „Pojawienie się komarów późną jesienią – do ciepłej zimy”, „ciepłej pogody na jesieni – długiej i mroźnej zimy”, itd.

Powiedzenia – myślał głośno

Dzisiaj, niestety, zapomniane przez wielu mądrych powiedzeń i przysłów o upadku, niewiele osób wie. Na ludzi słuchowych najbardziej popularne, nie stracą jej istotę i w naszych czasach. Trudno jest znaleźć osobę, która nie wie, co to znaczy powiedzenie „hop, zanim zostaną one wykluły”. Oznacza to, że nie jest konieczne, aby przejść do konkluzji, aż otrzymamy wynik końcowy. Liczba piskląt spadać może być zmniejszona, a przedwczesny Ilość byłoby bez sensu.

mądrość dziedziczone

Szkoda, oczywiście, że zapomnieliśmy o pochodzeniu i mądrości naszych przodków, jak mówią o upadek, zima, zwierzęta, itd. – to skarbnica wielu wiekach obserwacji, powierzonych nam do prawidłowego systematyzacji życia. Sprawozdanie uczyć dobroci, dowcip, staranność, czci stosunek do świata. Ale główną ideą w każdym przysłów i powiedzeń – miłość ojczyzny, który dał życie wszystkim.