873 Shares 3146 views

Alexey Oleinik: Biografia i kariera

Dla wielu ludzi, którzy lubią różnego rodzaju sztuk walki, Alexey Oleinik jest prawdziwym idolem. Chwilę później, fighter, spędził wiele spektakularnych bitwach i zdobył ogromną liczbę tytułów w jego karierze. Po trudnej ścieżce, Alexey Oleinik, zdjęcia, z których możemy zobaczyć tutaj, zyskał sławę jako godnego przeciwnika. Dla rodzaju styl walki i częstego korzystania z duszących fanów recepcji dał mu właściwego pseudonimu – boa.


budowa ciała

Aleksiej Olejnik ma doskonałe właściwości fizyczne, doskonale odpowiadający sporcie, w którym ukazał się. Wraz ze wzrostem 188 centymetrów bojownika waży sto pięć kilogramów. Taka konstrukcja nadwozia pozwala mu iść do walki z równych przeciwników bez strachu przed porażką: jest silny i mocno stoi na nogach. Z ramienia rozpiętości prawie dwóch metrów (183 centymetrów), łatwo jest cieszyć się ulubioną technikę udusić wroga, i że ta metoda przyniosła mu najwięcej wygrywa.

Alexey Oleinik: biografia

Alex urodził się w pięknej ukraińskim mieście Charków, 25 czerwca 1977 r. Jak Gemini horoskopu, to całkowicie dopasowane podstawowe cechy tego znaku. Charyzmatyczny i celowy, od dzieciństwa zainteresował się sztukami walki. Rodzice nie kolidują z jego pasji, a to w końcu doprowadziły go do profesjonalnego sportu. Zawodnik ma podwójne obywatelstwo: rosyjskiego i ukraińskiego. W świecie jego nazwisko jest najczęściej związane z Rosją.

Pierwszy profesjonalny Alex walka odbyła się w 1996 roku i od tego czasu tylko dodać do listy swoich osiągnięć z nowymi nagrodami. Na chwilę, razem z innymi profesjonalistami w sporcie szkoły MMA otwartego Alekseya Oleynika, w którym można nauczyć się różnych sztuk walki pod okiem znanych ludzi:

 • Alexey Oleinik: wojownik w sambo bojowym, jiu-jitsu, judo, grappling.
 • Niszczy Pokrowski: wojownik w sambo bojowym.
 • Igor Titow: wojownik w boksie, kickboxingu.
 • Vadim Hazov: wojownik w sambo bojowym.
 • Żenia Ershov: wojownik w sambo bojowym, grappling.
 • Ilya Chichin: wojownik w tajskim boksie, kick-boxing.
 • Lesch Klyushnikov: wojownik w sambo bojowym, Kudo.
 • Valentin Dennikov: fighter CrossFit.

sprzęt bojowy

Alexey Oleinik jest wysoce wydajny i zaokrąglone myśliwski. On posiada tak wiele różnych technik, które czasami jest raczej uniemożliwia mu w prowadzeniu walki niż to pomaga. Ogromna ilość taktyk, które przylegają do Alex, nie uderzaj go, a on może przeoczyć ważną krytyczny moment. Tak właśnie uczynił jego porażki. A było dziewięć. Cztery z nich były nokautów. Eksperci uważają, osłabienie Aleksiej jest tak zwany szok-free. Ogólnej liczby wygranych walk i mieli pięćdziesiąt tylko wygrał cztery walki przez nokaut.

osiągnięcia

Alexey Oleinik osiągnąć wiele w tym sporcie. W tej chwili to jest:

 • Rosyjski zwycięzca Cup w Pankration;
 • Wersja rosyjska PRMMAF mistrz;
 • wersja mistrz świata FFF, ProFc i iAFC;
 • finalista mistrzostw świata iAFC wersji.

Aleksiej jego życiu zawodowym miałem czasu, aby wziąć udział w tych turniejach, takich jak:

 • "Um globalny" (M-1 Global).
 • KSW.
 • "Budogfayt" (BodogFight).
 • "Jaama pit walki" (YAMMA Pit Fighting).
 • "Bileyter Fighting Championship" (Bellator Fighting Championships).
 • "UFC" (UFS).

Brał także udział w wielu turniejach i zmagają się z przyjemnością uczestniczył w zawodach amatorów w sambo bojowym. Jest w sporcie amatorskim, został dwukrotnym mistrzem Rosji, mistrz Europy i Azji, a także mistrz świata. Cztery lata temu, uczestnicząc w zawodach, które odbyły się w stolicy Rosji, Moskwie, Aleksiej został zwycięzcą wśród uczestników, o wadze ponad 90 kilogramów.

rozwój zawodowy

Analizowanie wszystkich walk Olejnik, można stwierdzić, że większość jego przeciwników byli jego rodacy. Alex rozpoczął sparingi z mało znanych bojowników. Jego druga walka stracił do, między innymi, ze względu na odbiór uduszenia. Technika ta stała się później jego ulubioną. Potem nastąpiła seria zwycięstw, wśród których było zwycięstwo nad amerykańskiego myśliwca Marcel Alpha. Po tym zwycięstwie, Aleksiej został zaproszony do udziału w turnieju „Um One”. Ale po spędzeniu kilku walk stracił brazylijski nazwie Flavio Moura i wrócił do walki z rodakami i bojowników z byłych krajów WNP.

Punktem zwrotnym w jego karierze

Chwila prawdy było dla Aleksieja walce z Dzheffom Monsonom. Mimo, że zakończyła się porażką Olejnik, ale wynik był kontrowersyjny. Wielu obserwatorów są przekonani, że w tej walce Olejnik po raz pierwszy pokazał, że jest w stanie walczyć z profesjonalistami pierścienia. Następnie kolejny sparing, a wszystkie one kończyły się zwycięstwami. Wśród tych, którzy wygrali Oleinik był znany chorwacki Mirko Filipovic fighter. Tutaj chcę powiedzieć, że Alex spędził walkę z Mirko, z dwoma złamanymi żebrami, sześć i siedem. Złamał je w walce, która odbyła się na krótko przed Alistair Overeem. Eksperci podkreślali zniesienia walki, jak połamane żebra są w bliskiej odległości od centrum. Oleinik ale tak było ważne zwycięstwo nad znanego bojownika, nie chciał zrezygnować z walki i postanowił walczyć.

I największym osiągnięciem w tym wątku wygrywa rewanż bout z Dzheffom Monsonom. W tym czasie, Aleksiej wygrał, wykorzystując swoją słynną ssanie. Warto również zauważyć to kolejny znaczący zwycięstwo Olejnik w walce z poważnym kandydatem w imieniu Anthony Hamilton. Wszystko to sugeruje, że poziom umiejętności i fizyczna forma Alexey są w doskonałej kondycji. World Sports znowu i znowu zobaczyć zwycięstwo sportowca jak Alexey Oleinik. „UFC” czeka na nową postać, ponieważ od czasu Taktarov tam nie było ani jednego godny przedstawiciel Federacji Rosyjskiej.

Kariera w „UFC”

W 2010 roku Aleksiej został zaproszony do udziału w Grand Prix „Fighting Championship Bileytor”. Wygranej w ¼ finału Mike Hayes Stanów Zjednoczonych, stracił w półfinale afrykańskiego wojownika o imieniu Neil Grove. To był nokaut, choć techniczny, ale w pierwszej rundzie.

Jak już wspomniano, po zwycięstwie nad Chorwacją Olejnik, podpisał lukratywny kontrakt z MMA. Po walce z Alex Anthony Hamilton miał kolejną walkę w listopadzie 2014 roku z bardzo silnym przeciwnikiem Jared Rosholt. Walka była bardzo trudna, ale szybko. W pierwszej rundzie w czwartej minucie Olejnik znokautował przeciwnika i wygrał. Warto zauważyć, że w momencie Olejnik był rzeczywiście obywatelem Ukrainy. Ale procedura ważenia, która odbyła się przed walką, Alex poszedł w koszulce, na której obraz rosyjskiego prezydenta Władimira Putina. Niedługo po walce, w grudniu, Oleinik otrzymał rosyjskie obywatelstwo, który był bardzo zadowolony.

sprawa życia

Obecnie zawodnik jest aktywnie zaangażowany w rozwój sportu w Federacji Rosyjskiej. Wraz z Dzheffom Monsonom, która jest taka sama jak Oleynik niedawno otrzymał rosyjskie obywatelstwo, prowadzą one różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Ich celem jest przyciągnięcie do sportu jak najwięcej młodych ludzi, aby skłonić je do zdrowego stylu życia i znaleźć się w jednej z wielu rodzajów sztuk walki.

Aleksiej żona Tatiana Olejnik, aktywnie wspierała męża i bierze udział w jego projektach tyle. Dla niej istnieje tylko jeden mistrz – Alexey Oleinik ostatnia walka, która jest jeszcze przed nami. Wentylatory Oleynik się doczekać innym spektakularnym pojedynku.