390 Shares 4678 views

„Atlanta” – kanapa, tworząc przytulny dom

Sofy w szeregu „Atlanta” amazing klientów. Każdy klient będzie mógł znaleźć dokładnie swój produkt, który harmonijnie pasował do wnętrza, jest to wygodne, praktyczne, wygodne. Model ten jest uniwersalny: małe kanapy pięknie ozdobić biurze lub jadalni. Masz duże mieszkanie? W naszym „Atlanta”. Narożnik jest w stanie całkowicie przekształcić salon lub hol, harmonijnie napełniania większość przestrzeni.


Wygląd – jest głównym

Sofy „Atlanta” – jasne meble, które spełniają wszystkie wymagania i oczekiwania klientów. Ich deweloperzy projektu uważa się szczegółowo, z uwzględnieniem wszystkich żywotnych potrzeb, które pojawiają się w trakcie pracy. Bez dodatkowych części – wszystkie elementy jego misji. Tapicerka w sklepie, można wybrać do gustu i wybrać schemat kolorów, który jest odpowiedni do Twojego wnętrza. Prezentowane modele początkowo korzystnymi cieniami skrępowane, szlachetny, elegancki: kawa, śmietanka, kasztan. Należy pamiętać, że w przypadku zmiany materiału tapicerki sofa może zmienić model kosztów. A tym bardziej sofa, tym większa będzie różnica w ostateczny koszt modelu „Atlanta”. Narożnik sofa może docenić pół razy. Ale w tej cenie klient otrzyma idealnie nadaje się do stylu i niesamowitej jakości meble.

Specyfikacja modelu

Szczególną atrakcją tego modelu – szerokie wygodne podłokietniki, który jest wygodny zorganizować wszystko, czego potrzeba – z płytki żetonów do notebooka. Praktycznie można znaleźć modele sof „Atlanta” we wszystkich dużych sklepach meblowych. Narożnik, kanapa i mała sofa można kupić w każdym mieście. Wysokiej jakości materiały, sięgając do produkcji takich mebli, bezpiecznie wytrzymać do 2500 cykli bez utraty wygląd mebli, jej funkcjonalności. Do wytwarzania sklejki użycia osnowy z wysokim stopniem odporności na zużycie niezawodnego buk, gatunek laminowanej płyty wiórowej. Wszystko to gwarantuje właścicielom jakość, trwałość, komfort meble „Atlanta”. Narożnik półka wyposażona w elegancką, zdolną Dekoracje każdego wnętrza i jest wyposażony w możliwość zmiany kąta podczas przesuwania mebli. Wygodny mechanizm składania „Delfin” sprawia, że jego działanie jak najbardziej komfortowy.

Sofa „Atlanta” róg, którego wielkość może być wybrany z uwzględnieniem dostępna przestrzeń w mieszkaniu będzie idealna do salonu, gdzie cała rodzina spotyka się, a jeśli go rozwinąć, można uzyskać przestronne i przytulne miejsce do wypoczynku.

Wybrać jakość i komfort? Tak – wybierz „Atlanta”

Wygodne meble, z wygodą – marzenie każdej rodziny. „Atlanta” – ucieleśnieniem konsumentów pragnie. Materiały meble nie pęka, troska o nich jest prosta. Powierzchnia obicia można poddać czyszczeniu na mokro, ślady zanieczyszczeń mogą być łatwo usuwane z mydłem. Konstrukcja jest tak przemyślane przez producenta, które popychają i zebrać nawet dziecko może meble. W mieszkaniu nie ma tyle miejsca? Potrzebujemy dodatkowych pól na ubrania? Jest to przewidziane w meblach „Atlanta”. Narożnik posiada pojemny pole do bielizny, dzięki czemu łatwo jest utrzymać porządek w domu. Wbudowany mechanizm podnoszenia ułatwia otwieranie i zamykanie szuflady.

Sofy „Atlanta” – wybór nowoczesnych ludzi. Jakość, komfort, oszałamiający wygląd i doskonała funkcjonalność mebla zapewnia stały popyt, co potwierdzają liczne pozytywne opinie właścicieli.