574 Shares 2668 views

Jak się lub VDV sił specjalnych?

Czy kiedykolwiek zadawałeś sobie pytanie, w jaki sposób dostać się do Airborne? Czy często zastanawiać usługi w wojsk desantowych powietrze? W tych kwestiach, większość powie: „Nie, to nie dla mnie”, z wielu różnych rodzajów wymyślać wymówek. Nie jest to zaskakujące, ponieważ usługa w Siłach Specjalnych Airborne i wymaga szczególnej odwagi, a co najważniejsze – specjalne szkolenie.


Głównym zadaniem sił powietrznych jest odpowiedzialny za różnego rodzaju operacjach bojowych wroga z tyłu, z dala od linii frontu. Są odważny czyn na najważniejszych obszarach działalności wojskowych. Często jest to najbardziej niezwykłe miejsca. Głównym celem SWAT jest sabotaż i operacje zwiadowcze głęboko za liniami wroga.

Tylko najsilniejsi mężczyźni, którzy mają poczucie lęku i odwagi, będąc w wieku dojrzewania zastanawiają się, jak dostać się do VDV, lub jak dostać się do sił specjalnych. To dzięki takim prawdziwym człowiekiem, nasz kraj może spać spokojnie.

W tej gałęzi Sił Zbrojnych RF wybrać tylko najsilniejsze, najodważniejszych i ludzi w podeszłym wieku.

Aby dostać się do lub VDV sił specjalnych armii rosyjskiej, trzeba być obywatelem Federacji Rosyjskiej, niekoniecznie jest dorosły, ale posiadające średnie wykształcenie.

Głównym czynnikiem przyjęcia – jest posiadanie doskonałego zdrowia. Wstęp chcąc usługę odbywa się wyłącznie na podstawie wyników badań wstępnych dla sprawności fizycznej i psychicznej, a także na podstawie oceny dokumentów, które charakteryzują się społeczne, twórcze, a przede wszystkim osiągnięć sportowych przyszłego żołnierza.

Świat nie stoi w miejscu, ludzkość ewoluuje, zwyczaje i tradycje są ciągle się zmienia. Kobiety, które chcą, aby spojrzeć na świat oczami ludzi, staje się coraz bardziej i bardziej. Dziewczęta stawia również pytanie, jak dostać się do VDV lub sił specjalnych.

Dla dziewczynki zaciąg, trzeba być właścicielem dobrego zdrowia i stabilnej psychice, posiada wykształcenie średnie, a także jako obywatel Federacji Rosyjskiej.

Dla obu płci, którzy chcą skorzystać z usługi, należy złożyć sprawozdanie do Komisarza Wojskowego.

Będąc na miejscu montażu, zapoznania się z oficerami, którzy przybyli na dolewkę. Starają się uczynić go najbardziej pozytywne wrażenie.

Gdy jesteś serwis na miejscu, złożył raport z prośbą o skierowanie do żądanej jednostki specjalnej do dalszej służby. Dowiedzieć się więcej szczegółów i jak dostać się do VDV.

Staje się kandydatem do przyjęcia do wojsk powietrznodesantowych i specjalnych, trzeba będzie przejść zadań fizycznych. Które są wymagane, aby być dobrym, aby nadrobić zaległości, aby przeprowadzić się siły na dwie ręce, a także doskonała znajomość szkolenia motocross.

W jakościowego wykonywania wszystkich zadań, możesz liczyć na przyjęcie do Airborne i Wojsk Specjalnych. Po służbie w Siłach Zbrojnych Federacji Rosyjskiej, kraj będzie mógł liczyć na Ciebie w najbardziej niebezpiecznych i niepokojących momentów.