451 Shares 3874 views

Znani ludzie terytorium Ałtaju: historia życia

Zagadkowy i tajemniczy Ałtaju dał dziesiątki światowych wspaniałych ludzi. ludzie utalentowani i jasne, a jednocześnie, dobroduszny i humanitarnymi rosnąć w tym wspaniałym kraju. Znani ludzie terytorium Ałtaju cechuje ich bezgranicznej miłości do życia i wszystko wokół.


Pochodzący z terytorium Ałtaju

Urodzona i wychowana pod ochroną górach Ałtaj obecnych astronautów odkrywców, aktorów, sportowców, polityków zawsze mówić o miłości ojczyzny. Znani ludzie terytorium Ałtaju (lista):

 1. VV Bianchi – pisarzem opowiadań dzieci o życiu zwierząt.
 2. AI Buldakov – Artysta Ludowej Rosji.
 3. MS Evdokimov – rosyjski polityk i aktor.
 4. VS Zolotukhin – aktor i scenarzysta, otrzymał tytuł Artysty Ludowej Rosji.
 5. MT Kałasznikow – deweloper karabinu Kałasznikow, udany projektant broni.
 6. IP Wykonawca Ludowa Rosja – Miroshnichenko
 7. II Polzunov – nauczył naukowiec, który wynalazł silnik parowy i pierwszy na świecie silnik dwucylindrowy pary.
 8. AV Pankratov-Cherny – aktor radzieckiego i rosyjskiego reżysera kinowego.
 9. NK Roerich – artysta, filozof i osobą publiczną.
 10. RI Boże Narodzenie – słynny poeta z czasów radzieckich, autor wierszy i tekstów piosenek dla wielu.
 11. EF Savinova – radziecki aktorka.
 12. GS Titow – kosmonauta, wykonany pierwszy długi lot w kosmos.
 13. VM Shukshin – pisarz, scenarzysta i reżyser.

Żyć dla ojczyzny, dla rodaków

Znani ludzie terytorium Ałtaju, uważają, że nie ma miejsca w świecie piękniejszym i lepszym niż ich ojczyźnie. A nie wyjątkiem był Mihail Sergeevich Evdokimov. Urodzony w prosty chłopak rodzinnym zawsze chciał zrobić dobre uczynki i dać radość ludziom. Zawód Yevdokimov został wybrany właściwy – w Cultprosvet szkole kształcił się bałałajka specjalizacji. Przed wojska pracował jako polerka i administratorem jadalni.

Utalentowany młody człowiek postanowił zmienić swoje życie i przeniósł się do Moskwy w 1981 roku. Sława przyszła do niego w 1984 roku. Jego skecze i monologi są rozrzucone na wycenę. Zaczął aktywnie działać w filmach, w takich filmach jak „Nie chcę się ożenić”, „Nie bądź głupi” i inne. Miał 4 Oprogramowanie do tworzenia treści, w tym „orzeźwiającej kąpieli!” Na „pierwszy kanał”. W uznaniu jego popularność zaczęła motywów i płyty CD z muzyką, która została wydana w Stanach Zjednoczonych.

Ale nie tylko działając kariera przyciąga Yevdokimov. W 1995 roku, mówił o pragnieniu, aby przejść do polityki w 2004 i stał się głową na terytorium Ałtaju. Żył i pracował dla swego kraju, dla jego rodaków. Evdokimov robił wszystko, aby podnieść swoją przewagę na nowy poziom, i jest on włączony. Zatrzymać go może tylko śmierć, która wyprzedziła swoją 7 sierpnia 2005 w wypadku samochodowym.

Bullet jednostronny ból

Gwiazdy terytorium Ałtaju często pochodzą ze zwykłych rodzin. Mihail Timofeevich Kałasznikow był jednym z nich. Urodził się w miejscowości Kuria w rodzinie chłopskiej. Nawet jako dziecko został sporządzony z techniką, a w głowie myśl unosił stworzenia perpetuum mobile. Armia nazwano w 1938 roku w specjalności mechanik-kierowca cysterny. Już w tej chwili on wyróżnia pomysłowość i udoskonalił zbiornika. W jednej z bitew Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, zmagał się z pod ostrzałem wroga automatu. I to jest to, co doprowadziło do jej pomysł stworzenia maszyny.

Rysunki jego twórczości, pracował w szpitalu, i pozostawić do kontuzji. Tworzenie AK-47, Kałasznikow nie mógł zaskoczyć przywódców wojskowych, ale był w stanie wykazać się jako dobry programista. Twórca najlepszych broni Kałasznikowa uznany w 1947 roku na podstawie wyników testów urządzenia pod kasety. Po pomyślnym uwalniania eksperymentalnego wsadowym Kałasznikow uruchomiony do produkcji masowej.

Muzyka duszy

Robert urodził się w Boże Narodzenie we wsi Kosiha Ałtaj Territory. Aby pokazać swoje twórcze zdolności, stał się jeszcze w młodości, a także wielu znanych ludzi terytorium Ałtaju. Biografia radziecki poeta jest pełen radosnych i smutnych chwil. Rodzice rozwiedli się wcześnie, mój ojciec zginął w jednej z walk na Łotwie w 1945 roku.

W 1950 roku, nie mógł zrobić w pierwszej próbie w Instytucie Literackim. Druga próba powiodła się po upływie jednego roku. Pierwsza książka poety ukazał się w 1955 roku pod tytułem „Flagi wiosny.” Następnie, w zbiorach świątecznych Out "test", "My Love", "Your polu". W swoich wierszach ustawiono dziesiątki popularnych piosenek, m.in. „Echoes of Love”, „Only You”, „Czas wracać do domu”, „Jeżeli istnieje miłość w świecie” i wielu innych.

Więcej niż jeden dzień w przestrzeni

Gwiazdy terytorium Ałtaju literatury, filmu, polityki, a nawet w przestrzeni pojawiają się jako legendarnych postaci. Conquest został niedawno umieszczony na barkach Germana Stepanovicha Titova.

Z przestrzenią on połączony jego życie w 1960 roku, uderzając kosmonauta. W kwietniu 1961 roku, był w stanie odwiedzić zapasową Yuriya Gagarina, a już zrobił pierwszy w długim locie orbitalnym praktyce świat w sierpniu tego roku.

Jeden dzień i jedną godzinę lot trwał Germana Titova w przestrzeni. W tym czasie udało mu się zrobić siedemnaście obroty na całym świecie. Ponadto Titow astronauta został najmłodszym w historii, ponieważ w tym czasie miał zaledwie dwadzieścia pięć lat. Titow jest niewątpliwie legendą na jego cześć nazwany Seamount na Pacyfiku, wyspa w Zatoce Tonkin, a także ulic, szkół, ośrodków badawczych z różnych miast.

Witalij Bianchi – w zgodzie z naturą

Vitaly V. urodził się w Petersburgu w 1894 roku. Ale pomimo tego, większość rodzimych i ukochane miasto uważał Biisk, gdzie zaczęła rozwijać się jako pisarz. I hit regionu Ałtaj Bianchi podczas rewolucji październikowej, ale na jej zakończeniu wrócił do Petersburga i pracował jako nauczyciel w Biisk.

Karierę jako pisarz rozpoczął z małym publikacji w lokalnej gazecie. Później poślubił nauczycielkę francuskiego i wrócił do miasta swojego dzieciństwa. Biysk spędził dużo czasu sam na sam z naturą, która stała się podstawą jego słynnych dzieł: „Las” chat „którego nos jest lepiej”, „Kto śpiewa, co.”

„Gdzie jest nofelet?”

Prawie wszyscy sławni ludzie terytorium Ałtaju pochodzący z małych miasteczek. Alexander Pankratov-Cherny jest rodem z wsi Konevo. W wieku trzech lat stracił ojca, jego matka została sama z czwórką dzieci.

Jako dziecko, wszystkie myśli Pankratov-czarne wziął błazeństwa, z którymi chciałby połączyć moje życie. Ale z wiekiem, postanowił poświęcić się sztuce obsady. Ukończył Gorkiego Szkoły Teatralnej w pierwszym, a następnie VGIK klasa kierowanie. Nazywa on również nabyte studenta. Czarny prefiks odróżnia go od samej nazwie Aleksandra Pankratov, który studiował z nim w tym samym dziale.

W swoim arsenale kilkudziesięciu znanych filmów, ale „Gdzie jest nofelet?» Absolutnie kocham każdego mieszkańca kraju.

Ten, który chodzi po Moskwie

Znani ludzie terytorium Ałtaju to głównie mężczyźni. Kobiety, które wsławiłem trochę. Jeden to niewielką ilość – absolwent Moskiewskiego Teatru Artystycznego, wielkiej aktorki Irina Pietrowna Miroshnichenko. Zadebiutowała w kinie w filmie „Chodząc po Moskwie”, również w jego arsenale fotografowania scen „Wiedzieli tylko z widzenia”, „Andriej Rublow”, „przyszli żołnierze z frontu”, „Winter Cherry” (druga i trzecia część) i wiele innych.

Żonaty aktorka była trzy razy, ale wszystkich małżeństw kończy się rozwodem. Wspaniałe powietrze i atmosfera Ałtaju dał aktorka wspaniały uśmiech, który przyczynił się do jego pracy w kręcenia reklamówek reklamowe „Calcium D3 Nikomed”.

Aktorka jest osobisty blog, który dzieli się swoimi myślami i uczuciami z czytelnikami. Ona również odpowiada na pytania fanów i dzięki im za takie ciepłe nastawienie.