490 Shares 8708 views

Curling-marchew – idealne narzędzie dla włosów

Curling marchew jest stożkowa lokówka. Do tej pory takie narzędzie ma prawie każdy stylista. Nazwa „curling-marchewka” otrzymał ze względu na swoją charakterystyczną formę. Kleszcze ułatwiają tworzyć piękne loki lub nadać objętość włosów.

Curling-marchewka: główne zalety

Więc więcej. Curling-marchew ma trzy główne zalety. Po pierwsze, pozwala zapomnieć o wizytach u fryzjera. Aby utworzyć stylowy wizerunek po prostu go włączyć i się komfortowo przed lustrem. Po drugie, curling jest bardzo łatwy w użyciu. Mając wiele trybów temperatury pozwala tak szybko, jak to możliwe, aby stworzyć miękkie loki lub sprężyste loki. Po trzecie, jest to bezpieczne. Regulacja natężenia i ogrzewania powłoka ochronna nie naraża zniszczenie struktury włosów.

Wspaniałe fryzury w domu

Każdy robi jak curling-marchewka? Opinie są bardzo pozytywne. Po tym wszystkim, to pomaga tworzyć piękne i kobiece wizerunki bez usług kosmetycznych. I dla płci pięknej jest, oczywiście, to ma duże znaczenie. Aby stworzyć piękne fryzury potrzebują tylko specjalnych narzędzi do montażu. Jeśli curling mogą pomóc osiągnąć zarówno romantyczne i wizerunek firmy. Dla wygody narzędzia w zestawie jest często obecny rękawica odporna na ciepło.

Znanych producentów

Do tej pory, na rynku reprezentowane dużo fryzjerskich producentów, oferując szeroką gamę narzędzi do profesjonalnego układania włosów. Zatem uważamy najpopularniejsze opcje.

Stożek lokówka Babyliss – jeden z najbardziej popularnych wśród współczesnych kleszczy. Ta firma zorientowana na profesjonalnej pielęgnacji włosów, istnieje już od wielu lat. Stożek lokówka Babyliss jest szczególnie popularne.

Philips – weteran firmy w dziedzinie fryzjerstwa starannością. Swoim klientom szeroki zakres produktów różnych, przyczyniając się do tworzenia unikatowych i stylowych obrazów.

Remington – spółka jest dość zróżnicowana. Firma produkuje szereg narzędzi do pracy z włosami. Stożek Curling różne powłoki perłowej. To daje przewagę w porównaniu z analogami.

Rowenta – znaną marką, która produkuje sprzęt nie tylko dla siebie, ale także dbać o siebie. Stożek curling z firmy-producenta odniosła wiele sukcesów w sztuce fryzjerskiej.

Wybór i powlekanie

Na co wybrać? Curling-marchew – kupując poważne. Najważniejsze – nie mylić. I trzeba brać pod uwagę nie jest czynnikiem przy dokonywaniu zakupu.

Jednym z najważniejszych aspektów – jest kontrola temperatury. Na tym zależy zdrowie i piękno włosów na wiele sposobów. Curling koniecznie mieć kilka warunków temperaturowych, zmienia się w zależności od potrzeb struktury włosów i fryzur. Wśród ploek stożka na dzisiejszym rynku tylko niektóre modele regulacji temperatury Philips nie.

To zależy od jakości fali i wartości produktu i więcej od powierzchni roboczej curling. Najbardziej ekonomiczne – to jest metal. Ale do pracy z włosów zaleca się stosowanie ceramiki. Na gotowej fryzury ma również wpływ na średnicę narzędzia. Można wybrać stożkowy i szerokości, a mała. Niewielki obszar roboczy pozwala tworzyć małe loki, duże – duże loki.

Wybierz producenta

„Marchewka” – curling włosy, oferowane w szerokim zakresie. Innym ważnym czynnikiem, który trzeba zwrócić uwagę przy zakupie do kleszczy, to marka.

Wielka popularność wśród fryzjerów cieszy BaByliss, od tej części curlingu w profesjonalną linię produktów do pielęgnacji włosów. Różni się wiele oczywistych zalet. 25 ma warunków temperatury od 120 do 190 ° C. Produkowany jest w trzech rozmiarach, obejmujących – Titanium z turmalinu. Gumowany uchwyt nie pozwala ślizgać się w dłoni. Prawdą jest, że niektórzy mistrzowie mówią, że życie jednostki jest niskie.

Wiele osób daje swoje preferencje i Philips. Ta lokówka jest łatwy w użyciu, jest stosunkowo tani, a jego jakość jest na równi.

Wielu fanów i jest marką Remington. Ich curling sprawdziły się jako bardzo niezawodnych narzędzi. Zgłoszenie dostać jest bardzo dobra. Konsumenci zwracają uwagę, że wiele modeli różnych marek – uziemienia-pin. Należy zwrócić uwagę przy zakupie.

Warunki korzystania

Więc kupiłeś marchewkę zawijania. Jak korzystać – to następne pytanie. To oryginalne narzędzie wymaga innego podejścia, aby osiągnąć pewne efekty. Jedyną trudnością w stosowaniu kleszczy ma klips do nici. Czyli ustalić przyszłe zamki mają rękę, a to może spowodować oparzenia. Ponieważ zestaw zawiera często te same szczególne wspomnianych rękawic.

W celu użycia lokówki, należy najpierw wybrać tryb temperatury odpowiedniej do rodzaju włosów. Umyte włosy powinny być czesane i rozłożone na kilka części. Korzystny użyty do nakładek zacisków. Curling ogrzewa się całkowicie w ciągu dwóch do czterech minut. Następnie zakładać rękawiczki żaroodpornych i przygotować do nawijania cienkich nici. Przechowywać kosmyki włosów do końca, a stożek zaczyna się odwracać, tak długo, aż dojdziesz do maksymalnej możliwej odległości od korzeni. Pełnookresowego zachodzi w ciągu dwóch do pięciu sekund. Gotową fryzura jest przymocowany za pomocą farby lub lakieru do włosów.

W skrócie, jeśli chcesz wyglądać piękne, stylowe, imponujące – trzeba koniecznie mieć w swoim arsenale curling-marchewki. Można tworzyć wspaniałe fryzury bez wychodzenia z domu przez kilka minut. Bądź pewien, że nie pożałujesz!