669 Shares 7840 views

„Mroczny rycerz powstaje.”: Aktorzy i role

„The Dark Knight. Rises”, aktorzy, która powie nam kolejne przygody historia Batmana, film zaczął się zawrzeć w serii obrazów człowieka – nietoperza. Kto wystąpił w Kristofera Nolana następnego stworzenia, jak obraz zebrał w kasie?


„The Dark Knight. Rises „: aktorzy. Kristian Beyl

Kristian Beyl zagrał rolę Batmana we wszystkich filmach Kristofera Nolana. I nie był wyjątkiem, a obraz „The Dark Knight. Rises ".

Aktorzy w nowej serii mają do czynienia z kolejnym złoczyńcy – potężny Bane. Bohater Kristiana Beyla – substytuty Catwoman – Batman. Po The Dark Knight został uwięziony villain Bane łamie mu kręgosłup i rzuca pomarli w najgorszym więzieniu na świecie – „The Pit” W historii tego miejsca do woli więzienia udało się tylko jednej osoby i dziecko.

Uefnu Bruce (Batman) jest nie tylko możliwe, aby opuścić „pit”, ale znowu uratować Gotham City od zniszczenia i niegodziwości pana Bane.

Kinosage strzelanie Batman – nie jest jedynym aktorem Kristiana Beyla działa, co może być dumny. Jeden z najlepszych filmów Executive jest także dramat „The Prestige” antyutopia „Equilibrium” i obraz „Fighter”.

„The Dark Knight. Rises': Enn Heteuey

Są to podmioty, które mogą zaskoczyć zmianę ról. To nie Enn Heteuey, gdy pojawiła się w thrillerze Kristofera Nolana jako kobieta-kot.

„The Dark Knight. Rises „z udziałem aktorów w pierwszej wielkości, zwrócił się do Hathaway obecnie test. Zazwyczaj ona gra Annę w ładnych dziewcząt filmowych, a tu od zajęło wszelkich starań, aby stać się niebezpieczne i ostrożnego Selinu Kayl.

Po raz pierwszy Selina i Bryus Ueyn spotkali się na kolacji w swoim domu. Kyle oszust kradnie z Bruce drogiego naszyjnika. Następnie, wszystkie takie same Selina jest powodem, że Batman wpada w „pit”. Jednak na końcu filmu Enn Heteuey charakteru nadal zaczyna doceniać interesy innych ludzi bardziej niż jego. Batman i pomaga pokonać złoczyńcę Bane.

Wykonawca Bane

Nowy Batman konfrontuje złoczyńcę w filmie „The Dark Knight. Rises ". Tom Hardy grał swoją rolę – rolę mężczyzny w masce Bane.

Bain – niezwykle silny i przebiegły. On jest jedynym, który otrzymał kiedykolwiek pokonać Batmana. Po rzucił superbohatera w więzieniu ze złamanym kręgosłupem, Bane wystarczy wyśmiać ludzi Gotham. Jego plan był całkowicie zniszczyć miasto, więc położył się w nim bombę atomową. Nadzwyczajne wysiłki zarządza powrocie Batman i jego przyjaciele pokrzyżować plany Bane'a.

Tom Hardy wysoko ceniony brytyjski aktor. Widz może zobaczyć go w tak znanych filmach jak „RocknRolla” Gaya Richi „Szpieg, wynoś się!” Tomas Alfredson i „Mad Max: Road Rage” autorstwa George'a Millera.

Artysta jako detektyw Blake

Christopher Nolan wielokrotnie współpracował z tak znanymi aktorami, takimi jak Joseph Gordon-Levitt. Joseph zagrała w jego filmie „The Beginning”. Gordon-Levitt również znaleźć w takich popularnych filmach jak „Życie jest piękne”, „10 powodów mojej nienawiści” i „Spacer”.

Co do filmu Batman, Gordon-Levitt grał tu rolę młodego oficera Robina Bleyka, jednym z niewielu, którzy nie odwracają się od Batmana i wszystkich sił stara się pomóc mu radzić sobie z villain Bane. Że Robin Batman na końcu filmu odkrywa tajemnicę swojej jaskini, a on odchodzi. Wydaje się, że reżyser oznaczało, że ewentualna kontynuacja, ale tym razem w centrum fabuły będzie superbohaterem Robin.

Wykonawca komisarza Gordona

Dzheyms Gordon grał Geri Oldmena od początku wiedział, kto naprawdę jest Batman. Dotychczasowy Rzecznik detektywa ukryte przed opinią publiczną fakt, że jest Harvey Dent był przyczyną wielu zbrodni popełnionych w mieście. Gordon wolno Batman wziąć winę na siebie, dlatego boli sumienie nowego filmu o Mrocznym Rycerzu.

Gordon nie odważył się otworzyć miasto sprawiedliwości, ale villain Bane łatwo robi to, że ukradł tajne pismo do komisarza. Teraz Gordon jest po prostu wyrzucić wszystkie siły, aby pomóc Batman zapisać biednych mieszkańców Gotham.

Rola komisarza Gordona grał słynny aktor Hollywood Geri Oldmen. Zasłynął za udział w takich filmach jak „Sid i Nancy”, „Dracula”, „Leon zawodowiec” i „Piąty element”.

Wykonawca Alfred

Maykl Keyn w serii Kristofera Nolana Batman grał rolę jego lokaj Alfred.

Alfred był najbliżej osoby do Batmana, był świadkiem wszystkich swoich czynów i tajemnic. Jest to zdecydowanie komiczny charakter, który wyróżnia się na tle jego poważnego i lakoniczny gospodarza.

W trzecim filmie, Alfred próbuje przekonać Bruce Wayne nie ingeruje w sprawy karnej miasta, uspokój się i zrobić wreszcie prywatności. Jednak Batman nie chce słyszeć. To było wtedy, że konflikt między nimi powstaje i Alfred opuszcza swego pana. Ale on był przeznaczony później stać się spadkobiercą jego stanu i dowiedzieć się radosną nowinę, że Batman jest rzeczywiście upozorował własną śmierć, a on nadal żyje incognito, a nawet próbuje założyć rodzinę.

Maykl Keyn wystąpił także w filmach Kristofera Nolana „Incepcja” i „Prestige”. I to może być postrzegane w filmie „Get Carter” z Mikki Rurkom i „Miss Agent” z Sandrą Bullock.

inne podmioty

Dzhosh Styuart – gwiazda "wyższości" z Dzhonni Deppom – grał w filmie Kristofera Nolana Barseda roli. Również młody aktor można zobaczyć w serialu „Dirt” z Kortni Koksu i „No Ordinary Family” z Michael Chiklis.

Również w gwiazdę filmową był zaangażowany w większej skali niż Dzhosh Styuart – Marion Kotiyyar. Marion – Zwycięzca „Oscar” za rolę w filmie biograficznym „Vie en Rose”. Ponadto, aktorka jest gwiazdą filmu „Incepcja” Kristofera Nolana.

Ze względu na talent Nolan jako reżyser i gwiazda na zdjęciu, nie jest zaskakujące, że jego trzeci film Batman pobił wszelkie rekordy i zarobił ponad miliard dolarów inwestycji 250 $ milionów dolarów.