108 Shares 5547 views

thriller dramat "Glengarry Glen Ross" ( "American")

Dramat thriller „Glengarry Glen Ross” ( „American”) – jest to niesamowity zespół, biżuteria film z wielkim dramatem, minimalistycznym wystroju, ograniczonej przestrzeni działania i znaków doskonale dźwięku.


odniesienie

Film „Glengarry Glen Ross” jest oparty na sztuce słynnego dramaturga Davida Mameta USA, który jest uważany za następcę twórczości amerykańskiego pisarza A. Miller.

Nieco niejasne nazwa obraz składa się z nazwiskami dwóch domów, w odniesieniu do których nie będzie omawiany w filmie, jest to związane w pewnym stopniu do światowej sławy produktem Millera „Śmierć komiwojażera”. Dzięki profesjonalizmowi twórczego unii dyrektora James Foley i historia scenarzysty Davida Mameta o obce zwykłego człowieka z ulicy stał film chwyt marketingowy majstersztyk.

Twórcy udało się zainteresować widza, co się dzieje, zmuszając martwić o niezwykle realistycznych bohaterów. Szczególnie gryzienie dźwięków mowy Bran i arogancki sprzeczki tzw kolegów, którzy nie dbają o wieku przeciwnika, oficjalnej rangi i etyki zawodowej w dramacie „Glengarry Glen Ross”. Podmioty uczestniczące w procesie wytwarzania folii, miał możliwość zaprezentowania swoich dramatyczny talent w pełni.

struktura

Narracja dramat „Glengarry Glen Ross” ( „Amerykanie”) może być podzielony na kilka równych części w zakresie art. sam Każdy odcinek jest wyjątkowy mini-play, z prologiem, intrygi, zakończone. Struktura ta narracja jest widzowi możliwość poznania różnorodnych sytuacjach psychologicznych świadkami kolizji nieustanne osobistych przekonań i idei głównych bohaterów, w celu oceny nasilenia niejednoznacznej działki skręca, czuć napiętą atmosferę.

„Glengarry Glen Ross” opiera się na ciągłym dialogu z obfitych pytania pozostają bez odpowiedzi, niezliczoną ilość powtórzeń tych samych fraz i przekleństw. Jednak historia wcale nie jest nudne, dzięki kierunku zawodowym, operator studio Juan Ruiz Anchiya ze stale zmieniającymi się kątami i doskonałe aktorstwo.

Działka. krawat

Jesteśmy absolutnie poważny dramat „Glengarry Glen Ross” raczej komiczny i tak atrakcyjne dla odbiorców związać. Na początku tej historii widzowie zapoznali się z centralnymi postaciami – cztery zróżnicowany zespół muzyczny agencja nieruchomości (role aktorzy-Wykonawcy: Alan Arkin, Al Pacino, Dzhek Lemmon i Ed Harris).

Wszystkie znaki są zaangażowane w zakup i sprzedaż gruntów, ale szef jest niezadowolony z okoliczności bieżących spraw, więc zadowolony z konkurencji pomiędzy podwładnymi. Według wyraził warunkami tego tygodnia wszyscy pośrednicy mają przeprowadzić jak najwięcej transakcji. Zgodnie z wynikami będą sumowane, a każdy zostanie nagrodzony według zasług: zwycięzca – Cadillac, drugie miejsce – zestaw naczyń kuchennych, a trzeci i czwarty będą po prostu odrzucić.

rozwój

Po tego rodzaju intrygującym prolog w dramacie „Glengarry Glen Ross” wydarzenia są nieprzewidywalne prędkości. Każda postać wybiera taktykę postępowania, aby uzyskać wynik. Pierwszy zaczyna się od podziwu zapał „zaloty” potencjalnych klientów. Po drugie, sniknuv ducha, starając się wywrzeć nacisk na litość swojego szefa. Trzeci, a nawet lepiej, starając się zdzierać czwarty, podżeganie do przestępstwa.

W rezultacie sytuacja trwa dość nieprzewidywalny Twist, a drugą połowę narracji, ukazując „sprowadza” w naturze każdego znaku, naraża całą swoją naturą, jako jednostki, były napędzane przez okoliczności do narożnika i zmuszony grać według narzuconych zasad serii „żyć z wilkami – na wyć jak wilk ".

obsadzie

Występ klasycznej grze najjaśniejszego bohatera granego przez Dustina Hoffmana, aw filmowego dramatu w roli James Foley świeciły wszystkie aspekty jego talent niewypowiedzianym rywalem Hoffman bezkonkurencyjny Al Pacino. Dla przykładu wykonania ekranu jest bardzo przedsiębiorczy biznesmen, handel branży nieruchomości Rikki Romy Al Pacino zasłużenie nominowane do „Oscara”, ale dostanie upragnioną nagrodę znacznie później za rolę w filmie „Zapach kobiety”.

Jego starszy kolega bardziej Dzhek Lemmon, grający w wieku przegrany Shelly Levine, który został zmuszony do walki o jego pracy, otrzymała nagrodę w prestiżowym festiwalu filmowym w Wenecji. Brilliant męskiej obsady filmu „Glengarry Glen Ross” wielu krytyków filmowych świat nazwany najlepszą częścią udanego projektu Foley, zdobył tytuł biletowej krajowej „Amerykanów”.

Film jest trudny do oglądania polecić do szerokiego grona odbiorców. Nawet gwiezdny obsadzie nie jest ważny argument. Możemy tylko szczerze powinni taśmy jedyną szansę, aby stać się jednym z najbardziej cenne i najlepszych egzemplarzy kolekcji home movie każdego mieszkańca.