662 Shares 8790 views

Top przyciskowe telefonów komórkowych. Top 10

Każdego dnia, popularność dzisiejszych telefonów komórkowych jest coraz większe. Smartfony są najlepsze urządzenia, ale taka komórka nie jest tak łatwy w użyciu jak stary dobry modelu przyciskowego z wydajnym akumulatorem. Dzisiaj, pomożemy Ci wybrać idealne urządzenie, top 10 najlepiej zostaną przedstawione w tym artykule.


Co dotykowy-tone telefon wybrać?

Prosty, ale stylowy telefony komórkowe zawsze będzie ważne, ponieważ mają kilka zalet w stosunku do zaawansowanych modeli dotykowych.

Zwykła komórka jest dużo bardziej niezawodny niż nowoczesnych urządzeń pracujących na nowych systemach operacyjnych, ich bateria wystarcza na dłuższy okres użytkowania. Top przyciskowe telefony komórkowe są kompaktowe, łatwe w obsłudze i wygodny. Kolejną zaletą prostych urządzeń jest ich niski koszt stabilny.

Poniżej masz najlepsze przyciskowe telefonów komórkowych różnych producentów. Niektóre z nich na pewno pasuje!

Stylowa Nokia 6700 Classic Illuval

To urządzenie jest słusznie zajmuje pierwsze miejsce w naszym rankingu jako „Best Mobile Phone”. modele push-button „Nokia” dostępne są z wielu zalet. Koszt komórki w momencie wejścia na rynek nie przekracza 15 tysięcy rubli. Nokia 6700 jest wyposażony we wszystkie niezbędne funkcje, które działają bez błędów, posiada slot na kartę SIM.

Korzyści Nokia 6700:

  • Wysokiej jakości wyświetlacz o rozdzielczości 16 milionów kolorów;
  • doskonały aparat 5 megapikseli z lampą błyskową i innych dodatków, dzięki czemu można dokonać najbardziej nasycone zdjęcia;
  • dostatecznie wytrzymała bateria – telefon będzie działać przez 4 dni od ostatniego ładowania;
  • ciało stałe z wysokiej jakości aluminium;
  • stylowy wygląd;
  • Wydajny procesor, który zapewnia szybką pracę wszystkich jednostek.

Właściciele urządzeń tego modelu twierdzą, że urządzenie nie ma wad. Zasadniczo telefony komórkowe „Nokia” – push-produkty posiadające kilka błędów i wiele zalet. Jednak ta komórka przewyższa je.

Jeśli chcesz wysokiej jakości, wielofunkcyjny, przenośny pracy bez błędów z przyciskami, Nokia 6700 Classic Illuval został stworzony specjalnie dla Ciebie!

Nokia 515 – najlepszy telefon z lepszym aparatem

Jest to dość stylowy model z doskonały aparat 5 megapikseli, lampę błyskową i funkcją automatycznego rozpoznawania twarzy. Urządzenie wyświetlające – tylko 2,4 cala, – rozdzielczość 320 x 240 pikseli, ale jest bardziej niż wystarczający dla takiego urządzenia.

Obecność gniazd na karty pamięci (do 32GB), a także odtwarzacz MP3 sprawia, że ten telefon jeszcze lepiej. Stylowa i trwała obudowa modelu daje i obraz powagi. Ze względu na większą objętość dynamiki zewnętrznych, połączenie przychodzące, usłyszysz nigdzie.

Nokia 515 jest wyposażony w dobrą baterią, która będzie regularnie pracują na urządzeniu w ciągu 2-3 dni od ostatniego ładowania. Mała pojemność kontakt książka – jedyną wadą.

Nokia 515 – niemal doskonały telefon komórkowy przycisk na 2 karty SIM do pewnych siebie ludzi.

Samsung B310 – najlepszy z tańszych urządzeń

Samsung firma specjalizuje się w produkcji tanich, ale urządzeń wysokiej jakości. Jeden z najlepszych komórce jest model B310.

Nikt nie pożałujesz zakupem tego urządzenia, ponieważ kupujący wydaje się naprawdę wysokiej jakości model telefonu komórkowego z wytrzymałej i stylowej obudowie, dobry procesor, doskonały mówca i wiele dodatkowych funkcji.

Urządzenie może pracować bez ładowania od kilku dni do kilku tygodni. Proste menu – kolejna zaleta tej komórce.

Wiadomym jest, że telefony bez wad nie istnieje. Wśród mankamentów tego modelu można określić następująco:

  • małym ekranie;
  • niska jasność na zintegrowaną latarką.

Nokia 225 – najlepszy telefon z większym ekranem

Na wyświetlaczu urządzenia przyciskowego – 2,8 cala, co jest, oczywiście, być porównywane z nowych smartfonów, ale zgodzi się Pan, tak źle.

Urządzenie wyposażone jest w przyzwoitym aparatem o rozdzielczości 2 megapikseli i funkcją Bluetooth 3.0, dzięki czemu możliwe jest podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego.

Nokia 225 – stylowy telefon komórkowy z niedrogiego matowego korpusu z tworzywa sztucznego. Wyposażony w gniazdo na karty pamięci, maksymalna kwota, która wynosi 32 GB oraz złącze do podłączenia do komputera PC.

Lexand Mini LPH1 – najlepsze urządzenie z metalową obudową

Metal przyciskowe telefony komórkowe stały się bardzo popularne w ciągu ostatnich kilku lat, ponieważ są one wygodne i łatwe w obsłudze, posiada stylowy design i, co najważniejsze, obudowa wykonana z solidnego materiału, chroni urządzenie przed drobnych dowodów. Urządzenie to jest po prostu niemożliwe do złamania, to wygodnie mieści się w dłoni, a przyciski są doskonałe.

Waga tego telefonu jest tylko 75 gramów, wyposażono go w aparat 0,3 megapiksela bez flash, czytnik kart pamięci, a także funkcji Bluetoth.

Sony Ericsson Xperia Mini Pro SK17i funkcja Wi-Fi

Wszystkie urządzenia na platformie Android wyposażony w funkcję bezprzewodowego Internetu, a Xperia Mini Pro SK17i nie był wyjątkiem.

Podstawowe 5 megapikseli i 0,3-megapikselowy komora przednia nie pozostawi obojętnym kupujący.

Wśród korzyści można wydzielić Procesor 1 rdzenia o pojemności 1 GHz i 512 megabajtów pamięci RAM. Najnowszy Android 2.3 systemu operacyjnego. Urządzenie jest wyposażone w gniazda dla Micro-SD.

BlackBerry Q10 – stylowy i potężne urządzenie

Szacunkowy koszt tego urządzenia mobilnego jest 7000 rubli rosyjskich. Główne zalety tego modelu to dostępność kamerą 8 megapikseli, Wi-Fi, Bluetooth 4.0 moduł, flash, łączność 3G, 4G i funkcjonalność.

Unikalna konstrukcja, łatwość obsługi, wiele modułów dodatkowych, a także ulepszona klawiatura sprawiają, że ten telefon jest prawie idealny. Można bezpiecznie kupić to urządzenie. Wierzcie mi, to będzie zadowolić każdego!

Fly DS131 – Ultra Slim urządzenie przycisk

To jest naprawdę bardzo cienki telefon komórkowy z wielu dodatkowych funkcji. Koszt tego urządzenia nie przekracza 3 tys.

Obecność kamery 2 megapikseli, funkcji Bluetooth, odtwarzacz MP3, radio i kilka innych opcji i modułów dowodzi wszechstronności telefonu komórkowego.

Stylowy design, łatwy w obsłudze i wygodny klucze – to cechy, które są pozbawione w wielu urządzeniach, które pojawiły się na rynku do tego modelu. Fly DS131 proszę wszyscy!

Samsung C3592 – najlepszy żeński urządzenie przycisk

Telefon komórkowy „Samsung” – przyciskowe i czujników urządzenia, które są najbardziej popularne na całym świecie.

Samsung C3592 jest uważany za idealny dla dziewczyny komórkowej, zwłaszcza jeśli ona preferuje telefon z przyciskami.

Urządzenie jest wyposażone w odpowiednio dużym ekranie 2,4 cala, ma duży przycisk, możliwość montażu dwóch kart SIM.

Zaleta: obecność Bluetooth, radio i dobry aparat 2 megapiksele.

Jeśli chcesz zrobić miły prezent swojej ulubionej dla nadchodzących świąt, należy zwrócić uwagę na to urządzenie. Uwierz mi, to jest jak każda dama!

Nokia 6700 Classic

Koszt tego modelu telefonu nie przekracza 8000 rubli. Stylowa obudowa ze stali, 5-megapikselowy aparat oraz wiele zaawansowanych funkcji – to główne zalety urządzenia.

Akumulator jest w stanie utrzymać pełną obsługę urządzenia w ciągu kilku dni. Przekątna wynosi 2,2 cala i waga – tylko 117 g. Zgadzam się, spektakularne ustawienia.

Ogólnie rzecz biorąc, ten model jest dość dobry, jest łatwy w obsłudze i łatwe do zarządzania. Idealny dla poważnych i pewnych siebie ludzi.

podsumować

Ci zaprezentowane najlepsze przyciskowe telefonów komórkowych. Z potężną baterią, dodatkowe funkcje i moduły vyshepredstavlennyh modele będzie żadnych problemów.

Jeśli są poważne i jesteś zajęty człowiek, trzeba stylowy telefon z kilkoma gniazdami na karty SIM, dostęp do sieci z dowolnego miejsca, z dodatkowymi modułami, czyli w rzeczywistości, można przyjąć każdy z modeli rozważanych powyżej.

Mamy nadzieję, że będzie wybrać odpowiedni dla siebie idealne urządzenie do rozsądnej cenie.