783 Shares 6090 views

Jak poprawić swoją witrynę TCI

Kiedy webmaster stworzył daną witrynę, nadszedł czas na promocję projektu. Przede wszystkim trzeba zrozumieć, co ostateczne cele chcesz osiągnąć w celu podjęcia swojej stronie internetowej jest dobrze promowane. Przez pewien webmaster może być stabilna liczba unikalnych użytkowników, bez żadnych systemów nakrutok. Dla innych, najważniejszym punktem jest zajęciem niektórych stanowisk w kwestii głównych wyszukiwarek. A webmasterzy trzecie wystarczy, aby podnieść wystąpił TCI, co mogą osiągnąć w danym okresie czasu. Istnieją inne kryteria oceny, ale osiągnięcia wymienione powyżej są podstawowe. Teraz o tym, jak poprawić TCI praktycznie żadnej witrynie na dużych wartościach.


Po pierwsze, trzeba zwrócić szczególną uwagę na strukturę witryny, a mianowicie obecności unikalnej treści, dzięki którym projekt będzie interesująca nie tylko dla Ciebie i Twoich znajomych, ale także innych ludzi. Aby to zrobić, trzeba regularnie kontrolować dodawanie użytecznych i unikalnej informacji na stronach witryny, aby drukowany tekst został napisany poprawnie i zgodnie z zasadami języka rosyjskiego. Konieczne jest także sprawdzenie unikalności tekstu drukowanego ze specjalnych programów, które znajdują się w Internecie nie jest tak trudne. Wielu webmasterów zastanawiasz się jak zwiększyć TIC stronę internetową, ale taka koncepcja jak wyjątkowość treści, nawet nie myśleć. Ale to jest ich głównym błędem, który musi prowadzić do słabych wyników w tej dziedzinie.

Po stronie struktury i treści uporządkowane, można rozpocząć jej promocję, możliwe jest, aby stopniowo dochodzić ich projekt publicznie, że z wyszukiwarek i stron trzecich do stopniowo pojechaliśmy ruchu. Co to jest i jak podnieść TCI z tego powodu? Po prostu, musisz odpowiedzieć na innych stronach bezpośrednio z linkami do swojego projektu. Należy natychmiast zauważyć, że jest to dość czasochłonny proces, ale wynik nie jest długo czekać. Linki są lepiej przygotowane w formie artykułów, tak że „otacza” drukowany treść i staje się prawie niewidoczna. Wyszukiwarki zobaczyć te linki na raz, i dokonując szczegółowej analizy ich jakości i treści, będzie stwierdzić, że inne strony odwołują się do projektu i że okaże się przydatny.

To i tylko w ten sposób będzie można podnieść TCI (tematyczny indeks cytując) projektu. I linki są pozostawione do zasobów tematycznych, tj stron o wspólnych lub podobnych tematów. Jednak, jak pokazuje praktyka, masa referencyjna z witryn innych tematycznych ma również pewną wagę. Tak, teraz wiesz jak zwiększyć swój projekt TCI. W zasadzie, można bezpiecznie przystąpić do praktycznego zastosowania nabytej wiedzy teoretycznej. Chociaż nie jest jeszcze kilka kwestii pozostaje nierozwiązany …

Pierwsze pytanie. Masa odniesienia trzeba, jak powietrze, ale tereny, na których znajduje się – nie jest to absolutnie konieczne! Duża liczba linków wychodzących mieć negatywny wpływ na rozwój projektu, w tym optymalizacji pod kątem wyszukiwarek, więc wszyscy webmasterzy próbują usunąć odwołania bezpośrednie. Wiele z nich iść na wymianę dwustronną, to odpowiedź będzie trzeba także umieścić bezpośredni link do webmastera projektu (jest to całkowicie dopuszczalne rozwiązaniem dla Ciebie). Ponadto, istnieje wiele różnych giełdach na sprzedaż linków i artykułów, w których można za niewielką opłatą umieścić na dowolny link na swojej stronie projektu (dobrym rozwiązaniem, ale trochę drogie).

Drugie pytanie. Jak zwiększyć TIC już wiemy. Ale większość z was słyszał, że TCI może wpaść w wartości liczbowej. I to jest prawda, choć nie jest to zjawisko nieco mniej niż wzrost wartości. Im większa masa referencyjna z innymi projektami, tym większa jakość tych linków, tym lepsza wydajność TCI. I odwrotnie, gdy zamknięte tereny, które były poprzednio mowa ciebie, TCI projekt spada. Ale nie rozpaczaj, bo to rzadkie, ale projekt w czasie, a on będzie zyskiwać na popularności, a co za tym idzie masa referencyjna!