602 Shares 5437 views

Peugeot Partner – pod czujnym okiem

Dziś jest bardzo popularny zakup komercyjnych „obcasy” i używać ich jako samochodu rodzinnego. Dlaczego nie? Przestrzeń wewnątrz kabiny bardzo dużo, pojemność bagażnika jest wystarczająco duży, dobra nośność i relatywnie niskie zużycie paliwa. Istnieją, oczywiście, on i wady. Na przykład, wielu nie podoba nudny design i spartańskie wnętrze Peugeot Partner. Z drugiej strony, dlaczego jest taki samochód? Jeśli kupujesz występ prowadnicy, to z pewnością nie jest Twój wybór. Niech wszyscy po kolei.


Zacznijmy od zewnątrz. Przód Peugeot partner stał się bardziej szpiczasty, bardziej płynne linie nadwozia, zwiększona powierzchnia szkła. To przyczyniło się do odświeżania sedan. Było dużo lżejsze. Są drzwi przesuwnych ułatwia pobyt wewnątrz. Co nie jest to samochód dla dużej rodziny?

fotel kierowcy, w porównaniu z poprzednią wersją, prawie izmelilos. Kontrole pozostały na zwykłym miejscu, fotel kierowcy ma wielką zdolność do dostosowania. Jedyną wadą fotela kierowcy jest to, że przycisk, który obejmuje podgrzewane fotele, rozmieszczone tak, że podczas ruchu, aby uzyskać zapobiega pas.

Peugeot partner ma wysoką sadzenia, co jest wielką zaletą. Pragnienie, aby wyregulować fotel tak, że lądowanie było poniżej nie powstaje. Fotel jest bardzo wygodny. Wszystkie materiały w kabinie są dobrej jakości. Przez złożenie roszczenia nie są jakieś tam.

Charakterystyczną cechą tej wersji jest klimatyzacja i ogrzewanie, które znajduje się na suficie. Z wyglądu jest podobna do zwykłej półce, nawiasem mówiąc, może to być również stosowane, a po jakimś czasie okazuje się, że to jest klimatyzowany.

bagażnik Peugeot Partner jest bardzo przestronny, wygodny, bez żadnych występów. Jeszcze bardziej imponujące są wymiary po złożeniu fotela pasażera. Poczucie przynależności do klasy handlowej. Zadowolony z obecności opcjonalnym, który znajduje się pod sufitem bagażnika. Musiał umieścić do ciężkich i przestrzennych obiektów.

Miejskie warunki dla samochodu – nie ma problemu. To wszystko jest duża powierzchnia szkła i duże lusterka. Po drodze zachowuje się dobrze, nie ma mowy gorsze samochody. Silnik wysokoprężny połączony z ręczną przekładni tworzą dobrą parę. Zawieszenie Peugeot Partner dość wyważony, pozwala czuć się komfortowo w niemal każdej powierzchni. Układ kierowniczy jest miękka, ale nie jest to bardzo „miło”. Zgodnie z układem hamulcowym skarg nie było w pracy.

Podczas przenoszenia żadnych trudności w zarządzaniu „piętę” pojawi się na średnich obrotach. Ale po pokonaniu piętno 130 km / h zaczynają odczuwać lekki dyskomfort, konieczne jest, aby skupić się, jak jest mała huśtawka organu Peugeot Partner Teepee. Recenzje właścicieli samochodów to potwierdzić. Cóż, zanim nie jesteśmy samochód wyścigowy.

Mamy podsumowania informacji na temat Peugeot Partner. Opinii o nim tylko pozytywne. Ci, którzy zamierzają kupić samochód rodzinny, trzeba zwrócić uwagę na ten model.