258 Shares 9473 views

Dlaczego biała rasa jest uważany za najwyższy

Nasza ludzkość należy do gatunku „homo sapiens”, które z kolei dzieli się na wyścigach. Te podtypy może być zdefiniowana jako grupa, biologicznej, z pewnymi różnicami w charakterystyce morfologicznej (kolor oczu, włosy, skóra, kształt twarzy, nosa, ust, proporcje ciała), które są dziedziczne, a pojawiły się pod wpływem środowiska w przeszłości. Każdy z nich ma jedno źródło, formę i miejsce pochodzenia. Naukowcy zidentyfikowali trzy bardzo szerokie kategorie: europeidalną (biały race), Mongoloid (żółty) i negroidalny (czarny). Choć na ogół nie mają więcej niż 30.

W Afryce, Australii i Oceanii żyć radykalnie „ciemny” lud. Mają smukłe ciało długonogie, czarną lub brązową skórę i ten sam kolor oczu i włosów (kręcone i twarde), a grube wargi i płaski nos. Negroidalny są Afrykanie, Australijczycy i Melanezyjczycy. Obecnie duża liczba z nich mieszka w Ameryce, jak w czasach dawnych właścicieli niewolników siłą przyjmujących je z Afryki.

Biała rasa charakteryzuje ich przedstawiciele zapalić lub nieco ciemna skóra; Miękkie linie (czasami falistej) Kolor włosów, które mogą być z pszenicy na czarno; Oczy mogą być również inny kolor z niebieskiego na brązowy; wąski długi nos i wąskie usta. Oni zamieszkują Europie, Afryce Północnej i części Azji. W ostatnim stuleciu rasa europejska szeroko rozpowszechniony w całej Ameryce, Australii i Nowej Zelandii.

Trzeci rodzaj – Mongoloids. Mają żółtawą skórę, szeroki spłaszczona twarz, prosto czarne włosy, wąskie oczy, wystające kości policzkowe, krótki płaski nos i usta środkowe. Początkowo żyli w Azji, ale, podobnie jak inni, stopniowo rozszerzyć swoje siedlisko.

Ponieważ wszystkie rasy ludzi mają to samo pochodzenie i wielokrotnie mieszać ze sobą przez cały czas, wyraźna granica między nimi nie może być ustalona, więc istnieje wiele grup mieszanych.

Jak wskazano powyżej tych samych grup ludzi powstały? Potomkowie każdego z nich mieszkała w różnych miejscach, a długotrwała ekspozycja na czynniki naturalne ze względu na specyficzny klimat, zostały ustalone charakterystyczne cechy morfologiczne u ludzi. Więc, biała rasa zawdzięcza jej wystająca wąski nos (ciepłe powietrze) i pobyt biały kozhoy zimnym klimacie i łagodnym słońcu.

Po tej klasyfikacji, niektórzy naukowcy sugerują, że w społeczeństwie ludzkim jest siłą napędową rozwoju w walce o byt, co więcej, ta wojna musi być prowadzona między różnymi ludźmi, i opiera się na naturalnych prawach natury. Uważali, że biała rasa – są biologicznie silniejsze niż ludzie z innymi, a nie uznają ich wspólną jedność. Tak więc, nie było rasizmu z podziałem na „wyższych” i „niższych” ludów, które rzekomo uzasadnionych nazistowską zniszczenie i brutalną kolonizację Afrykanów i Azjatów.

W końcu, brak zasad rasizmu została rozwiały badania (rasovedeniem), którzy badali historię tworzenia ludzkich ras i ich funkcje.