700 Shares 5218 views

Śmieszne skecze na 8 marca dla seniorów. Skrypt na 8 marca

08 marca – najbardziej długo oczekiwany urlop dla wszystkich kobiet na świecie. Zazwyczaj uwaga aby nie pozbawić nawet małe dziewczynki, która wraz z matkami otrzymywać komplementy i prezenty. 08 marca obchodzony jest w szkole wraz z innymi wakacji, a dzień przed podaniem stoi trudne zadanie: by zadowolić nie tylko nauczyciele i uczennice, ale także zaproszeni na koncert matek i babć. Proponowany scenariusz jest przeznaczony dla młodzieży i liceum. Zwracając się do niego, będzie można znaleźć zabawne skecze dniu 8 marca dla seniorów i nauczyć funkcje rejestracji auli.


Niektóre kwestie organizacyjne

Tradycyjnie, prowadzące takie wydarzenia są wybrane chłopca i dziewczynkę – najbardziej aktywnych i najzdolniejszych uczniów szkół średnich, którzy są w stanie utrzymać rozmowę z publicznością. Dekoracja sali w dniu 8 marca w szkole – ważny punkt. Ponieważ świeże kwiaty są drogie, można użyć sztucznych, nie zapomnij balony i rysunki dzieci. Zabawne skecze i żarty należy rozcieńczyć z tańców i piosenek przygotowanych przez studentów. Na początku wakacji powinny być ustnie obecny pogratulować nauczycielom i – jeśli to możliwe – dać każdemu bukiet kwiatów. Pod koniec każdej klasy iść do swoich biur i kontynuował obchody z ciastem i napojami bezalkoholowymi.

impreza otwarcia

Prezenter 1: Dzień dobry, drodzy nauczyciele i uczniowie!

Prezenter 2: Dzień dobry, drodzy rodzice i goście naszych imprez!

Lider 1: Dzisiaj zebraliśmy się w auli naszej ukochanej szkoły, aby uczcić dzień, kiedy piękna połowa ludzkości czeka na miłych słów i ładne zachowanie.

Prezenter 2: Ten dzień jest poświęcony wy, drodzy nauczyciele, matek, babć, i, oczywiście, nasz uczeń.

Prezenter 1: w dniu 8 marca w szkole stało się tradycją w naszym małym przyjaznym zespole, a więc jesteśmy Diana i naszych uczestników imprezy będzie starał się uczynić ten urlop był niezapomniany. Wzywam …

(Dalej może brzmieć pozdrowienia nauczycieli, wiersze 8 marca wykonywania tańca i numery muzyczne. Można wyrazić zasadność każdego nauczyciela i podziękował za ich pracę, dać bukiet).

Z historii święta

Prezenter 2: Maxim, z pewnością nie wszyscy wiedzą o historii 8 marca.

Prezenter 1: Masz rację, Diane, więc będziemy mieć pewność, aby oświecić nasze odbiorców.

Na tablicy pojawia się pokaz slajdów z jasnymi ilustracjami odpowiadających wiodącej mowy. Obrazy są przy muzyce i filmach.

Prezenter 2: Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że początkowo dzień był poświęcony dążeniu do pięknej połowy ludzkości zajmie należne jej miejsce w świecie.

Prezenter 1: Wygląd wypoczynku kojarzony z nazwą Klary Tsetkin. Początkowo, dała mu imię „Międzynarodowy Dzień solidarności kobiet w walce o swoje prawa.”

Lider 2: To nie jest zaskakujące, że w tym samym dniu w 1857 roku, było masowe działanie kobiet pracuje w Nowym Jorku. Oczywiście, organizacja 8 marca w szkole nie przyjął – w ciągu kilku lat, kobieta podeszła do świętowania tego dnia w jego rodzinie, w pracy, w instytucjach edukacyjnych.

Wyjście z najmniejszych

Prezenter 1: Wywołanie 8 marca Dzień wszystkich matek, słusznie wspomnieć najmłodszych kobiet, jakie są nasze uczeń szkoły podstawowej.

Prezenter 2: Oni przygotowali małą wiersz dla ich matek, którzy zostali również zaproszeni do świętowania, a teraz uważnie obserwują każdym występem publiczność. Tak, spotkać dziewczęta klasy 3-B, którzy czytają wiersze w dniu 8 marca.

Po pierwsze, moja matka, babka pogratulować

Przede wszystkim uwielbiam je!

Mama, babcia, chodź,

będę karmić ci ciasto.

Po drugie: A dzisiaj, mam mama belle!

A dziś, lubię chłopców jak ja oh!

W dowód wdzięczności, ja Narva mama kwiaty –

To właśnie szkoła mamy mieć córkę!

Po trzecie: Jesteśmy przyjaciółmi z papieżem dziś rano.

Przygotować obiad Mamo, umyć kota.

Mama przyjdzie wieczorem i dyszeć z podniecenia:

Cat mokra, letnia zupa – to tak zaskoczyć!

– Coś, córka, dzisiaj są bardzo niegrzeczne,

A pogoda utrechka ponury, deszczowy.

– ulubiona zupa mama i kot – prezenty,

Gratulujemy dniu ósmego marca!

Cztery: Gdy matka na odpoczynek, ponieważ przez cały dzień

To myje, sprząta, przygotowuje obiad, szyć …

Ale dzisiaj jest wyjątkowy – wszystkie prace domowe

Zrobię to sam, jak mama idzie do pracy.

Po piąte, 8 marca – święto w szkole ,

Dzień partie herbaty i święta!

Nasze mamusie, kochamy cię,

Twoja miłość i troska nie zapomnę!

Dowcipne i zabawne skecze dniu 8 marca dla seniorów

Prezenter 1: Diane, myślisz, a nasi absolwenci są tak zabawne, dziewczynki z podstawówki?

Prezenter 2: Maxim, jestem w nim i nie wątpię! Aby to udowodnić, mamy zamiar poprosić uczniów w 9 klasie, aby przejść na scenie z miniaturą.

Scena „Spisek przeciwko chemika”

– Sidorov, nie spodziewałem się złapać w tylnej części dziedzińca szkolnego z zapalniczki! Teraz coś trzeba mi poplyashesh! Bez rodziców nie wróci jutro, powiem im, że jesteś zafascynowany papierosów!

– Siergiej Wiktorowicz, rodzice nie muszą! Zrobiłem petardy Hope Ilinichny i chciał podpalić nich teraz.

– Dla chemika czy coś? Więc nie wyrzucić przez okno, Sidorov, a dach – chodźmy pomóc!

„Najlepszy prezent na 8 marca”. humorystyczne sceny

Ja, mój 10-Dzisiaj tak zadowolony! Chłopaki dali mi subskrypcji Thai sauna, manicure, pedicure i masaż czekoladowy jest stosowana! Co mają złoto, to ile oni wydali pieniądze na to! To najlepszy prezent na 8 marca!

– Teraz wiemy, Ariadne Ilinichna który obrabował skarbiec szkoły …

Scena „Królowie teraz, a następnie”

Lider 1: Mówi się, że obecne pokolenie dzieci była zupełnie inna: chłopcy i dziewczęta nie szanują nauczycieli i pozwalają sobie na sprośne wybryki. Zróbmy to pewny i słuchać rozmowy z nauczycielami, które pojawiły się od szkoły Radzieckiego.

– Raisa Fiodorowna, że w trudnych czasach już nie ma! Po naszym zawodzie był najbardziej wysoko płatne i prestiżowe. Nauczyciele można porównać do królów, ponieważ były one zaangażowane w edukację społeczeństwa. Teraz pokaż mi człowieka w szkole, który można nazwać królem?

– A dzisiaj, ci uważają się dzieci, Lidia: tylko oni mają najbardziej wszechwiedzący.

Scena „bezwymiarowe Bag”

Prezenter 2: Diane, a założę się, że jestem nauczycielem Obliczone na pierwszy rzut oka!

Lider 1: A jak to zrobiłeś, Max?

Lider 2: To proste – ponieważ nauczyciele największe torby, w której nie tylko magazyny, ale także, jak się wydaje, że rower może pasować. Mamy nadzieję, że śmieszne skecze na 8 marca (dla uczniów szkół średnich, mamy zapisane zadanie do) na pewno cieszyć.

Petrov idzie w kierunku hali nauczyciel języka angielskiego i prosi go, aby wydać opinię w blogu:

– Swietłana, wysłałem dzisiaj na pokładzie i dostał pierwszą piątkę! Umieścić go w kalendarzu, więc mogę zadowolić matkę, bo jutro 8 marca!

– Cóż, Peter, po prostu poczekać, znajdę czerwony długopis.

(Svetlana wyjmuje bezwymiarowe magazyny torby, notatniki, pamiętniki, piórniki i „sztuczek” Niektóre kobiety – grzebień, szminkę, lustro).

– Swietłana, na ulicy jest już ciemno, idę do domu, aby przejść. Jesteś tutaj aż wygląd rączki i przyjdę do ciebie jutro dla oceny idą w górę. A przy okazji, gratuluję w dniu 8 marca!

Święto w szkole jest zakończona …

Prezenter 1: Drodzy Goście, nasza uroczyste wydarzenie dobiegnie końca.

Lider 2: Mamy nadzieję, że wiersze dla matek i śmieszne skecze na 8 marca (dla uczniów szkół średnich, aby przygotować taki numer, jak się okazało – przyjemność!) Naprawdę podoba, a po powrocie do domu będziesz mieć dobre wrażenie naszych wakacji.

Lider 1: Serdecznie życzę ci podziękować, drodzy nauczyciele, dla prac, które można umieścić w naszej edukacji i szkolenia; Ci, drogi matka i babcia, dla niekończącej wsparcia; ty, droga dziewczyno, do czego usilnie stara się zdobywać wiedzę i rozwijać uczniów zdyscyplinowany.

Lider 2: A teraz czekasz na małą niespodziankę – herbatę. Pytamy nauczycieli, uczniów i rodziców do oddzielnych klas.

W auli zakończeniu obchodów 8 marca. Humorystyczne skecze i inne działania należy kontynuować w klasie. Wcześniej rodzice są zaproszeni do odwiedzenia wystawy rysunków i produktów. Prace prezentowane tam spotkał uczniów zaangażowanych w sekcjach Sztuk Pięknych, „Frezowanie”, „Galeria sztuki” i inne (jeśli występują).