255 Shares 1575 views

szal szydełkowy japońskich magazynów. Japoński ażurowe szydełka szal

szydełkowe są cenne umiejętności, jak zawsze, jeśli masz na drutach szal. Ten produkt jest dość specyficzny, chociaż jest uważany za klasyczny dziania sztuki. Jest to częściowo wytłumaczyć prostocie szale dziewiarskich, bo tu nie trzeba wzorców, sprzączki, szyi i rękawów. Z drugiej strony, proste modele i wzory ochłodzić zmęczeni, więc nowoczesne szale dzianina z wzorów ażurowych i dość skomplikowane.


Najczęstsze rodzaje szali

Dziś tradycyjne trójkątne chusty stają się coraz rzadsze, zastąpione przez bardziej wygodnych i praktycznych modyfikacjami. Chociaż zapotrzebowanie na wytwarzanie produktów w stylu klasycznym będzie pasować tylko trójkątny szal. W Runet miano najlepiej odbieranych szydełkowane szal szydełkowych japońskich magazynów. Są one cenione za piękne ażurowe wzory, które są dziane z cienkiej przędzy. Charakteryzują się one dużą liczbę wierszy i lekkość produktu gotowego.

Również bardzo imponujące patrząc produkt z rozbieżnymi koncentrycznych wzory. Dla ich panowie wykonać niezależnie rozwinąć lub dostosować system, że istnieje nother.

Zatem rodzaje szali:

  • Półkolisty.
  • Trójkątny.
  • Szal, szalik (ukradł).
  • Szal peleryna.

Pojawienie się tych produktów jest znacząco różne, ale mają wspólną cechę – ażurowe łatwością. Ze względu na to, szale wygodne szkicowanie na ramionach nad innej odzieży dla urody lub ogrzać.

Japoński półkolisty ażurowe szydełka szal

Podstawę każdego typu dziania szal lub prosty sieci utworzone za pomocą jednego wzoru albo dialera wstęgi poszczególnych fragmentów.

Schall półokrągły kształt może być związane z jednym i innym sposobem. Poniższy proponowany obwód szale produkcja ażurowe stosując wzór „ananas”. Dziania powinien zacząć od centrum i poszerzyć obszar roboczy, poniższy schemat. Wykres ten pokazuje, a nie wszystkie serie są podane jedynie ogólny kierunek i wykazać metodę rozszerzenia okrągłego noża. Wiązać szal żądanych rozmiarów, należy dalej rozszerzyć aż do uzyskania pożądanej szerokości płótna.

Trzeba powiedzieć, że ten wzór jest bardzo popularne, a rozszerzenie zasady mogą być wykorzystywane nie tylko do szali. A „ananas” tworzy się z 15 wierszy, a następnie jego wielkość może dochodzić nawet do letni kapelusz, beret, torby, pieczęci i innych produktów.

Trójkątna chusta Knitting z rogu

Niektóre szale hak z japońskich magazynów są połączone po prostu. Do ich produkcji i delikatnej cienkiej przędzy wzór były używane. Dziania takie wyroby zaczynają rozciągają się od kąta i na każdym boku pod kątem 45 stopni. Zazwyczaj modele i schematy japońskich magazynów zostały sporządzone zgodnie z potrzebami. Tkaczy musi postępować tylko zgodnie z instrukcjami. Proponuje się postać poniżej szal związane gładkiej ciągłej wstęgi od rogu.

Płótno trójkątne kształty mogą być również złożony z oddzielnych elementów połączonych. Gdy główny trójkąt gotowy, związany z dwóch boków ozdobną spinania, a trzecia w lewo gładka. Również na krawędziach części wiążącej jest przymocowany długi frędzle lub frędzle nici.

Cecha ta krawędź projektowanie wielu typów szale. Czasem mistrzowie główny element dekoracyjny jest przekazywana do uprzęży. W tym przypadku, na ogół trójkątne ostrza prosty dzianej siatki i jest stosowany do wytwarzania spinania lub delikatne fragmenty wzory.

Trójkątny szal: dziewiarskich z szerokiej krawędzi

Ten rodzaj trójkątnych szale dopasować technikę, różniąca się od poprzedniej. Zdjęcie poniżej przedstawia koralowy szal, który jest zauważalny w centrum granicy podziału. Linia ta jest utworzona przez dodatki, tworząc szal trójkąta.

Rozpocząć drutach z kilku pętli i tworzenia małych trójkątów. Często, rozszerzanie odbywa się jedynie w środkowej części sieci (na górze) trójkąta dodając pętli tworzą kąt prosty (90 stopni). Jednakże, jeśli wzór nie zapewnia bezpośredni kąt edukacji i ostorov, dodawanie odbywa się w następujący sposób:

  • Dodatek na początku serii.
  • Kąt wyższe (45 stopni) w środku obszaru roboczego, w górnej części trójkąta.
  • Dodanie na końcu serii.

Wiele szale haczyk japońskich magazynów posiada gotowe programy dla prawidłowego rozwoju. Nadzieją, aby uzyskać ten sam szal jak w czasopiśmie, to lepiej, aby postępować zgodnie z zaleceniami specjalistów po podłączeniu do zdrowego rozsądku, aby uruchomić. Dysproporcjonowania prowadzi do skurczenia wstęgi lub vice versa, w celu utworzenia kryza.

Szal, ukradł

Płaski, szeroki szal można przypisać najbardziej proste w realizacji. Tutaj konieczne jest jedynie, aby obliczyć liczbę pętli i są zgodne z dokładnością w całym procesie dziania.

Płaskie szale dziewiarskie nadają się do niemal wszystkich japońskich ażurowe szydełka. Na zdjęciu poniżej jest wybór prostych wzorów, umożliwiając szybkie i łatwe do wykonania tippet. Oprócz tych wzorów, dopasować kwadratowych lub okrągłych motywy podejmowania gładkie szale. Wstęga może składać się tylko z tych fragmentów lub podłączać więcej wzorów (jak na zdjęciu z niebieskim szalikiem).

Szal w pelerynie

Przeglądając internetowej japońskiego Urzędowym szydełka, można natknąć się taki ciekawy rodzaju szale, jak peleryna szal. Produkty te mają kształt bardziej zbliżone do koła. Czasami jako obwody do takiego wykorzystania szale serwetki, obrusy, parasole i innych wzorów opracowanych dla dużych okrągłych tkanin dziewiarskich.

Kiedy drutach szale, peleryny koło nie jest zamknięta, dzianiny jego powtarzające zamiast okrągłych rzędach. Zatem duża płótno z „cut”, przechodząc do centrum.

Te szale hak z japońskich magazynów są rzucając nad ramionami i umieszczenie swobodnych końców przodu. Szale Centrum znajduje się w pobliżu podstawy szyi z tyłu. Taki peleryna szal bardziej wygodne do noszenia, to lepiej odpowiada proporcji ludzkiego ciała i przesuwa się w dół podczas chodzenia.

Ujawnione tu sposoby obejmują dziewiarskich szale tylko Ogólne zasady produkcji. Realizacje projektu bardzo wiele, a każdy z nich ma swoje własne cechy.