539 Shares 9746 views

Wybór skórzany pas dla mężczyzn: Jak zrobić prezent

Wybierając prezent dla mężczyzny na święta, zwykle dążą do połączenia zalet estetycznych i praktycznych. To dałoby takie rzeczy, mili i niezbędne w jednej butelce? Ten swoisty akcesoria, a dziś będziemy rozmawiać o wyborze Paski. Pomyślnie dopasowane markowe rzeczy, można nie tylko zadowolić duszę prezent odbiorcy, ale również pchnąć go do nowej stylowej obrazu.


Czy kupić pas skórzany jako prezent dla mężczyzny?

Czy dać rzemienie? Jak właściwe jest to prezent? Nie Czy to przez co niektóre znaki i przesądów?

Jeśli jest to prezent od bliskiej kobiety, to bez wątpienia nie może być – wybrany z miłości rzeczy będą bardzo mile widziane. Inną rzeczą, jeśli dar jest przedstawiony obcy, przypadkowej osobie.

Nie bądź przesądny

W Rosji od czasów starożytnych uważa się, że dany obiekt, który może obejmować ludzki organizm (pasa, pas, szalik, krawat, łańcuch, itp) Pobiera nad nim rodzaj magiczną moc i jest w stanie poddać się woli dawcy. Tak, że kobieta może dać prezent dla mężczyzny z zamiarem. Ale jak być obdarowany?

Wszelkie przezotmahnetsya nowoczesny człowiek z takich przesądów. Inną rzeczą, jeśli sam dar „nie wyglądał.” Tu już wszystko zależy od zegara, aby je zdobyć. W żadnym wypadku nie może być pogardliwie odmówić – to może znacznie obrazić dawcę (zwłaszcza dawcą). Ale jeśli coś się nie podoba – można dyskretnie „pogrzebać” go w szafie. Chociaż pas skórzany dla mężczyzn – coś bardzo potrzebne, i, najprawdopodobniej, prezent nie pozostaną nieodebrane.

Najlepszy wybór dla dżentelmena

Więc zdecydowaliśmy się na zakup. Jeśli zdecydujesz się go kupić, prawdziwie niezbędną ciuch, skórzany pasek Levis dla mężczyzn jest doskonałym rozwiązaniem. Stosowane w produkcji wysokiej jakości skóry, pasek wygląda oryginalny i bardzo elegancki i służy jako doskonały wskaźnik dobrego smaku. pas skórzany dla mężczyzn to cena, oczywiście, nie będzie niska. Ale warto.

Po tym wszystkim, mężczyzna paski – nie banalne elementu zgłoszenia uzupełniającego szafę, którego sens – wspieranie spodnie w pasie. Jeśli myślisz o tym, to naprawdę rzecz kultowa. Podszywanie się szacunek i status. Przy wyborze pasa i sposób noszenia można dowiedzieć się wiele o właścicielu.

Oznaczało to, że pas skórzany dla mężczyzn w dawnych czasach?

W każdym wieku pojawienie spodniach bez paska jest nonsens. To akcesorium odbywa się w męskiej szatni długo. W dawnych czasach na taśmie uznano bogactwo i status społeczny właściciela. Czasami nie brali (do pasów i taśm dołączonych zbrojeń i torebki złota).

Jako symbol rycerską cześć, wraz z pasem mieczem w czasach starożytnych, w żaden sposób nie przypominał nowoczesne wąski pasek skóry. To może być ciężki pas, obecne wartości skarbca i duma właściciela. strata taśma była równa utracie honoru i godności.

Jakie są pasy

Przy zakupie pas zdecydować jakie ubranie on zaprojektowany. Trzy główne rodzaje nich: sport, do stroju i stylu casual. Istnieje szeroki wybór taśm pod względem tekstury, koloru, materiału lub kształt klamry.

W sprawie powołania modeli sportowych ich nazwa. Przez kostyumnym musi spełniać pewne wymagania: ścisłe projektowe, prostota, otwarty rodzaj klamry. W tym przypadku, pas skórzany dla mężczyzn – obraz elementu. Jego zadanie – obsługuje połączenia z buta, godz pasek i teczki biznesowe lub torebce. Zazwyczaj te produkty wykonane są z prawdziwej skóry, trwałe i wyglądają bardzo reprezentacyjny.

Dorywczo wersja oryginału jest inny, czasami autora projektu i może wyglądać dość dziwaczne. Jest to doskonały wybór dla tych, którzy noszą dżinsy. Czasami dyskretny wysokiej jakości pasek powściągliwy styl, bez wyraźnego przynależności do konkretnego stylu, może być stosowany w różnych sytuacjach. Jest to szczególnie ważne, jeśli nie są zbyt znane smaki przyszłego daru odbiorcy.

Porozmawiajmy o wysokości

Przy zakupie ważne jest, aby nie przegapić z wielkością. Najczęściej wielkość tej liczby oznacza, rozmowy o ewentualnej talii. – Na przykład, od 70 do 120 cm amerykańscy producenci znakować swoje produkty za pomocą liter i cyfr, które wskazują na ten sam obwód talii, ale w calach. Przykładowo, K (36-38). Aby przełożyć je na znane nam centymetrów, należy pomnożyć przez 2,54 cali.

Jeśli nie obwód talii, kto jest obecny, aby biegać z miarką nie jest konieczne. Lepiej spokojnie patrzeć na jego etykiecie odzieży, gdzie określonej wielkości. Pomyśl o wielkości lub pasa w stosunku do niego.

Na trudności z wyborem

Uniwersalna wersja dla niezbyt pewni dawców – klasyczny czarny skórzany pas dla mężczyzn. Nadaje się niemal w każdym przypadku. Ale jeśli wiesz, gustów i preferencji osoby w kolorach i stylu, to warto zaryzykować i kupić coś mniej niż banalne.

Nie zapominaj, że pas męskie powinny być połączone również z butami (i koloru i tekstury), więc jeśli zdecydujesz się odejść od klasycznego, dobrze wiesz, co dokładnie jest osobą.

Wąskie pasy cierpią niektóre „niegodne”, a duże, kompletne akcesoria takie dane czasami śmieszne. Dlatego lepiej jest wybrać model szerzej – prezent będzie wyglądać znacznie bardziej reprezentacyjny.

Patrzymy na „żelazo”

Wszystkie paski skórzane dla mężczyzn – z klamrą. Na wyposażeniu Przy zakupie należy zwrócić szczególną uwagę. Wstępne do niej – siły, precyzyjnie gładkiej kształcie i o wysokiej jakości metalu. Wszystko to odnosi się do zamka i różnych nitów i tak dalej.

Zdarza się, że odróżnić skórę przed fałszowaniem niedoświadczony kupujący trudne. W takim przypadku należy pamiętać o kilku prostych wskazówek:

1. Spójrz na kawałek taśmy. Wyroby ze sztucznej skóry krawędź dokładnie przetwarzane rąbka. Prawdziwa skóra nigdy nie zobaczyć osaczony w ten sposób – to starannie przycięte.

2. Innym sposobem, aby odróżnić fałszywy – podpalili krawędzi. Ta skóra nie będzie się palić. Jednak w rzeczywistości, prawie każdy z dostawców pozwoli takie eksperymenty z towarami.