366 Shares 6677 views

"Pecorino" w Zhulebino: krótki przegląd zakładu

Na przedmieściach znajduje się jedna instytucja, którą można pójść do całej rodziny – to włoska kawiarnia w Zhulebino "Pecorino". W murach tej instytucji, w przytulnej atmosferze, często starych przyjaciół i znajomych, zapraszają bliskich do romantycznych spotkań. Ogólnie rzecz biorąc, kawiarnia jest doskonałym miejscem na spotkania wszelkiego rodzaju, a poza tym można też spróbować wyśmienitych potraw typowych dla kuchni włoskich.

Projekt wnętrza

Wnętrze "Pecorino" (Zhulebino) wykonane jest w stylu włoskim. Wszędzie jest harmonijne połączenie gościnności i przytulności. Kawiarnia znajduje się na małym placu, więc składa się z jednej hali i pokoju zabaw dla dzieci, w których goście, którzy przyjechali do domu, mogą zostawić swoje dzieci, aby bawić się z innymi dziećmi.

Restauracja ma duże okna, które są niemal całymi ścianami wysokości, nie są pokryte żadnymi tekstyliami – co pozwala na oświetlenie hali kawiarniowej w ciągu dnia. Tutaj, ściany są pokryte jasną tapetą z czerwonymi kwiatami, w pobliżu niektórych ścian są starożytne komody szuflad z ciemnego drewna. Goście mogą siedzieć na wygodnych, miękkich kanapach i fotelach o szarym kolorze kawy, pokrytych różnymi wzorami, okrągłych stołów drewnianych.

Kuchnia

Restauracja "Pecorino" w Zhulebino oferuje swoim Gościom smakować najbardziej wyśmienite potrawy kuchni włoskiej, z naciskiem na menu wykonane w domowej kuchni Włoch.

Głównym daniem w tej kawiarni jest prawdziwa włoska pizzeria. Tutaj jest przygotowanych aż 15 rodzajów, co sprawia, że oczy gości gwałtownie uciekają. Najbardziej popularne typy to "Cztery sera" i "Cztery kiełbaski", "Grzyby", "Margarita", "Focaccia", "Capricciosa", "Pepperoni", "Campagnola" i "Salami".

Pierwsze dania oferowane są także w języku włoskim: zupa z musztardą i łososiem, zupa z kurczaka z tagliatelle, zupa śmietana z owocami morza, zupa śmietana z białymi grzybami. Istnieje kilka odmian risotto (kremowe kaczki, owoce morza i tusz z nerkowca, białe grzyby) i makaron (z krewetkami w sosie pan-azjatyckim, "Bolognese", "Carbonara"). Również miłośnicy kuchni włoskiej będą mile zaskoczeni przez pyszne przygotowane "Fetuchchine" i "Mafalde".

Jeśli chodzi o zimne i gorące przekąski, mają też duży asortyment. Tutaj można spróbować leśnych grzybów z cebulą i masłem, Caprese z serem pomidorowym i mozzarellą, carpaccio z wołowiny, różnych serów z alpejskich. Gorąca oferta kurczaka w chrupiącym chlebie, grzybowy julien z serem, smażony z jabłkiem ser Camembert, krewetki tygrysowe z sosem czosnkowym, grillowany.

Kawiarnia Pecorino (Zhulebino) przygotowuje lekkie sałatki, wśród których najpopularniejszymi są Cezar, rustykalna sałatka ze świeżych warzyw, Nicoise z prażonym tuńczykiem, ciepłe z perlicą oraz lekka sałatka z kaczką i sosem z cytryny miodowo-cytrynowej.

Menu oferuje również szeroki wybór dań na ciepło przygotowywanych z ryb ("Frito" z sosem tatarskim, dzikim seabassem, tuńczykiem w sezamie, grillowanym morado z marokańskim sosem) oraz mięsem ("Beef Stroganoff" z puree i grzybami, "Brochetto" Z wieprzowiny na węglach, "Palpitone" z puree ziemniaczanym, polędwica w boczku na grillu). Na ozdobę w "Pecorino" (Zhulebino) można smakować asortyment warzyw na grillu, ziemniaki w mundurze z klinami, puree z ziemniaków, a także szpinakiem ze śmietaną.

Bar

Karta restauracji w barze składa się z dwóch broszur. Pierwszy zawiera różne warianty napojów alkoholowych i bezalkoholowych, a drugi to lista win, w której znajduje się ogromny asortyment wina przywiezionego z różnych części świata.

Jeśli chodzi o alkohol, w kawiarni "Pecorino" (Zhulebino) karta karciana oferuje kilka gatunków grappa, wódki, whisky, koniaku, cydru, piwa, ginu, wermutu. Ponadto prezentuje kilka wariantów koktajli zawierających alkohol (Margarita, Long Island Ice, Aperol Spitz, Pina Kolada, Tequila Sunrise).

Z napojów bezalkoholowych w barach można zaoferować koktajle (Mojito, szyja), domowej roboty lemoniady, wodę, sok i kawę i herbatę.

Dodatkowe informacje

Restauracja "Pecorino" w Żulebino jest instytucją, która w sposób ciągły oferuje swoim gościom wiele korzystnych ofert. Tak więc, w przypadku każdej osoby urodzającej instytucja dokonuje zniżki w wysokości 10% całkowitej kwoty zlecenia dokonanego w dniu urodzin lub w ciągu 7 dni od daty świątecznej.

Jeśli chodzi o zniżki w regularnym menu, za każde zamówienie złożone przed godziną 17:00 gość otrzyma rabat w wysokości 20% całkowitej kwoty czeku.

Dla wygody gości w pobliżu obiektu znajduje się parking, w którym można zostawić samochód na czas pobytu w kawiarni. Na terenie samej instytucji istnieje swobodny dostęp do Internetu, co pozwala każdemu odwiedzającemu pozostać zawsze "w kontakcie" w sieciach społecznościowych.

Adres instytucji i tryb działania

Adres, gdzie można znaleźć kawiarnię "Pecorino": Zhulebino, ul. Pronskaya, 2. Instytucja działa codziennie, od południa do północy.