95 Shares 1197 views

Jak zrobić obrzezanie mężczyzn

Wcześniej, gdy dyskusja o wszystko związane z seksem i innych sprawach intymnych, uznano za nieprzyzwoite i wstydliwe, obrzezanie pamiętał tylko w „żydowskich” żartów. Ale od tego czasu, jak tematów tabu przestał być obrzezanie staje się coraz bardziej zainteresowany. Po wszystkim okazało się, że zrobić to znacznie nie tylko Żydzi, ale wiele osób, a nie tylko ze względów religijnych, ale dlatego, higieny, zdrowia, a nawet ze względów estetycznych. Ogólny pomysł jak zrobić obrzezanie mężczyzn, i wygląda na to, obrzezanego penisa, nie ma w większości, ale nie wszystkich wyobrazić sobie funkcjonowanie w szczegółach.


Tak, to jest operacja, bo obrzezanie nie jest niczym innym, jak zabieg chirurgiczny , w którym napletek poddaje się wycięciu. Oryginalny wszystkim wykazać jak obrzezani mężczyźni, znany z czołowych rosyjskich programów telewizyjnych Elena Malysheva. Wyciągnęła szyjkę sweter, przedstawiających napletka na czele wolontariuszy z widowni w studiu (nie będziemy dokładnie określić, co miało przedstawiać pani), a następnie wielkie nożyce ta sama szyja pękło. Bez wdawania się w aspekcie moralnym tej demonstracji, możemy zauważyć, że pod względem jasności, Malyshev, jak zwykle, był u szczytu.

O tym, jak to jest. Specjalista – obecnie najczęściej jest to normalny chirurg – starannie wycięto w kole napletka całkowicie lub częściowo usuwania. Różnica w efekcie końcowym: a głowa jest zawsze otwarty, czy w spokojnej stan penisa będzie częściowo pokryć pozostałą skórę. W niektórych krajach, zwykle na obrzezanie niemowląt, używane i metody są co najtrafniej oddają malyshevoy manipulacji – napletek, jak to możliwe jest wyciągnięta do przodu i odgryźć ostrze. Rezultat jest taki sam. Czasami i ograniczone, ale operacja jest zwykle wszystko jedno estetyczne CELE szwy, które następnie albo usunięte, albo rozpuścić.

Ogólnie rzecz biorąc, większość interesie nadal nie jest obrzezanych mężczyzn, a za co. Oczywiste jest, że kwestia ta nie wynika z Żydami i muzułmanami, bo obrzezanie – wymaganie od ich religii. Wśród Żydów rytuał odbywa się zazwyczaj w ósmym dniu po urodzeniu, muzułmanów – w okresie dojrzewania, przed okresem dojrzewania chłopca. Istnieją również wskazania medyczne do takiej interwencji. Ten stulejki – zwężenie napletka, w której niemożliwe lub bardzo trudne i bolesne, aby otworzyć głowy, balanitis i balanoposthitis – różne formy zapalenia i kilka innych. Ameryki, taka operacja jest przeprowadzana ze względów higienicznych – w celu uniknięcia gromadzenia się pod napletka różnych bakterii. W pewnym momencie, środek ten stał się popularny tam, aby zapobiec nastolatka masturbacja następnie uważanych za niebezpieczne zajęcie. Co do preferencji estetycznych, jest to kwestia gustu – niektórzy są obrzezany penis piękne, inne – prawie brzydka. Oczywiste jest, że w tym przypadku obrzezanie powinno odbywać się już człowiek zdolny podejmować własne decyzje dotyczące ich wyglądu. I rzeczywiście, gdy nie mówimy o religii lub stanów chorobowych, na pytanie, czy ma być obrzezany, nie jest konieczne, aby zdecydować się na kogoś.

Odsetek, w jaki sposób dokonać obrzezania mężczyzn, często chowa się kolejne pytanie: Czy obrzezanie bolesne. Ponieważ mamy do czynienia z operacją, jest logiczne i całkiem słusznie przypuszczać, że jest ona wykonywana pod znieczuleniem miejscowym. Leku wtryskiwanego do elementu głównego, wystarczy przez czas wystarczający, aby zapewnić, że ból minął. Rano po operacji, gdy członek, jak zwykle, będzie sobie znać erekcji mogą być nieprzyjemne, nawet trochę bolesne, ale będzie wystarczająco szybko.