282 Shares 6833 views

Dania z szczupaki: receptury i opis

Na przykład, w rosyjskiej ludowej opowieści o Emelya na kuchence czarownice ryb i nikt nie zamierza jeść – i to właśnie Pike ucho i inne dania z szczupaki, receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie, uważany główne kulinarne specjały. Ryba ta występuje w dużych rzekach, i dlatego jest uważany za pielęgniarka ludzi słowiańskich.


Dania z szczupaki – przepis, że w ogóle, mogą być klasyfikowane jako przysmaki dziś. Nie tylko dlatego, że ryba jest dalekim krewnym jesiotra i bieługi. Spożywane nawet szczupaki Caviar – bardzo smaczne zimne danie z gotowanymi jajkami przepiórczymi i chrzanem. Mięso Pike zawiera dużą ilość chromu i fosforu, witaminy PP i E, to zaleca się stosowanie diabetyków mięsne i nawet pewne rodzaje słupka.

Główną cechą, która ma danie szczupak (zdjęcia prezentowane tutaj), jest to tani koszt mięsa. Elastyczny, lekko pachnące szlam, ale chudy filet z szczupak powinien być pieczony w sosie własnym – jest to chyba najbardziej użyteczne i smaczne sposoby gotowania. Z drugiej strony, możliwe jest, aby gotować zupy, pierogi formy i ciasta, szlifować szczupaki farszu i gotować im swoje Fishcakes. Aby to zrobić, należy dopasować młoda schuryat. Szczupak też nie lubi nadmiernego przyprawowe – tylko trochę pieprzu do smaku, sól – w rzadkich przypadkach.

Przepis: szczupak smażony

Przepisy dania z szczupaki na myśli łatwość gotowania. I w tym przypadku: wziąć dorosłych polędwicę szczupaki, cytryna, kilka ziół dla ryb, solą i pieprzem, Zhmenka mąki pszennej i oliwy z oliwek – do smażenia. Wstępnie ryby powinny wyczyścić dysk skalę, aby wyciąć, usunąć kości i wnętrzności. Filet gotowy ponownie umyć i wytrzeć do sucha, pokroić na kawałki. Każdy z solą i pieprzem i dodać zioła (rozmaryn garnitur, koper, tymianek, kolendra). Pozostawić do marynować przez pół godziny.

Ogrzać miski olejowej do smażenia i ryby po obu stronach, dolne rolki w mące. Podawać z warzywami, plasterek cytryny i koperkiem.

Pike kotlety przepis:

Hamburgery – łatwe i smaczne Pike. Nieskomplikowane przepisu: Filet się szczupaki – 300 gramów, grzyby – 40 g, 40 g – cebula, marchew – 60 g mąki – 40 g, sałaty lodowej i Friese – 20 g, sól i pieprz – do smaku.

Cebula oczyszczone z łuski i posiekać. Marchew być umyte i oczyszczony, cięto na małe sześciany lub pierścienie. Pieczarki przemywa się i tnie też. Rozprowadzono na szalce do smażenia złoty cebuli odcienia w oleju roślinnym, a następnie ochłodzono.

Pike Burke: usunąć wagi, głowę i ogon, kości i wnętrzności. Wraz z ochłodzonym warzywa rozdrabnianie przeprowadza się przez magiel dwa razy, a następnie solone i pieprzem. Lepsze wykorzystanie białego pieprzu. Dania z szczupaki – recepty, który jest wystarczająco duży dla 4 lub 6 małe klopsiki.

Rolka w mące i smażone w gorącej patelni z obu stron na ostre (5 minut). Następnie otwórz nagrzanego piekarnika i położyć na hamburgery – „spacer”, jak mówią. Więc będą się jeszcze bardziej aromatyczne i soczyste. Można po prostu upiec ciasta lub na parze, zgodnie z trybów zaproponowanych multivarka. Podawać na talerzu wyłożonym sałatą.