749 Shares 5565 views

Odwiedź Ice Palace (Pskov). Tu chce się wracać

Szczęśliwe wydarzenie miało miejsce w 2009 roku, kiedy to podjęto decyzję o budowie Ice Palace. Psków cieszyłem się do tego. Na wiosnę 2010 roku, cały profesjonalny zespół za ciężką pracę rozpoczął – projekt kompleksu sportowego. I na koniec 2011 roku otworzyła swoje podwoje dla zwiedzających. Budynek składa się z dwóch pięter, zaprojektowane dla 1479 widzów. Oto elegancki pole lodu, wielka sala gier, sala do choreografii i uprawiania sportu. Są to szkolenia drużyny hokeja. Dla miłośników sauny w pałacu znalazł również miejsce.


Ice Palace znajduje się przy ulicy społeczności, 81. Pracuje oraz w weekendy i święta. Pałac przyciągane przez fakt, że nie walczą drużyny hokeja, łyżwiarzy figurowych pokazać swoje umiejętności, prowadząc ku uciesze widzów.

Wszyscy ludzie

Ale nie tylko specjalistów zajmuje Ice Palace. masa skating Psków widzi tę skalę po raz pierwszy. Codziennie przez godzinę może jeździć zarówno dzieci jak i dorosłych, podczas zabawy. Istnieją również łyżwiarstwo publicznego z deskami, ale nie przeoczyć momentu, kiedy następna sesja odbędzie się. W ogóle, to należy przestrzegać harmonogramu kiedy fani mogą iść do lodowiska. Arena dość pojemny. Do 90 osób może wziąć na lodowisko pałacu. Psków masowe uroczystości jest zawsze miłe.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Że dzieci nie są w szoku, jadąc z dorosłymi, plac rozważnie podzielony na dwie części. Dzieci pozwoliło na arenę tylko w biegu na lodzie. Wymagany specjalny trener musi tam być. W tym czasie na drugiej części, wśród dorosłych, prawdziwe bitwy rozgrywane są na zewnątrz. Każdy, kto zwrócił szesnaście lat życia, może spróbuj zdobyć gola, nawet w małej bramie. Wszyscy goście muszą pamiętać, że jeśli dana osoba zachowuje się zbyt swobodnie niezgodny przerwy dyscypliny wynajętego sprzętu i tworzy lodowe skrajne sytuacje, musi on zostać usunięty z serwisu. Pracownicy są ściśle oglądania procedurę, więc bezpieczeństwo zapewnia również zasady ustanowione w centrum rozrywki o nazwie Ice Palace. Psków mogą już odwiedzić tylko przez wzgląd na atrakcji. Mieszkańcy miasta, podobnie jak miejsca rozrywki, więc jest to bardzo ochronna lodowisku. Tak, że użytkownicy mogą spać spokojnie, siedząc na widowni na trybunach, i cieszyć się grając w hokeja i inne zabawy, jazda na lodowisku, pracownicy agencji ochrony stale utrzymywać porządek. Dlatego są one zakazane, aby doprowadzić do pałacu żadnych napojów alkoholowych i innych obiektów, które mogą stanowić zagrożenie dla użytkowników.

Tutaj można kupić nie tylko osobny bilet, ale bilet. Dzieci do lat 14 mogą korzystać ze zniżki Ice Palace (Pskov). Informacje zwrotne od dzieci słyszałem pozytywne tylko z obu chłopców i dziewcząt.

Nikt nie jest obrażony

Fani tenisa też chętnie się tutaj. I nie trzeba podjąć własną rakietę, bo w Lodowym Pałacu jest otwarty na wakacje, gdzie można wsiąść do zupełnie innego inwentarza. I to jest bardzo wygodne. Tutaj wynajmowane Sprzęt dla dorosłych i dla dzieci, który jest przeznaczony dla dzieci do lat czternastu.

Złote ręce kapitana

Jest jeszcze inny bardzo przydatna usługa, jeśli nie było kłopotów z rolki, specjaliści będą mogli je wyostrzyć, wyrównać, umieścić różne nitowania i prowadzenia innych napraw.

Wielu ludzi kocha odwiedzić Ice Palace. Psków – miasto ludzi aktywnych i energicznych, tak, że nawet ktoś, kto nie umie jeździć, to jeszcze tutaj. Każdy chce iść na arenę Lodowego Pałacu zadowolić siebie. Ale najpierw umowa z nauczycielem lub w grupie, w której więcej niż dziesięć osób, lub indywidualny program. Nie można po prostu uczyć się jazdy na łyżwach, ale także do opanowania elementy łyżwiarstwie figurowym. Kolejny profesjonalny trener nauczy podstaw wspólnego sportu. Być może wkrótce inny słynny hokeista byłby dumny z Pskowa. Ice Palace oferuje również wiele firm i przedsiębiorstw na ich terytorium, tak aby mogły one przeprowadzić tu różne imprezy rozrywkowe. Dlatego też bardzo często.

I tu też ciekawa wystawa

Ice Arena mogą być wynajmowane osobom prawnym, jak i osoby prywatne, aby tam zorganizować jakieś zajęcia sportowe. Siłownia i sala do choreografii wykorzystywane również do celów komercyjnych. A jednak, te pokoje są wygodne do przechowywania wystawy w Ice Palace. Psków wciąż nie może zapomnieć o wspaniałą wystawę egzotycznych motyli wielkiej urody. A przecież są też wystawy handlowe i twórczy i pokazy różnych zwierząt, które przyciąga całą ludność miasta.

Szatnie w pałacu są bardzo wygodne. W celu dokonania rzeczy pozostały nienaruszone, umieszczone w korytarzach kamer, które oddają dziwne zachowanie zwiedzających, aw przypadku jakiejkolwiek ochrony nieporozumień zawsze dowiaduje się, co się dzieje.

Postać będzie idealny

Jeśli chcesz podkręcić mięśni, schudnąć lub osiągnąć postać ulga, można korzystać z siłowni, która znajduje się tutaj. Wiele osób z tego powodu i kochają Ice Palace. Psków opinii o nim gromadzone najliczniejsze są mili i dobre. Można tu z rodziną na weekend lub dnia tygodnia. Jeśli dziecko jest jeszcze bardzo mała, to można z mama lub tata siedzieć w sali jako jednego z rodziców pokaże swoje umiejętności. Proponuje się także, aby przyjść i spojrzeć na to, jak dzieci lub dorosłych, aby zademonstrować swoje umiejętności w grze w hokeja lub jazdy figurowej na lodzie. A może z powodu systematycznych wizyt w Pałacu Lodowym będzie nowym mistrzem w odpowiednim czasie, który będzie bardzo dumny z Pskowa.