266 Shares 7207 views

Omsk Uniwersytet Medyczny (opinie)

Omsk Uniwersytet Medyczny jest jedną z najstarszych i najbardziej popularnych uczelni na Syberii. Jest tu przygotowuje jedne z najlepszych personelu medycznego w kraju, który dzień uratować tysiące istnień ludzkich. Uzyskanie tak wysokiego wykształcenie w prestiżowych dla każdego studenta wczoraj.

historia

Omsk Akademia Medyczna pojawił się w stolicy Zachodniej Syberii w 1920 roku przyczynił się do decyzji zorganizowania medotdelenie który podlega lokalnym weterynaryjnych i zootechnicznych instytutu. Ustanowienie okazała się tak popularna, że rok później została przekształcona syberyjskiego Instytutu Zachodniego, aw 1924 roku otrzymał status instytucji medycznej.

Uczelnia gwałtownie wzrosła w 1930 roku, została odkryta zaledwie trzy wydziały, który był przygotowywany lekarzy. W czasie wojny, wielu studentów i wykładowców uczelni walczył na froncie, a także pracy w szpitalu, udał się do pociągów szpitalnych. Pod koniec 1950 roku został otwarty Dental School. Nowy etap rozwoju rozpoczęła się w roku 2000: jeszcze jeden wydział, programy szkoleniowe zostały opracowane. Aż do 1994 roku, uniwersytet miał status Instytutu, od 1994 do 2015-go – Akademii, aw 2015 roku otrzymał tytuł uniwersytetu.

dziś uniwersytet

Według statystyk, od 2015 roku szkoła jest jednym z wiodących uniwersytetów Syberii. Ministerstwo Edukacji uważa również Omsk University Medical wysoce profesjonalną instytucję. Badanie przeprowadzone przez niezależnych ekspertów, aby umożliwić uniwersytet w top 100 najlepszych instytucji edukacyjnych Rosji.

Uczelnia przywiązuje ogromną wagę do celu wyznaczonego przez których absolwentom iść po studiach do pracy w odległych obszarach centrów regionalnych. Zgodnie z tą metodą, państwo płaci szkoły ucznia, a później powinien działać na określonym miejscu określonym w umowie zawarte przez wiele lat. Około 50% uczniów – tseleviki żyjący w syberyjskiej i regionach Ural. Teraz tutaj uczymy się około 6 tysięcy osób.

krzesła

Wnioskodawcy z całego kraju będą robić w Omsk Akademii Medycznej, który dział wielokrotnie opublikowana ciekawą pracę związaną z terapią. W sumie 67 wydziałów uniwersyteckich działać, ogromny popularne studenci stomatologii chcą napisać tez nie.

Dział zawiera ponad 120 lekarzy i profesorów, ponad 330 kandydatów nauk. Kadra wymieniono także kilka wyróżnionym pracownikom szkół wyższych, naukowców, lekarzy i zasłużonych honorowych pracowników służby zdrowia. Ponad 150 pracowników mają nagrody honorowe od rządu, Ministerstwa Zdrowia, władz regionalnych, a nawet prezydenta Federacji Rosyjskiej.

W sumie jest pięć wydziałów Uniwersytetu, jak również kilka ośrodków, w których studenci mogą odbywać szkolenia i doskonalenia swoich umiejętności. Istnieje również szereg zarządzania i organizacji naukowych: Centrum Diagnostyki i przychodni, gdzie uczniowie pod kierunkiem doświadczonych lekarzy może okazać się praktyki.

Dlaczego OSMA?

Omsk State. Uniwersytet Medyczny posiada dużą liczbę baz danych, które są skoncentrowane w wiodących instytucji w regionie. Każda baza wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt, personel wysokiej jakości, dlatego pacjenci zwracają się do często. Proces edukacyjny jest ciągle ulepszany i modernizowany, z wykorzystaniem najnowszych technologii informatycznych.

Na uniwersytecie w czasie biblioteka została otwarta, która jest na czas swojego istnienia wzrosła kilkakrotnie. Ma teraz około 600 tysięcy książek, jest tam również czytelnia, gdzie, w razie potrzeby, student lub nauczyciel może iść w Internecie, aby dowiedzieć się, gdzie wszystkie niezbędne informacje. Biblioteka Uniwersytecka jest członkiem kilku dużych projektów dotyczących wymiany informacji medycznych, studenci mogą zupełnie swobodnie korzystać z danych uzyskanych w Moskwie, Kazaniu, Władywostok, Perm i innych miastach Rosji.

Jakie dokumenty są wymagane do przyjęcia?

Jeśli zdecydujesz się iść do Omsk Akademii Medycznej, dokumenty trzeba będzie złożyć do komisji selekcyjnej, która rozpoczęła swoją działalność w maju i kończy się w sierpniu. Pakiet papierów wartościowych w tym przypadku jest standardowy: kopia paszportu, 2 zdjęcia 3×4, forma informacji medycznej 086-y (można go otrzymać w szkole), kopia dostawę EGE dowodów, kopia oryginału świadectwa szkolnego wraz z wnioskiem, będzie musiał także napisać aplikację przy odbiorze.

W takim przypadku, jeśli masz jakiekolwiek dokumenty lub dowody na poparcie prawo zakwestionować przejście niektórych odpustów, należy przesłać je przez komisję selekcyjną. Mówimy o nagrody i osiągnięcia będzie dobrym pomysłem, jeśli będziesz w stanie złożyć ofertę. Kandydaci z niepełnosprawnością, jak również te, pozostawione bez opieki rodzicielskiej ma prawo do udziału w konkursie z określoną przewagę nad innymi kandydatami na studentów. Oczywiście, w tym przypadku, należy złożyć odpowiednie dokumenty.

Jak komisji kwalifikacyjnej?

Omsk State Medical University, komisja wybór, który pracuje przez cztery miesiące w roku, jest gotowa zaakceptować wszystkich studentów, którzy są w stanie poświęcić dużo czasu i wysiłku na edukację. Komisja działa w liceum w dni powszednie od 9 do 18 godzin, więcej informacji można uzyskać dzwoniąc pod numer 7 (3812) 231569.

W tym przypadku, jeśli z jakiegoś powodu nie może przyjść do studia i dać swoje dokumenty można wysyłać je pocztą listem poleconym ze spisem treści. Wszystkie dokumenty w tym przypadku koniecznie musi być poświadczone notarialnie, w przeciwnym razie nie będzie w stanie przyjąć pracę. List należy wysłać w odpowiednim czasie, z uwzględnieniem ewentualnych opóźnień w mailu.

Jeśli nie mieszkasz w regionie Omsk, oraz możliwość stało, że nie można zastosować do uczelni za pośrednictwem jednego z autoryzowanych przedstawicieli. Omsk State Medical University, komisja wybór który bierze gazetę i z innych regionów, posiada biura w regionach Tiumeń i Kurgan. Tak więc, lokalne podmioty nie mogą tracić czasu i pieniędzy na drogi, i właśnie do tych ośrodków oraz dostarczenie danych niezbędnych do oceny.

Co należy wziąć pod uwagę?

Uczelnia ma prawo do przeprowadzania własnych testów wewnętrznych do przyszłych studentów na temat ich umiejętności i zdolności do absorbowania uczy materiał. OSMA przeprowadza egzaminy w języku rosyjskim, chemii i biologii, co do zasady, mówimy o pisaniu prac badawczych, które obejmują aspekty, które nie zostały wykorzystane w egzaminie.

Omsk State Medical University, o dopuszczenie do którego należy czytać z góry z wewnętrznym planem badań, zaprasza wszystkich, którzy chcą przejść na kursy przygotowawcze. Zajęcia te pomagają studentom wczorajszych przygotować się do egzaminu, zidentyfikować luki w wiedzy i je załatać, co jest bardzo wygodne. Koszt terminach szkoleń i programu najlepiej jest skontaktować się z pracownikami uczelni przyjmującej Komisji, taka informacja jest aktualizowana corocznie.

przechodząc gatunek

Pierwszą rzeczą, że zainteresowani studenci Akademii Medycznej wejściem Omsk – ocenę pozytywną. To zmienia się co roku, a rzeczywiste dane najlepiej jest określić komisji rekrutacyjnej uniwersytetu. Liczba ta jest obliczana na podstawie ogólnych wyników egzaminów zdanych przed student liceum z kolei ustanawia pewien poziom. Ci wnioskodawcy, którzy nie uda się go przyjąć, mogą liczyć na paragonie.

Wynik zależy od specjalności. W szczególności, w 2015 roku, o przyjęcie do specjalnego „Medycyna”, „Pediatrics” i „Stomatologia” potrzebne, aby zdobyć się na egzamin w Biologii i Chemii co najmniej 40 punktów, a także w języku rosyjskim – 36. Po przybyciu na specjalności „Pharmacy” i „Roboty medyczne-prewencyjny” musiał zdobyć 40 punktów w biologii i chemii i języka rosyjskiego – 36.

Co do badań wewnętrznych, Omsk Uniwersytet Medyczny, uzyskania wyniku, który jest niższy niż w przypadku innych szkół medycznych w regionie są dość konserwatywne. Wystarczy wpisać 36 punktów w każdym z testów wewnętrznych wejściowych, można liczyć na miejscu na uniwersytecie.

Czy hostel da?

Omsk Uniwersytet Medyczny stara się zrobić wszystko, co możliwe dla studentów było wygodne i komfortowe, aby otrzymać wyższe wykształcenie. Wszyscy ci, którzy będą w stanie zrobić w sprawie budżetu, może polegać na świadczeniu pokoju w akademiku. Ponieważ uniwersytet obejmuje dwa obszary (szkolenia, szkolnictwa wyższego i otrzymują wykształcenie średnie specjalistycznego), liczba miejsc w akademikach jest podzielona równo pomiędzy studentami.

W sumie istnieje sześć akademiki uczelni, a trzy z nich (№№ 1, 2, 3) jest zajęte przez tych, którzy przyszli na uniwersytet realizować wyższe wykształcenie. Łączna liczba łóżek w trzech budynkach – w 1344 roku, są zwykle rozprowadzane w sierpniu do nowego roku szkolnego rozpoczęła się bez żadnych opóźnień. W jednym pokoju może mieszkać maksymalnie trzech osób, wszystkie pokoje wieloosobowe wyposażone są w najnowsze technologie w nich jest podłączony do Internetu, z którego można studiować przedmioty w większej głębokości.

życie studenckie

Utalentowani studenci Omsk Akademia Medyczna daje szansę dotarcia do ich pełnego potencjału. Na uczelni działa Teatr miniatur i Tańca. Nauczyciele ogólnego wydziału uniwersyteckiego kultury fizycznej uczyć w sekcjach sportowych, które organizowane są w siedzibie uczelni, a na podstawie jego własnego zdrowia poza miastem.

W 2012 roku uczelnia wygrała konkurs poświęcony zdrowego stylu życia, które zostało przeprowadzone jedną z najważniejszych organizacji naukowych w Rosji. Uczelnia corocznie „vosny Student”, którego członkowie mają wielokrotnie zdobył pierwsze miejsce w konkursach regionalnych i krajowych. Przez długi czas uczelnia bierze swój status jednego z najbardziej aktywnych instytucji edukacyjnych w regionie, studenci regularnie biorą udział w innych projektach.

życie akademickie

Wielką wagę przywiązuje Omsk University Medical działalność naukową. W ciągu instytucja działa Rada Naukowa, prezydium rady naukowej, Dissertation komitety badawcze, wydziały, doktorską i studia, jak również wiele innych działów naukowych. Uczelnia postawiła sobie szereg priorytetów, które są związane z badaniami w dziedzinie zdrowia reprodukcyjnego, nałóg, chirurgii, chorób zakaźnych.

Szczególną uwagę przywiązuje się do społecznego i higienicznego regionalnym zdrowia populacji, chorób stomatologicznych, a także na terminalu i ekstremalnych stanach. Zadaniem priorytetowym jest również poprawa leku i pomocy medycznej, która jest dostępna dla wszystkich mieszkańców regionu syberyjskiego. Specjalnie w tym celu w zawodach uniwersyteckich rozwijać pomysły mające na celu poprawę sytuacji.

wspólne projekty

Omsk Uniwersytet Medyczny, komitet powitalny, który corocznie przeprowadza rygorystyczny dobór uczniów biorących udział w licznych badaniach naukowych i rozwoju programów edukacyjnych, ostatnie mają być wprowadzone w Rosji w 2020s. Omsk studenci każdego roku są wysyłane na szkolenia w Luksemburgu i Strasburgu, jak również w niektórych miastach w Rosji.

Uczelnia stała się laureatem różnych konkursach naukowych i otrzymał granty na badania problemów w dziedzinie medycyny. W szczególności, w 2009 roku Uniwersytet otrzymał grant w wyniku których rozwój był w stanie opracować system treningowy, gdzie nauczyciele i szkoły medyczne będzie szkolić studentów i poprawić swoją wiedzę. Kiedy szkoła jest ośrodkiem technologii informacyjnej i komunikacji międzynarodowej, jest odpowiedzialny za stworzenie jednolitej przestrzeni medialnej w dziedzinie medycyny.

opinie

Wygoda, wygoda i jakość wiedzy – to jest ta słynna Omsk Uniwersytet Medyczny, komentarze o nim absolwenci zostawić wyłącznie pozytywnie, zwracając uwagę na gotowość nauczycieli do spełnienia i trzymać dalszych konsultacji w przypadkach, gdy nie są one świadczone.

Obecnych studentów OSMA uwaga surowość niektórych nauczycieli, jednak rozważyć tę opłatę do odbioru wysokiej jakości wiedzy. nauczycieli szkół corocznie biorą udział w największych seminariów i różnych spotkań tematycznych, pozwalając im być świadomi wszystkich obecnych zmian i wysłać nową informację do swoich uczniów. Sami nauczyciele mówią, że co roku przychodzi więcej studentów, którzy są naprawdę zainteresowani w medycynie, które nie mogą jednak radować.