176 Shares 7401 views

„Mifegin”: informacje zwrotne na temat stosowania w domu. Analogi i cena „Mifegin”

Każda osoba, od wczesnego dzieciństwa spotyka się z przyjmowaniem leków. Niektóre leki zmniejszenia bólu i poprawy samopoczucia, wpływ innych dotyczy leczenia chorób wirusowych, chorób zapalnych i bakteryjnych. Kobiety często muszą podjąć środki hormonalne. W tym artykule skupimy się na sformułowaniu „Mifegin”. Recenzje medycyna ma zupełnie różne. Kobiety, które podejmują swoje własne środki, w wielu przypadkach są skuteczne i efektywne działanie leku. Lekarze nie powitać takich taktyk. Spróbuj dowiedzieć się szczegółowo, co jest „medycyna” Mifegin opinie.


Co mówi producent?

Tabletki „Mifegin” feedback od producentów i farmaceuci mają następujące. Antigestagens lek jest lekiem, który blokuje produkcję drugiej fazie naturalnego hormonu i ciąży. Gdy lek zwiększa kurczliwości mięśni gładkich (szczególnie reprodukcyjnego narządu).

Producent twierdzi, że po zażyciu leku w ciągu kilku godzin, to jego działanie. Po pierwsze, rozwarstwienie doczesnej tkanki od ściany macicy. Następnie oznacza aktywny wpływ na jajnik i nadnerczy, powstrzymując uwalnianie progesteronu. Następnie rozpoczyna zrzut endometrium i myometrium z mięśni macicy ściennych.

Czy są jakieś przeciwwskazania do leku?

Zalecenia, aby otrzymać „Mifegin” Po leku. Nie należy stosować tabletki chorób gruczołów nadnerczy i przysadki mózgowej. W przeciwnym razie może nastąpić nieoczekiwane reakcji. Należy bardzo uważnie stosować leku w leczeniu chorób wątroby, nerek i dróg moczowych.

Producent twierdzi, że niemożliwe jest, aby zastosować kompozycję w przypadku, jeśli istnieje podejrzenie ciąży pozamacicznej na skutek aborcji. Konieczne jest również, aby wybrać alternatywną metodę, gdy okres komórki jajowej jest więcej niż sześć tygodni. Jeśli poczęcie nastąpiło w czasie stosowania doustnych środków antykoncepcyjnych lub wewnątrzmacicznego stosowanie jest zabronione. Ze szczególną ostrożnością należy podchodzić do takiej korekty w chorobach narządów płciowych, zapalenie i złe nawyki u kobiet.

Abstrakt stwierdza, że na początku porodu nie można użyć funkcji w następujących przypadkach: przodujące lub nisko położone łożysko, przed planowanym cesarskiego cięcia, gdy płód jest źle w ciąży mnogiej i krwawienia.

Co mówią lekarze?

Co to jest lek „Mifegin” odpowiedź od lekarzy? Ginekolodzy i położnicy powiedzieć, że medycyna jest surowo zabronione używać własnych. Przed leczeniem należy zająć się w placówce medycznej i poddać badaniom. Tak więc, aby rozpocząć z ginekolodzy przepisują USG i flory analizy. Dopiero po wynikach i identyfikowane na podstawie danych ultrasonograficznych może zacząć korzystać z narzędzia.

Eksperci twierdzą, że lek należy przyjmować tylko w placówce medycznej. W przeciwnym razie, nie może się nieoczekiwanie reakcję substancji czynnej i rozwoju powikłań. Lekarze mówią, że czasami istnieje silne krwawienie, które wymaga pilnej operacji. Jeśli kobieta jest w tej chwili jest w domu, to lek może prowadzić nawet do śmierci.

Jak stosować lek w domu?

Jeśli zdecydujesz się stosować leku „Mifegin” w domu, należy najpierw zapoznać się z adnotacją. Warto pamiętać, że lekarze mocno witamy takich taktyk. Jednak wiele kobiet woli robić wszystko samemu. Instrukcja mówi, że tabletka może być stosowany do efektem nieudanej lub indukować poród. W obu przypadkach dawka i tryb podawania jest całkowicie różne.

aborcji

Lek „Mifegin” w domu, stosując następujące metody. Kobieta musi picia trzy tabletki w miligramach na lek (600). Później, ze względu na rozpoczęcie krwawienia, co prowadzi do samoistnego poronienia. powinno się wydawać lekarzom dwa dni po zastosowaniu środków i przekazać USG.

Najczęściej lek powoduje całkowite poronienie. Istnieją jednak przypadki, gdy membrany są zatrzymywane w macicy. W tym przypadku konieczne jest przeprowadzenie łyżeczkowanie lub próżniową.

Na początku porodu

Lek „Mifegin” w domu mogą być wykorzystywane do zbliżenia porodu. Wiele oczekujący mamusie nie mogę się doczekać na spotkanie z moim dzieckiem, a oni korzystają dokładnie z tej metody. Lekarze zalecamy, aby nie zrobić. Ponieważ urządzenie mocujące może prowadzić do nieoczekiwanych reakcji i powikłań.

Na początku pracy przyjmuje jedną tabletkę leku w dawce 200 mg. Proces może się rozpocząć natychmiast, albo nie będzie żadnego efektu. W tym drugim przypadku konieczne jest, aby ponownie wykorzystać taką samą dawkę leku przez noc.

Lek „Mifegin”: opinie kobiet

Co powiedzieć, że płeć piękna, któremu zdarzyło się korzystać z tego narzędzia na własną rękę? Lek „Mifegin” ma bardzo mieszane recenzje. Niektóre kobiety były w pełni zadowolony z tego leku. Inni mówią o nieskuteczności i niebezpieczeństw leku. Rozważmy podstawowe reakcje kobiet.

Lek jest całkowicie spełnia swoją (ciążę przerywa) zadanie

Kobiety stosujące własne tablety „Mifegin”, przedstawia następujące uwagi. Oznacza to doskonale poradził sobie ze swoim zadaniem. W ciągu jednej godziny po zastosowaniu leku rozpoczął aktywną akcję. Wzrosła funkcję skurczową mięśni macicy i zaczął z dróg rodnych.

Również płci pięknej jest powiedziane, że nie było dokuczliwy ból w dolnej części brzucha po użyciu tabletki. Jednakże, jest to całkowicie normalne reakcji. Wszystko ze względu na fakt, że macica jest nie tylko zmniejszenie i próbuje wcisnąć zapłodnione jajo wraz z endometrium.

Środki okazały się nieskuteczne

Niektóre kobiety twierdzą, że po skorzystaniu z ciąży tabletki nie zostanie przerwana lub w ogóle nie było częściowe odstawanie błon płodowych. Lekarze również powiedzieć, że powodem tego może być źle zażyciu leku lub długoterminowej.

Te kobiety zostały zmuszone do poszukiwania po takiej terapii w placówce medycznej do skrobania. Niektórzy przedstawiciele słabszej płci nie zdecydowała się na przerwanie ciąży, ale było już za późno. Lekarze mówią, że po zażyciu leku, „Mifegin” nie ma odwrotu. Lek działa na płód i powoduje nieodwracalne szkody. Nawet jeśli w ciąży istnieje duże ryzyko urodzenia dziecka z poważnymi nieprawidłowościami.

Co mówią o kobiecie biorąc lek w celu rozpoczęcia porodu?

Większość kobiet jest zadowolonych z tych leków. Zgodnie z nimi, po Advan dwie tabletki z przerwą 24 godzin szyjki macicy i wyrównano zmiękną. kanał rodny stać się w pełni przygotowany do dalszej manipulacji.

Ponadto, niektóre kobiety pozostał niezadowolony z tej terapii. Według nich, po porodzie zniknęła możliwość nawiązania piersią. Lek nie tylko wpływa na produkcję prolaktyny i oksytocyny, ale także wchłania się do mleka matki. Materiał taki może być bardzo dobry wpływ na płód.

Analogi „Mifegin”

Podobnie jak każdy inny lek w leku ma podobny skład i środków działania. Oni wszyscy mają taki sam wpływ na organizm i kończące ciąż. Jednak nie każdy lek może być stosowany w celu wywołania pracy.

Analogi „Mifegin” są następujące:

  • pigułka „mifepriston” (to w pełni analogowe, a mogą być wykorzystane w przypadku braku w odpowiednim czasie pracy);
  • lek „mifepriston 72” (dawki i mają różne zapotrzebowanie na dodatkowe obliczenia liczby tabletek dla pojedynczej dawki);
  • oznacza „Mifepreks”, „Mifolian” i wiele innych.

Przedział cenowy leku

Środki mogą mieć różne koszty. To wszystko zależy od liczby tabletek w opakowaniu i regionu, w którym lek jest zakupiony. Standardowa paczka zawiera trzy tabletki po 200 mg każda dawka. Koszt takich leków – od 2800 do 3500 rubli.

Wiele kobiet farmaceutów zapytać: „Co jest tańsze? "Mifegin"? „Mifepriston”? »Recenzje farmaceuci powiedzieć co następuje. Jedno opakowanie „mifepriston” leków, w tym dawki trzech kapsułek 200 mg, kosztował około 1300 rubli. Oznacza to, że analog oryginalnych leków są znacznie tańsze.

Warto zauważyć, że podczas manipulacji w placówce medycznej leków może kosztować cię za darmo. W tym celu konieczne jest jedynie, aby posiadać politykę paszportu i ubezpieczenia. Taka opcja, biorąc pod uwagę ryzyko związane jest to korzystne.

Reasumując

Teraz wiesz, co opinii drug „Mifegin”. Pamiętaj, że przed użyciem należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Pamiętaj, aby szukać profesjonalnej pomocy! Nic więc dziwnego, że producent mówi, że lek powinien być podawany wyłącznie pod nadzorem lekarza.

Odpowiedzialne podejście do zdrowia. Zwłaszcza, gdy chodzi o wywołanie porodu tego narzędzia. Nie angażuj się w samozwańczego i zawsze być zdrowe!