305 Shares 4211 views

Nowe słowo w medycynie – jak skuteczna jest Phytomycyl do utraty wagi

Niedawno, biologicznie aktywny suplement Fitomycil – do utraty wagi jest jednym z rewolucyjnych narzędzi. Ci, którzy szukają sposobów na utratę wagi, ten dodatek będzie nieoceniony. To nie jest zwykły środek przeczyszczający, jak można początkowo myśleć. Chociaż kompleks zawiera tylko naturalne substancje, to nie tylko stabilizuje aktywność jelit, ale również zmniejsza poczucie głodu.

W ramach suplementów diety, włókien hydrofilowych i pektyny. Ale jakość wybranych elementów sprawia, że jest to złożona innowacja. Są tylko dwa składniki: nasiona pestki (raczej łuski od nich) i śliwki domowe (owoce). Pierwszy zawiera włókna hydrofilowe. W owocach śliwki wiele organicznych kwasów: cytrynowy, jabłkowy, szczawiowy, salicylowy (w niewielkiej ilości), jak również pektyny i garbniki. Ta unikalna kompozycja umożliwia skuteczne stosowanie Fitomycilu do utraty wagi.

Dla stylu życia, który większość z nas prowadzi, ten kompleks może stać się niezbędny, a nie tylko dla utraty wagi. Niestety, ludzie nowoczesni (zwłaszcza mieszkańcy miast) poruszają się niewiele, jedzą nieregularnie, owoce i warzywa są zawsze w krótkiej chwili, a najlepiej jeść coś smacznego (zhirnenkoe lub słodkie). Prawie wszyscy w diecie brakuje błonnika, naturalnego błonnika pokarmowego, w wyniku czego perystalty jelit pogarszają się . A jeśli weźmiemy pod uwagę, ile jemy mięsa …

Wszakże ludzkie ciało może prawidłowo przetworzyć 1 gram mięsa na kilogram jego masy. I to nie codziennie. I resztę robimy w sobie przez kilka dni. Wystarczy wyobrazić sobie, co mięso zmieni się, jeśli pozostawisz na kilka dni w temperaturze 36 stopni! Wszystko to wchłania się we krwi. Przy tak wielu toksynach ciało może radzić sobie tylko na chwilę, po pewnym czasie zacząć zemścić się na różne choroby, w tym choroby onkologiczne. Jeśli nie możemy porzucić habitualnego i komfortowego stylu życia, musimy przynajmniej pomóc organizmowi radzić sobie z problemami, biorąc Fitomycil.

Czy można zastąpić ten kompleks innymi lekami lub suplementami diety? Nie, z takim składem jest tylko jeden lek – Fitomycil, nie został jeszcze wynaleziony. Ten dodatek pobudza funkcję silnikowo-odprowadzającą jelita grubego, korzystnie wpływa na proces wydalania żółci i żółci. W rezultacie zaparcia (i nie powracają) ustępują, funkcjonowanie wszystkich części jelita poprawia się i normalizuje. Liczba krwi poprawia się: cholesterol i glukoza są niższe.

Bardzo ważny punkt: tabletki dietetyczne Fitomcil nie są wciągające!

W tym suplement diety jest nie tylko wiele błonnika, istnieją dwa typy: rozpuszczalny i nierozpuszczalny. Pierwszy w jelicie zwiększa jego objętość o współczynnik 10 i tworzy żelową masę, która następnie łatwo opuszcza ciało. Nierozpuszczalne włókna, które są 4 razy większe niż w otrębach, pobudzają jelita do normalnej pracy.

Możesz z powodzeniem stosować Fitomycil do utraty wagi, po uprzednim zapoznaniu się z kilkoma przeciwwskazaniami: ciążą i laktacją, indywidualną nietolerancją na składniki leku, niedrożność jelit lub ostre procesy zapalne w nim lub w żołądku.

Stosowanie leku Fitomycil w celu zmniejszenia masy ciała należy wziąć pod uwagę metodę przyjmowania leku. Ponieważ świadectwo tego suplementu diety jest wiele, a sposoby ich stosowania różnią się. W celu zmniejszenia masy ciała, proszek lub tabletka jest przyjmowany w ciągu 20-30 minut przed posiłkiem. Skuteczność kompleksu wzrośnie znacząco, jeśli pijesz co najmniej 1,5 litra wody dziennie. Okres stosowania preparatu Fitomycil nie jest ograniczony, można łatwo podawać dawkę podtrzymującą 1-2 saszetki dziennie.