710 Shares 9072 views

Jak pić whisky? porady ekspertów

Oczywiście, niewielu zdaje sobie sprawę, że stosowanie takich kultury arystokratycznej napojów, whisky, dyktować hollywoodzkich filmów, w których jest on dostarczany w połączeniu z soda, cola lub lodu. Na ekranie telewizora to moda „wyemigrowali” do rosyjskich jadłodajń, część z nich jest używany w domu. Na pytanie, jak pić whisky, wielu będzie odpowiedzieć na to w ten sposób: z dodatkiem coli lub tonikiem. Podobnie jak to, czy nie?


Rozważyć kwestię jak pić whisky prawo w sposób bardziej szczegółowy.

Jednak należy zauważyć, że „prawdziwy” nie widzę nic złego w degustatorów napojów alkoholowych łączą „amerykański” wódki i napoje gazowane. USA whisky w tej postaci, należy użyć wszędzie. Inaczej przedstawia się sytuacja z mieszanką lodu i „highball”. Wszystko ze względu na fakt, że pierwszy składnik jest „przysłania” drugiego smaku, więc użyć kombinacji z powyższym, w przypadku, gdy chcą się upić tak szybko, jak to możliwe – proces degustacji to sam „liście” w tle.

Ci, którzy chcą nauczyć się prawidłowo pić whisky powinna wiedzieć: American wódka należy rozcieńczać wyłącznie w przypadku, gdy istnieją wątpliwości co do jej wysokiej jakości. Jeśli jest wszystko w porządku, to napój powinien być spożywany w czystej postaci.

Dlatego konieczne jest, aby przestrzegać pewnych wytycznych. Są one następujące:

1) danej sytuacji. Smak „American” najlepsza wódka w domowej atmosferze, gdy istnieją osoby bliskie. Tak więc lepiej jest zrezygnować z oglądania telewizji i zalecane okiennicami. Spróbuj się zrelaksować, w tym muzyki relaksacyjnej. Pamiętaj, że w wyżej wymienionym spirytusowego optymalnego wykorzystania w godzinach wieczornych.

2) Temperatura. Ci, którzy nie mają pojęcia, jak pić whisky „prawdziwych” degustatorów, będzie zainteresowany, aby wiedzieć, że napój przed spożyciem muszą być schłodzone do temperatury + 18-20 stopni Celsjusza. Jeżeli zignorujemy tę rekomendację, nie będą mogli cieszyć się smakiem whisky i czuć silny zapach alkoholu.

3) szkła. W odniesieniu do tego elementu, z punktu widzenia ekspertów różnią. Niektórzy twierdzą, że „amerykański” wódka powinna być pijany ze specjalnego pojemnika, który został nazwany „tublers” – okulary z grubymi i szerokim dnem. Inni wierzą, że whisky powinny być spożywane z okularów przeznaczonych specjalnie do wina, ponieważ są one najbardziej nadawać smak napoju. W tej kwestii należy kierować się własnymi preferencjami.

4) na stół podawczy. Czy wiesz jak pić bourbona (whisky)? Oczywiście, schłodzone. Ogólnie rzecz biorąc, w zakresie korzystania z „American” wódki na stole nie powinno być „mocny” smaki. Jeśli, na przykład, obok whisky będzie współistnieć bukiet kwiatów, korzenny zapach napoju alkoholowego czujesz. Goście powinni być świadomi, że wylanie napoju alkoholowego powinno bezpośrednio właściciel domu, i napełnić szklankę powinna wynosić nie więcej niż jedną trzecią.

5) procesu picia. Niektóre z nich są zainteresowani w pytaniu: „Niedawno kupiłem butelkę whisky” Biały koń”. Jak pić napój tej marki „Odpowiedź jest prosta:” Podobnie jak inne marki – małymi łykami? ". Powinno być trochę trzymać w ustach, aby cieszyć przyjemny posmak. Wiele osób woli whisky rozcieńczyć z wodą mineralną, która nie jest zabronione. Typowo, „amerykański” wódka, a nie przekąska, ale jeśli wypić drinka w stałej dawce ignorować jedzenie nie jest zalecane po nim.

Można zatem podsumować: kwestia, czy pić whisky w czystej lub rozcieńczonej formie należy ustalić indywidualnie, w zależności od konkretnych preferencji i życzeń.