604 Shares 9367 views

Dieta na kefir i ogórek – świetny sposób walki z nadwagą

Wszystkie kobiety marzyły bezbolesnie tracąc ciężar. Nawet jeśli próbowałeś wiele opcji, a wynik nie jest taki, którego się spodziewałeś, nie poddawaj się – spróbuj takiego narzędzia jak dieta na jogurt i ogórek.

Dlaczego to działa? Kefir i ogórek to bardzo lekka żywność do trawienia w ciele: kefir nie drażni ściany żołądka i lepiej asymiluje ogórek, co z kolei dzięki wysokiej zawartości błonnika roślinnego szybko usuwa żużle i przywraca równowagę soli i wody. Dieta na kefir opinie pozytywnie i pomaga w krótkim czasie stracić około 5-7 kilogramów. Istnieje kilka opcji.

Dla tych, którzy lubią "trudniejsze", oferowana jest dobrze znana "dieta Alla Pugacheva". Obejmuje ono tylko kefir-ogórek koktajle. Oznacza to, że dzień można wypić nie więcej niż sześć kieliszków jogurtu i zjeść jeden z wytartych ogórków. Inne produkty są zabronione. Ale wynik jest tego warty – strata wyniesie do 2 kilogramów dziennie. Oczywiście, często nie zaleca się uciekania się do takiego reżimu diety, aby nie przeszkadzać ciału. Dieta na kefir i ogórek jest stosowana tylko w nagłych wypadkach nie dłużej niż pięć dni do trzech razy w roku.

Inną opcją jest oszczędność – siedem dni dieta na kefir i ogórek. W diecie powinna wynosić do dwóch litrów jogurtu o zawartości tłuszczu do 1,5% i 1,5 kilograma ogórków. Mogą być stosowane zarówno oddzielnie jak iw sałatkach z sokiem z cytryny, ziołami i oliwą z oliwek. Można wypić mineralną wodę niegazowaną i jeść 100 gramów ryb o niskiej zawartości tłuszczu.

Biorąc pod uwagę, że składniki diety wraz z szkodliwymi toksynami usuwają z organizmu i korzystnych substancji, w warunkach pierwszego i drugiego wariantu diety, nie powinno się zdziwić niektórych uczuć słabości, zawrotów głowy i zwiększonej drażliwości. Objawy odejdą, jak tylko skończysz.

Jeśli chronisz swoje ciało i nie chcesz narażać go na dodatkowe stres, a następnie organizuj się kefir-ogórka wyładunku dzień. Pozwoli to przyspieszyć metabolizm i lekko obniżyć wagę. Do rozładunku można wybrać dowolny dzień, ale nie dłużej niż dwa dni dwa razy w tygodniu. Menu dnia postu może wyglądać tak: 1,5 kg świeżych ogórków i 1,5 l kefiru o niskiej zawartości tłuszczu, należy używać 6-8 razy, co 2-3 godziny.

Dieta na kefir i ogórek ma odwrotną stronę. Produkty te mają właściwości moczopędne i przeczyszczające, więc pacjent z wrzodem żołądka, przewlekłym zapaleniem żołądka, zapaleniem okrężnicy i różnymi chorobami nerek i układu sercowo-naczyniowego, stosowanie tej diety nie jest pożądane. Również przy wyborze tej diety należy zachować ostrożność i sportowców ze względu na brak białka, ale dodając do diety jajka, można zmniejszyć efekt, ale zwiększyć zawartość żywności.

Włączone recenzje kefiru i diety ogórków były pozytywne i pomogły stracić 9 na 10 respondentów. Większość osób, które tracą masę, są zadowolone z nowych form. Oczywiście, nie każdy mógł wytrzymać takie surowe warunki, a niektóre, mające trwały i utracony ciężar, wrócił szybko do swoich dawnych form.

Należy pamiętać, że szybko tracąc ciężar, możesz także szybko wybrać. I siedząc na diecie, na wszelki wypadek, zacznij grać w sporcie.