597 Shares 3857 views

Jesienin „Katchalov Dog”: kto był poświęcony tworzeniu? Odsłania tajemnice wieku

Wielki rosyjski poeta Siergiej Jesienin ulubieniec kobiet, urodzony w 1895 roku, 21 września, w starym stylu. Co jest tak przyciąga do niego ludzi odmiennej płci? Po pierwsze, oczywiście, zniewalający wygląd. Po drugie, jego zdolność do mówienia. Według współczesnych, głos poety jest hipnotyzujący. Umiał mówić ładnie nie tylko kobiet, ale również ze zwierzętami. Dowodem na to – że wiersz poświęcony Sergey Esenin pies Katchalov. To dzieło stworzył w 1925 roku.

Historia pisze arcydzieło

Rzeczywiście, w tym czasie mieszkałem psa o imieniu Jim w domu słynnego aktora Wasilij Kaczałow. Jesienin był przyjacielem artysty i często odwiedzali go. Zwierzęta czują dobrych ludzi, a Jim szybko zakochał się w poetę i dołączone do niego. Z kolei Jesienin pies Kachalova często przyniósł wiele przysmaków. Więc między człowiekiem i psem szybko nawiązała stosunki przyjacielskie. Jednak dzieło poety nie jest tak spokojny. Można w nim znaleźć smutny wydźwięk.

Jesienin „Katchalov Dog”: analiza pierwszej połowie wiersza

Gdy stało się znane dziś, poeta monitorowali ludzi z Komitetu Bezpieczeństwa Państwowego. Czuł ją, nic dobrego to uwagę władz poety nie obiecuje. Jej smutny stan umysłu można wyjaśnić i kłócą się z głównym życie uczuciowe – Aysedoroy Dunkan. Może dlatego Jesienin zaczyna pracować, który oferuje psu szczekać na księżyc razem. Wydaje się, że poeta powinien bawić się w ciepłej atmosferze, jak doszedł do swego przyjaciela. Ale Sergei wylewa duszę psa. Mówi się, że zwierzę nie zna życia. Podobno tym razem słynny przystojny mężczyzna był bardzo smutny na sercu, jeśli on reaguje z ujemnym o życiu. Tutaj Jesienin pies Katchalov i wlewa duszę.

Analiza drugiej połowie produktu

Potwierdzeniem tych słów może być znaleziony w następujących liniach, są one coraz bardziej przekonany, że czytelnik przyczyną obniżonego stanu poety w czasie – kobieta. Tuż przed 1925 Jesienin spotkał się w Batumi z Shagane Talya – ormiański nauczyciela. Fakt, że kobieta, którą naprawdę lubił, widzimy czytając wiersz „Shagan jesteś moja, Shagan”. W czasie pisania wiersz adresowany do Jima, poeta rozstał się z Talii. Jednak zaprzeczyła pogłoskom o ich burzliwym romansie i twierdził, że tylko przyjaźń była między nimi. Jesienin był bardzo kochliwy, więc najprawdopodobniej wersja, która łączy je kocham.

linie końcowe

Bądź co bądź, najnowsze linie produktów elokwentnie mówić o smutnej miłości, która była okazją do pisania wiersza. Ale po pierwsze, poeta chwali psa, ponieważ jest piękny na standardach psów. Jesienin pisze futra aksamitnego zwierzęcia, które jest tak miło udaru. I starać się, aby każdy, kto przychodzi do domu do wielkiego aktora. A potem dalej opisuje wiersz zalet Jim Esenina. Pies Katchalov mówi, że jest on ufając, że miał otwarte prysznic. Można przypuszczać, że poeta, opisując Jim przypisaną do niego, a ich funkcje. Był tak otwarty, prosty, stosowany ufać ludziom.

Ach, ta miłość, zmuszając Cieszcie się i cierpieć

Pod koniec prac Jesienin prosi swojego czworonożnego przyjaciela, nie idź tam, aby je odwiedzić jeden, który jest smutny i cichy? Po Jim oglądaliśmy dużo gości, a mógł ją zobaczyć. Poeta pyta go z nadzieją. Jeden uważa, że jest on przeżywa trudne rozstanie z ukochaną kobietą. Można wyznaczyć innego założenia: poeta cierpiał w tym czasie nieodwzajemnionej miłości. Ale ta wersja wydaje się zupełnie nieprawdopodobne. Po tym wszystkim, ten człowiek miał wiele kobiet, był w stanie zakochać się w nich. Uwielbiała go jeszcze osobistego sekretarza – Galina Benislavsky. Kochała Esenina przez wiele lat, był gotów podzielić się nim z innymi kobietami, ale nie stracić. Po śmierci poety, sekretarz nie mógł przetrwać. Ona poszła do grobu, zostawił notatkę z prośbą, aby być pochowany obok swojego idola, a następnie zastrzeliła się.

Dlatego wersja tego wiersza, który napisał Jesienin pies Katchalov powstał pod jarzmem nieodwzajemnionej miłości, jest nie do utrzymania.

Kto to jest, że jest muza?

Podczas pisania tej pracy, więc technicznie to nie był wolny, a jego więzy małżeństwa z Sofey Tołstoja, ale nie lubił tę kobietę, i ten związek jest bardzo obciążony przez poetę.

Więc staram się zrozumieć wszystko jedno, który został poświęcony wiersz. W tym czasie, Jesienin z Aysedoroy Dunkan zerwała. To było dwadzieścia lat starszy od poety. Ponadto, jest on bardzo lubi swojego domu, ale z powodu Duncan opuścił Rosję. Najprawdopodobniej wyznać Galina Benislavskoy, napisał swoją Jesienin pracy. Psy Kachalova werset słuchał uważnie – czy raczej jeden pies – Jim. Zanim będzie żałował poetę jako obrażonego Galina, powiedział, że kobiety, które mogą być tylko przyjaciółmi, a zakończenie powieści. Po tym wszystkim, jest ona tak lubi swojego idola, który nie mógł przeżyć swoją śmierć. Jakby przewidując to, mężczyzna prosi ją o przebaczenie za wszystko.