474 Shares 8773 views

Jak nauczyć się podnieść jedną brew szybko i łatwo?

Podniesienie brwi jest popularny ekspresja niewerbalna, które można przekazać wiele informacji. W skrócie, podniesione brwi może wskazywać niedowierzanie, sceptycyzm, rozrywka, zaskoczenie i wiele więcej. Ludzie nie są w stanie w pełni kontrolować swoje ciało, ale można zrobić dużo więcej niż inni. Niektóre zauważyć swoje możliwości we wczesnym dzieciństwie. Inni zazdroszczą „utalentowany”, próbując nauczyć się robić to samo. Jednak okazało się, że się czegoś nie tak łatwo. Jednakże, z wielką chęcią nabycia pewnych umiejętności można.


Aby uzyskać informacje o tym, jak podnieść brwi, dowiesz się z tego artykułu. Wystarczy nauczyć się wykorzystywać techniki proponowane przez nas.

Jedna metoda

Weź lustro i zdecydować, co chcesz trenować brew. Co do zasady, jest o wiele łatwiej nauczyć się podnosić brwi, która jest częścią jego dominującej ręki (jesteś leworęczny czy praworęczny?). Zrób grymas. W tym scenariuszu, mięśni podnoszenia brwi, będą czuć się dobrze, jak to będzie w stanie stresu.

Ważne jest, aby podczas ćwiczeń blisko ciebie nie było nikogo, tak jak w tym przypadku, nie można się skoncentrować. Gdy obie brwi napięta, spróbuj jednego z nich, aby odpocząć i delikatnie go przenieść. Przy czym drugi brwi powinny być w pełni ustalona. Metoda ta, oczywiście, nie jest najlepszy, ale z jego pomocą można nauczyć się kontrolować mięśnie, które są odpowiedzialne za brwi. Jeśli masz trochę wymieszać brew, to może być łatwiejsze w twarz, tak że oczy nie wydają się śmieszne.

druga metoda

Ta metoda jest naprzeciwko pierwszego. Istnieje wiele sposobów, które pokazują, w jaki sposób nauczyć się podnieść brwi, ale jest to jeden z najlepszych.

Po pierwsze trzeba znaleźć lustro, a następnie zdecydować, co chcesz przenieść brwi. Palcami podnieść obie brwi. Po osiągnięciu żądanej wysokości, uwalniają jedną, nadal trzymać się drugiej.

Można zatrzymać się w tej pozycji przez kilka minut każdego dnia, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Można pominąć czas z unosząc obie brwi. Wystarczy do natychmiastowego zniesienia jednego z nich do pożądanej wysokości. Jeśli czujesz, że „dojrzał”, zwolnij palce, starając się utrzymać stałą brew. To znaczy, nie pozwól, by spadła wraz z palcami. Jeśli nie jesteś w stanie utrzymać brew, to nadal nie wiem jak poprawnie go odebrać.

Sposób trzeci

Weź lustro i umieścić go przed jego twarzą. Jak podnieść jedną brew do góry, można powiedzieć, jest to sposób. Zdecydować, jaki rodzaj brwi chcesz trenować.

Zrób ponurą minę. Nawet jeśli jesteś teraz wielkim nastrój, twarz powinna być bardzo obrażony. Teraz spróbuj wyciągnąć podbródek dół. Powinieneś czuć mięśnie w swoim czole. W tym przypadku, brwi automatycznie wzrośnie. Czasami można uzyskać jedynie podnosząc jedną brew. Trzeba starać się zapamiętać taką pozycję.

Sposób czwarty

Jak nauczyć się podnieść jedną brew szybko i łatwo pomogą określić sposób. Weź lustro (najlepiej duża, dobrze ułożona, które widzieliśmy). Dostać się do niego. Utkwił wzrok w czoło. Zrób ponury wyraz twarzy. Więc czekać 3-4 sekund. Zrób zaskoczony twarz. Czekać w tym miejscu jeszcze przez 2 sekundy. Teraz szybkie następstwo jednego wyrazu do drugiego. Powoli trenować samemu nauczyć się wykonywać ruch po jednej stronie twarzy. Pod koniec treningu wzrośnie samą brew, bez zbytniego wysiłku. Nadal praktykować ją w lustrze, więc można zidentyfikować poprawne ruchy mięśni. Teraz spróbuj zrobić to samo, ale bez broni. W tym przypadku można podnieść jedną brew do góry.

I wreszcie …

Kilka porad, jak nauczyć się podnieść jedną brew. Przede wszystkim należy stwierdzić, że nie każdy może podnieść tylko jedną brew. Więc jeśli nie może tego zrobić, to po prostu nie posiadają niezbędne składniki mięśni, ale to nie powód, aby być zdenerwowany. W rzeczywistości, dzięki temu będziesz mieć mniej zmarszczek w starszym wieku.

Najprostszym sposobem, aby dowiedzieć się, jak podnieść brwi:

1. Zacznij marszcząc brwi (pokaż jaki jesteś zły: dwie brwi powinny zostać pominięte, a w centrum osiadania powinna być maksymalna).

2. Następnie należy skupić swoją uwagę na kwestii mięśni, które kontrolują tylko jedną stronę twarzy (poczujesz mięśnie czoła).

3. Teraz można spróbować podnieść brwi, jak przenoszenie mięśnie czoła może pomóc to zrobić. Podczas szkolenia, można spróbować rozszerzyć oka, który będzie również pomóc w podnoszeniu brwi.

– Spróbuj to wszystko patrząc w lustro, dzięki czemu można zobaczyć, co robisz.

– do ogrzania najpierw marszczy brwi, a następnie podnieść obie brwi.

– Proszę nie próbować kosić z jednym okiem zrobić jedną brew poniżej. Będzie to wyglądać śmiesznie.

Teraz, gdy wiesz, jak się uczyć, aby podnieść jedną brew. Powodzenia!