375 Shares 5093 views

„Fruit Shop” – popularna sieć sklepów i kawiarni Petersburgu

wymagania ludzi dla towarów i usług rosną każdego dnia. sklepy i kawiarnie sieciowe „Fruit Shop” w Petersburgu jest jednym z najbardziej popularnych marek, od dawna działa jako dostawca wysokiej jakości żywności.


Asortyment towarów i adresy sklepów

Główną specjalizacją placówek jest sprzedaż świeżych warzyw, owoców i jagód w ciągu roku kalendarzowego. Dostawcy nie tylko rosyjskie najpopularniejszych producentów, ale także krajów Europy i Azji prestiżowych, dobrze sprawdzone firmy. Wykaz towarów, nie jest też ostatnim miejscem jest sklep spożywczy, różnorodność przypraw, świeżych i suszonych ziół. Razem oferowane klientom ponad 700 różnego rodzaju drobnych, jakości produktów pięciogwiazdkowych. Poniżej znajduje się lista adresów funkcjonują dziś „Fruit Shop” sklepów:

 • Kuibysheva 33;
 • Płytkie Stables, 12;
 • Quay dzielnica. Karpovki, 21;
 • Bolszoj Prospect VO 35 .;
 • Vyborgskoe Br, 17, 1 ..;
 • Warszawa, 43;
 • 6th linii VO, 23;
 • Z przodu, 3/2;
 • Bolshaya Konyushennaya 15.

Godziny – od 10.00 do 22.00 godzin tygodniowo.

Sieć sklepów „Fruit Shop” przyciąga nabywców?

jakość

Ta cecha jest główną zaletą tej marki. Choć dotyczy to nie tylko na jakość oferowanych towarów do klientów, ale również do poziomu usług, niepowtarzalnym wzornictwem i usług.

ceny

Koszt wielu przedmiotów w sklepach „Fruit Shop” różni się od podobnych produktów sprzedawanych w innych punktach sprzedaży detalicznej na terenie miasta, zaskakujący jego dostępności i poziomu jakości przy znacznie wyższa.

Program zniżka

Wszyscy klienci wydał kartę rabatową o początkowej niższej o 3%. W przyszłości, właściwości przechowywania w dalszym ciągu rosnąć, w zależności od wartości zakupionego towaru w postaci zniżek:

 • podczas dokonywania zakupów w wysokości 50 tys. rub. – 5%;
 • po osiągnięciu 100 tys. rub. – 7%.

Suma oszczędności Bonus może zostać zweryfikowana w każdym sklepie lub kawiarni.

usługa

Wszystko jest pozostawione przypadkowi. Ten nowoczesny wystrój wnętrz oraz charakterystyczny, „z niespodzianką” design opakowania, a także możliwość otrzymania zamówienia na dostawy do domu, nie wspominając o niezwykle ciepłą i przyjazną atmosferę w kawiarni.

W trosce o zdrowie klientów – produkty „bio”

Co jeszcze różni się od łańcucha zwykłym supermarkecie sklepach „Fruit Shop?” Petersburg, podobnie jak większość europejskich miast, próbując nadążyć za duchem czasu. Rzeczywiście, w ostatnich latach coraz więcej osób szuka nie tylko o zaletach tych produktów w stosunku do ich zawartości niektórych istotnych związków dla życia organizmu (witaminy, minerały, białka, i tak dalej. D.), ale także o ich „przyjazne dla środowiska”. W związku z tym, istnieje owoce i warzywa na półkach sklepów i kawiarni, oznaczony «Bio». Ich podaż nowoczesnych gospodarstw, które działają na specjalnej technologii, rosnące tylko „czyste” pokarmy na niektórych terenach certyfikowanych. Wszystkie warzywa i owoce przed wejściem licznika przekazać pewne kontrole, aby dopasować specyficzne wymagania.

Sieć Cafe "Fruit Shop"

Po sieć sklepów jest mocno umocniła swoją pozycję na rynku wysokiej jakości owoców i warzyw, nie było mowy o otwarciu modnych kawiarni. Dosłownie jeden po kolejnych kilku punktach zostały otwarte. Podajemy lokalizację już funkcjonujących zdrowych produktów spożywczych, a także warunki korzystania z usługi:

 • Wyborg szosa, 17/1. Przytulna kawiarnia, położony w jednej z sal sklepie funkcjonowania. Istnieje 16 miejsc. Branded „uwaga” – świeże soki. Czas od 10.00 do 22.00 godzin tygodniowo.
 • Str. Big Stables, 15. Nowo otwarta kawiarnia na 29 miejsc. Szeroka gama markowych deserów owocowych. Czas od 10.00 do 22.00 godzin tygodniowo.
 • Wasilewskiego Island, 6. linia 23. W kawiarni „Fruit Shop” w Petersburgu różni się od innych przez swoje położenie. 1 piętrze budynku mieści się sklep tej marki i 2nd – pozycja żywności. Jest 30 miejsc. Kuchnia śródziemnomorska jest mile zaskakujący wyrafinowania i różnorodność. Czas od 10.00 do 22.00 godzin tygodniowo.

sklepy i kawiarnie sieciowe „Fruit Shop” w Petersburgu – to nowoczesny i dobrze sprawdzony realizator produktów, które spełniają wszystkie wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.