290 Shares 1282 views

strój szydełka dla lalki: widokami schematów i zaleceń

Mum córki jeden dzień przyjść do punktu, w którym chcesz skojarzyć szydełkowe sukienki dla lalki. Jak być w tej sytuacji? Po tym wszystkim, produkt powinien być bardzo mały. Z hakiem i wielkości przędzy grube jasne wszystkim powinny one być tak cienkie. I to właśnie system? Który model wybrać, aby był prosty i dzianiny w tym samym stroju lalki, szydełkowane, nie gorzej wyglądała zakupiony?

talia

Aby zmniejszyć opis sposobu wykonywania pracy, następującym zapisie:

Kolumna bez sc PTBs
Kolumna z sc CTCH
Kolumna z dwóch sc st2SN
pręt łączący SS
z sc CH
bez sc BN
 • Aby szydełku sukienki dla lalek Barbie należy wykręcić łańcuch 27 pętli. W pierwszym rzędzie chcesz skojarzyć PTBs w każdej pętli, z wyjątkiem pierwszego. Jeśli zabawka więcej, tutaj musimy pamiętać, że ten łańcuch powinien być wielkości talii z oversize przycisków.
 • Od drugiego do czwartego rzędu pracy jest taki sam: pętla powietrza (to tworzy podstawę, która jest powtarzana we wszystkich innych stopni) PTBs każdego wierzchołka poprzedniego rzędu. Piąty należy dodać jedną kolumnę. Dodatek ten powinien spaść na najnowszej serii pętli.
 • Po szóste: kolumna BN dwa PTBs w jednym wierzchołkiem (zwanej dalej „dodatkiem”) 3 PTBs jednym dodatkiem, a następnie przez 3 PTBs, dodając ponownie kontynuować numerycznych PTBs przez 3 i dodając do ukończenia serii 7 kolumnach BN.
 • Siódme: 8 bar BN, dodając, nadal 13 PTBs, dodając jeszcze, 8 PTBs.
 • Ósmy rząd składa się tylko z kolumn BN.
 • Dziewiąty rząd: 8 PTBs, dodając następnie 15 PTBs, kolejny dodatek i 8 PTBs. Dziesiątym PTBs każdego wierzchołka poprzedniego rzędu.
 • Jedenasta 8 kolumn BN Ponadto, wiązania 17 PTBs, kolejny dodatek, a następnie 8 PTBs. Dwunasta seria dopasowanie, jak również dziesiąty.
 • Trzynasty: PTBs dalej dodawać do 13 PTBs jednej pętli nie jest provyazyvat (dalej "zmniejszyć"), 10 PTBs, zmniejszenie, PTBs znowu spadać, 10 PTBs znowu spadać, 13 PTBs, aby jeden dodatek.
 • Czternasta seria gorset sukienka dla lalki: 15 bar BN i jeden spadek, 9 PTBs, zmniejszają znowu PTBs, kolejny spadek, 9 PTBs, spadek, do ukończenia 15-D PTBs.
 • XV 14 PTBs, zmniejszenie związać 9 PTBs malał, 9 PTBs ponownie przeprowadzić spadek, a następnie kolejne 14 Kolumny BN.
 • XVI Nr 7 BN 12 kolumny w górze chybienie 6 pętli PTBs 20, 12 powietrza, pomiń pętle 6, 7 kolumny BN.
 • Siedemnastego 7 MOP PTBs 12 w łuku ściegów, SS-20, również w łuk PTBs 12 7 mopa. Zapiąć wątek. Pionowe gorset szyć trzy przyciski.

Dzianiny sukienka dla lalki (haka) zwykle zrobić skrót, więc stanik prawie zawsze taka sama. Ale reszta elementów będzie mieć znaczące różnice. Na przykład, rękaw może być krótki lub długi, wąski lub szeroki. W powyższym opisie przedstawiono tulejowego lampę.

tuleja

Cały produkt nie zostaną zszyte, elementy vyvyazyvayut opiera się na tych, które już istnieją. Nadal szydełku strój dla lalki jest konieczne tak: położyć spód stanika skierowaną do siebie.

 • Pierwszy wiersz: na podstawy kolumny 12, na łuku ściegami dzianiny, tie: PTBs, polustolbika CH 2, 6 PTBs, polustolbika CH2 kolumna BN. Tuleja pójdzie tylko na górze rękami lalki, czyli między ciałem a strony nie będzie.
 • Drugi wiersz: 5 samoloty z pierwszej pętli związać dwa razy st2SN i pętlę powietrza w kolejnym 10 – st2SN i powietrza, a następnie ponownie w pętlę i powietrze wykonać st2SN dwukrotnie.
 • Trzecią pętlą unosząc kolumna BN łuków w każdej z poprzedniego rzędu. Praca powtórzyć dla drugiej tulei.

Jeśli chcesz związać długi rękaw, konieczne jest, aby powtórzyć kilkakrotnie pierwszego rzędu. I w końcu związać wzór, który został podany do drugiej serii krótkich rękawach. Jeśli nie chcą szyć części, istnieje potrzeba na drutach w kręgu.

kołnierz

Można zostawić strój dla lalki bez niego. Ale z kołnierzykiem, będzie to spektakularny wygląd i eleganckie. Tak więc, aby związać kołnierz sukni (haka) dla lalki Barbie, trzeba wybrać łańcuch 70 pętle, z których pierwszy będzie używany do podnoszenia.

W pierwszym rzędzie chcesz połączyć 69 kolumn BN. Drugi chcesz skojarzyć z tych samych elementów i tej samej wysokości po pętli jeden podnoszenia. Wystarczy chwycić opiera tylną pół pętli poprzedniego rzędu wierzchołków. W ten sam sposób chcesz połączyć kolejne 9 wierszy.

W jedenastym rzędzie po jednej pętli anteny kolumnami 29 Bn, powtarza się cztery razy: dwa PTBs jednym wierzchołkiem i PTBs, a następnie kolejne 28 PTBs. Ostatnia seria będzie odgrywać rolę wiązana. Zaczyna się od kolumny BN, a następnie do końca serii trzeba powtarzać tego wzoru: 3 samoloty i zmniejszyć kolumnę BN.

Elementów złącznych, jest wygodny w użyciu, hak jest przyszyta do końca przedostatniego rzędu.

Czwarte (największy) kawałek strój dla lalki: spódnica

Ten element odzieży może również zmieniać. To może być duże i szerokie lub wąskie i krótkie. I ktoś chce zrobić długiej sukni spódnicę i zwężone. Za każdym razem dostanie nowy specjalny strój dla lalki (haka). Jazda szeroką spódnicę pokazano poniżej. Najpierw trzeba umieścić przednią stronę stanik do góry i talię. Następnie wykonaj dzieło opiera się na planie wskazanym poniżej. I konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że w każdym wierszu lub okręgu powinny być wykonywane przez 4 pętle do podnoszenia.

 • 1 seria: dwa st2SN w jednej pętli ( „rozszerzenie”) w podstawie 24 i kolumn gorset inny st2SN ostatni wierzchołek.
 • 2 Seria: st2SN rozszerzenie – muszą przemiennie do końca cyklu, które powinny być wykonywane jeden st2SN.
 • 3 rzędzie: pasuje podobny do drugiego, tylko dodatkowo powinny być wykonywane co dwa st2SN.
 • Wiersz 4: Teraz dodatek powinien przeprowadzać co trzy st2SN.
 • Stopniowo zwiększać liczbę kolumn między dodatkami do dziewiątego rzędu. To odległość pomiędzy dodatkami powinien być 7 st2SN. I od piątego rzędu dziewiarskich musi iść w kółko.
 • 10 koło powtarza dziewiątym.
 • 11 okrąg suknie osłonowe dla lalek: 8 st2SN i jednym dodatkiem konieczne jest naprzemiennie do końca cyklu, aby dokończyć jeden st2SN.
 • 12 koło powołuje drutach samo jak ósmy. To samo będzie 14, 16, 18-22.
 • 13 Koło: st2SN pętli do podnoszenia w bazie 10 st2SN i dodanie koniecznej na przemian do rzędu końcowej 10 st2SN.
 • W obrzeżu 14 biodrowego stroje dla lalek związać st2SN 15 z dodatkiem jednej, a następnie powtarzanie tych elementów do końca koła, ale nie będzie 7 pętle, które wykonują st2SN.
 • 17 koło składa się tylko z st2SN że dzianej pętelki tylnej ściany.

Taki rąbek opiera noszenia na ramie. Może on być wykonany z pierścieni związanych z tektury o grubości nici. Konieczne jest, aby upewnić się, że ramy nie była widoczna pod lamówką. Ta spódnica jest już możliwe, aby zostawić w ten sposób, ale dziewczyny chcą zrobić ozdoby ubierać lalki był mądry. Do tych celów można wykorzystać cienkie wstążki satynowe kokardki zebrane. Dekoracja może być koronki, szydełka lub rozety.

Falbanka na rąbek

Aby szydełku sukienki lalka Barbie wyglądał uroczysty, prosty obwód przydatny koronkową lamówką. Do jego produkcji powołuje umieścić twarz do jej stroju i spódnicę. Następnie znajdź krąg gdzie zakończył 16. wiersz. On pozostawił nie drutach przednią połowę pętli. Będą biegać i falbany.

 • Pierwszy etap: 4 powietrze w każdym 4-tej pętli i związać SS st2SN.
 • W drugim łuków każdego MOP węzła i od 7 do szwów. Aby koronki nie było zbyt daleko idące, wymagane jest, aby dodatkowy łuk 7 szwów co dwa zwykłe. Oznacza to, że w następnym łuku połączyć więcej niż jeden SS, ale dwa z rzędu.
 • Od 3 do 9 koła dzianiny samym łańcuchu 7 szwów i S w każdym wierzchołka łuku.
 • 10-te runda: 2 samoloty, pierwszy łuk – st2SN i powietrza, w następnym – PTBs, powietrza i powtórzyć siedmiokrotnie st2SN przemian z powietrza, to naprzemienne pracy w tych łuków należy powtarzać aż do końca okręgu.
 • 11. Okrągły kryza brzeg strój Wszystkie Pętle antenowe stykają się PTBs się naprzemiennie z jednej pętli powietrza.

Górna krawędź kryzą jest także zalecane, aby związać. W tym celu każdy arochki podstawy 4 oczka wiążą PTBs 3 CTCH i jeden PTBs.

Suknie Dekoracja: Rose

Nie wystarczy tylko wiedzieć, jak robić na drutach sukienkę dla lalki, szydełka trzeba zrobić dekoracje na nim. Łańcuch 24 pętli dzianiny w 6 PTBs z nich, następnie powtórzyć do końca rzędu – 3 powietrza i PTBs drugiej pętli. Pozostaje ustalić nici i rolka rozetę przez zszycie go po niewłaściwej stronie.

Zestaw do ubierania dla lalki: kapelusz

W pętli ślizgowej powiązać 6 SS. Potem, stopniowo dodając pętlę, zrobić kółko. Jej średnica powinna wynosić około 3,5 cm. Musi być stosowane bez dodatkowego koła. Będą one stanowić kapsla. Jej pola powinny być ponownie hodowane z mnóstwem dodatków SS. Na krawędzi nasadki tie ażurowego o strukturze marszczona. Aby czapka wyglądała pięknie, należy nakrochmalony.