117 Shares 4333 views

Dlaczego ludzie walczyć? Zobaczmy

W naszym życiu, bardzo często występują konflikty i nieporozumienia, w którym ludzie nie mogą zachować własne emocje i znaleźć kompromis. Przyjrzyjmy się, dlaczego ludzie walczą i jak prawidłowo wyjść z sytuacji. Konflikt interesów występuje w różnych sferach życia: w pracy, w domu, jak iw relacjach z przyjaciółmi. Człowiekowi wrodzoną dziką chęć być rozumiane i akceptowane, więc zazwyczaj „wściekle” dowodzi poprawności.

Dlaczego ludzie walczyć?

Różnego rodzaju konflikty mogą wystąpić nie tylko w wyniku gwałtownego temperamentu, bo to cecha jak temperament, nie wszyscy ludzie. Czasami codzienny stres w pracy i depresji związanej z życiem osobistym, osłabić układ nerwowy człowieka. Potem przychodzi czas krytyczny – tak zwany punkt wrzenia, kiedy nie możemy kontrolować samego siebie i weźmie go na ludzi wokół nich, co do zasady, nie zasługują na to. W tej sytuacji, osoba po prostu trzeba odpocząć. Najlepszym rozwiązaniem jest uważany za urlop, podróż do ciepłych krajów. Jeśli nie jest to możliwe, trzeba co najmniej jeden dzień poświęcić na siebie, należy wyłączyć wszystkie telefony i robić to, co lubi, na przykład, rysowanie, oglądanie filmów i sportu. Z reguły ludzie kłócą się, gdy cierpliwość jest pełna, więc stan naprężenia osoby mogą rozwścieczyć zupełnie normalne pytanie lub frazę rozmówcę. Po jakość reszta agresja musi odejść, w przeciwnym razie trzeba będzie szukać pomocy u specjalisty, który wyznaczy nieszkodliwy środek uspokajający.

Dlaczego ludzie walczyć? Konflikty między rodzicami a dziećmi

Najczęstszym sytuacja uważana jest za nieporozumienie w rodzinie. Szczególnie problem ten jest istotny w kontaktach z dziećmi w okresie dojrzewania, kiedy każdy przejaw troski i uwagi jest postrzegane jako natrętne naruszenie prywatności. W tym okresie dzieci myślą, że mogą zrobić sami, i nie potrzebują wsparcia bliskich. Ogromne zmiany hormonalne ciało pobudza układ nerwowy, dzięki czemu człowiek porywczy, agresywna i emocjonalna. W niektórych rodzinach rodzice są całkowicie w stanie poradzić sobie z gwałtownym charakterem Maltza, a czasem idzie tak daleko, że są one w przypływie złości kopnął ulubionego dziecka z domu. Jest to ogromny błąd. Konieczne jest, aby przezwyciężyć siebie i dają prawo do autonomii dziecka. Niech podejmować ważne decyzje w życiu, ucząc się na własnych błędach. To sprawia, że niezwykle trudno, ale to jedyny sposób, aby stać się najlepszym przyjacielem swoich dzieci.

Dlaczego ludzie walczyć? Niezgodność z drugiej połowy

Każdy z nas ma związek miłosny z nieszczęśliwym zakończeniem. Większość powieści końca konfliktu i odrzucenia siebie. Oto powód, wszystko jedno: nie dogadać. Ale oto przechodzi emocje, relacje są zapomniane i pozostaje pytanie: dlaczego ludzie walczą? W tym przypadku istnieje bardzo wiele przyczyn, w tym niezadowolenie z intymnego charakteru, lęk przed zaangażowaniem, wysoką samoocenę, nadmiernych wymagań. Dokładnie, można tylko powiedzieć, że wszystkie te cechy nie są nieodłączne w niniejszym, ofiarnej miłości. Jeśli nie można znaleźć kompromis, wspólny mianownik, to nie powinien męczyć sobą od wielu lat starają się przerobić siebie i swojego partnera.