95 Shares 6588 views

Lono – co to jest? Znaczenia słów.

Zestaw słów, że człowiek wykorzystuje w swoim wystąpieniu, wypowiedziane jakby z przyzwyczajenia, bez zastanawiania się nad ich znaczeniem. Jeśli zastanawiamy się nad sensem mówionego, można mieć pewność, że nie zawsze wie. Na przykład słowo „biust” – to nie jest dokładnie to przyjazny nazwa kobiecego ciała, który stosowany jest również w innym sensie. Często pojęcie to jest używane, gdy mówimy o macierzyństwie – w tym sensie, że odnosi się do pojemnika dla dziecka w czasie ciąży. W niektórych przypadkach wartość tego słowa jest zupełnie inna. Rozważmy na przykład ekspresji. „Bliżej natury” To zdanie oznacza bycie w miejscach, bogatą roślinnością i świeże powietrze.


Lono – to znaczy?

Język rosyjski ma kilka znaczeń dla danego słowa, niektóre z nich pochodzą z Biblii, inni – znajdują się w wierszach poetów znanych i inne – są używane w życiu codziennym. Pismo uważa termin „łono” w dwóch znaczeniach: w pierwszym przypadku – jak pojemnik, w drugim – odnosi się do żeńskiej części ciała (klatka piersiowa, ramiona i kolana) (pokrycia). W innych źródeł, słowo to jest używane, w zależności od odpowiedzi (pytanie to co co?). Lono: słowo w mianowniku oznacza łona matki, czyli kobiecych narządów płciowych udział w porodzie. Ponadto, nie może być w klatce piersiowej wzroku lub ramieniu, co wiąże się również z przeznaczeniem matki (np priniknut do łona matek). Jeśli słowo jest przez pytanie „co?”, W tym przypadku, stojąc obok rzeczownika w dopełniaczu przypadku, i jest on używany jako bezpieczne schronienie, miejsce do odpoczynku (na przykład w łonie religii). Innym znaczeniem słowa jest rzeczą tak głęboko jak głębokość i szerokość oceanu, ziemi.

Gdzie jest biust?

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że podstawowe znaczenie terminu odnosi się do kobiecego ciała, należy wyjaśnić: jakie miejsce zwane łono. Pamiętając poczęcia i narodzin dziecka, słowo odnosi się do organów odpowiedzialnych za to. Należą do pochwy, macicy, brzuch kobiety, jak i przez łożysko – formację tymczasowy u kobiet w ciąży, w którym dziecko rośnie i rozwija się. Oprócz narządów płciowych, łono jest w okolicy klatki piersiowej, jest to związane z ochroną i karmienia dziecka. W obu przypadkach, słowo symbolizuje kruchość i matczynej miłości.

Synonimy dla słowa „serdecznego”

Aby najdokładniej zrozumieć znaczenie tego terminu, można zastąpić go z wieloma synonimami. Lono – to: biodra, łono, depresja skrzynia, zatok, ogrom. W oparciu o to słowo ma wiele znaczeń, i ma szerokie znaczenie. Każda z tych synonimów może być stosowany w różnych kontekstach. W zależności od tego, zmienia słowo „piersi.” W celu prawidłowego wyrażania swoich myśli, trzeba starać się zrozumieć znaczenie terminów używanych.

„Łono” – to jeden z wielu wartościach terminów używanych w literaturze rosyjskiej od czasów starożytnych do współczesności. Słowo można znaleźć w zwrotkach wielkich rosyjskich poetów, w opowiadaniach i powieściach tej książki, jak również w Piśmie Świętym. Dodatkowo, osoby o wysokim poziomie kultury, użył terminu w życiu codziennym.