399 Shares 9511 views

Xenia Bezuglova: obraz, diagnoza. Co się stało z Kseniey Bezuglovoy? Ksenia Bezuglova jak został wyłączony?

W społeczeństwie panuje przekonanie, że życie każdej osoby niepełnosprawne muszą podzielić na „przed” i „po” kontuzji. Ale wydaje się, że Xenia Bezuglova, którego zdjęcie znajduje się poniżej artykułu, był szczęśliwy wyjątek od reguły. Jednakże, podczas gdy cud się nie stało, bo do dziś porusza się na wózku inwalidzkim. Ale, jak widać, ona nie zrezygnować, bo w końcu 2012 roku, zdobył swoje pierwsze zwycięstwo, wygrywając prestiżowy tytuł „Miss World” dla osób niepełnosprawnych.

Xenia Bezuglova słusznie może stać się dobrym przykładem dla tych, których los postanowił przetestować siłę. Zgadzam się, że życie tej niezwykłej kobiety zasługuje na opowiedziana w szczegółach. O tym, jak Xenia Bezuglova został wyłączony, a także jego rodziny i działalności społecznej, i zostaną omówione w tym artykule. A kto wie, może to opowieść o tym i dać siłę do innych w niebezpieczeństwie, odnaleźć spokój i pewność siebie w ich szczęśliwej przyszłości.

Dzieci, szkoła i lata studenckie

Xenia Bezuglova (Chisinau) urodził się w miejscowości Leninsk-Kuznechny (regionu Kemerowo). W rok później, jej rodzina przeniosła się do miejscowości o tej Nadezhdinskoye bezpłatnym znajduje się w Primorsky Territory. Było tu spędził dzieciństwo dziewczynka. Poszła do typowej wiejskiej szkole, po szkole i brał udział w produkcjach miejscowego teatru lalkowego.

Dorastając, Xenia zaangażował się w sporcie. Lubi biegać, i jest stale zapraszany do udziału w różnych konkursach regionalnych. Po ukończeniu szkoły średniej zapisała się w nadmorskiej filii Akademii Humanitarnej, położonej we Władywostoku. Xenia wybrał Wydział Zarządzania. W tym okresie życia była w stanie połączyć studia w Akademii i pracować w dziale reklamy jednej z najbardziej popularnych czasopism.

Niezwykłe wyznanie miłości

Jej przyszły mąż Aleksiej Bezuglovym Ksenia spotkali się w 2003 roku, student trzeciego roku. To wydaje się być przypadkowy znajomy okazał się być bardzo miłość od pierwszego wejrzenia. Trzeba powiedzieć, że Xenia już przygotowuje się do małżeństwa z innym facetem, ale silne uczucia, które powstały w związku z Alexis, aby dziewczyna rzucać jej narzeczonego na 10 dni przed ślubem. Warto zauważyć, że jest to nigdy nie żałowałem.

Trzy lata po tym, jak spotkał Aleksey Bezuglov złożył wniosek do swojej dziewczyny. Nawiasem mówiąc, jest to ekscytujące wydarzenie może oglądać i mieszkańcy Władywostoku, jako kochająca zaangażowanie para odbyła się tuż przy głównym placu miasta. Alex, jak książę z bajki, przyjść do jego narzeczonej na białym koniu, a Xenia z kolei złożone grzywny karetkę.

W tym samym roku, młodzi pobrali się, a następnie poleciał do Moskwy. W stolicy, Alex pracował w branży budowlanej, a Xenia pracował w kolorowych czasopismach. Dwa lata później zaszła w ciążę. Wiadomości dla pary był długo oczekiwany. Zaczęli aktywnie przygotować się do narodzin swojego pierwszego dziecka. Potem przyszły wydawało im spokojny i szczęśliwy.

wypadek samochodowy

Co się stało z Kseniey Bezuglovoy w sierpniu 2008 roku, może okazać się prawdziwa tragedia. Fakt, że dziewczyna była w wypadku samochodowym, a następnie jej życie zmieniło się radykalnie. Wszystko zaczęło się od tego, że Xenia z ukochanym mężem postanowiliśmy udać się na wakacje do Władywostoku, aby odpocząć i jednocześnie z okazji rocznicy ich ślubu. W drodze powrotnej do samochodu z nim ehavshey szczęśliwa para była w wypadku.

Wynik był wypadek samochodowy złamanie kręgosłupa, jak ciąży Xenia Bezuglova w momencie katastrofy był w tylnej części samochodu. Ból doświadczony młodą kobietę, przeciwstawia opis. Ponadto, jest ona wyraźnie świadomy, że życie jej pierwszego dziecka, ona i jej mąż oczekuje, może być w poważnym niebezpieczeństwie.

Natychmiast po wypadku samochodowym ranna kobieta została załadowana do śmigłowca i przewieziony do szpitala. Została wykonana skomplikowaną operację, po której była długo na oddziale intensywnej terapii. A następnie jej spodziewać długotrwałe leczenie. Wkrótce Xenia Bezuglova, gdzie diagnoza była i tak bardzo rozczarowujące, dowiedział się od lekarzy, że znieczulenie jest stosowane podczas zabiegu, może mieć niekorzystny wpływ na rozwój jej nienarodzonego dziecka. Ale kobieta nie słuchać rad ekspertów i nadal zdecydował się rodzić, ponieważ był przekonany, że jej głęboko dziecko urodzi się w doskonałym zdrowiu.

Narodziny córki

Nie trzeba dodawać, że Xenia Bezuglova, opuścił szpital był w stanie depresji jako nieszczęśliwy wypadek dokładnie okaleczony jej duszy i witalność. Po pierwsze, nie wolno było do niej usiąść, więc leżała cały czas. Pomimo tego, ukochany mąż Aleksiej obsługiwane ją najlepiej, jak potrafił, i w tym trudnym okresie dla niej był zawsze w pobliżu. Aby przezwyciężyć wszystkie trudy młodej pary pomogła moja matka Xenia, który przybył z Władywostoku.

Tak niezawodne wsparcie bliskich i tych blisko niej, jak również myśli o przyszłości dziecka nie daje kobiecie wpaść w głęboką depresję. W końcu, w lutym 2009 roku, doszedł do tego długo oczekiwany i bardzo zdrowe dziewczyny, że jej rodzice o nazwie Taisia.

rehabilitacja

Ale pojawienie się dziecka nie rozwiązuje wszystkich problemów. Po urodzeniu, młode matki czeka bardzo długa rehabilitacja. Xenia uważa, że w ciągu roku lub dwóch będzie w stanie wstać, ale jej nadzieje, niestety, się nie sprawdziły: była przykuta do wózka inwalidzkiego. Ale, na szczęście, była silną kobietą i nie poddawaj się, bo wiedziałam, że muszę mu córeczkę. Na wózku odwróciła się po kuchni, przygotowując mleka owsianki do jej dziecka. Młoda matka sama karmione Tasenku i opiekowała się nią.

Oczywiście, Xenia czasami chciał płakać z rozpaczy, ale ona tylko wtedy, gdy nikogo nie było w domu. Ona nie była w stanie zaakceptować ideę, że nigdy nie będzie się działo, ale pozostanie w takim stanie bezradny nie jechał. Ona w końcu zrozumiał, że w tej sytuacji trzeba zmienić poglądy i nastawienie do życia.

zajęcia na świeżym powietrzu

Można powiedzieć, że pierwsze kroki w tym kierunku Xenia Bezuglova zrobić, gdy zaczął uczęszczać do centrum rehabilitacyjnego dla osób niepełnosprawnych. Była szczególnie przyciąga uwagę kobiety na wózku inwalidzkim. Zauważyła, że wszyscy spojrzeli niemiły, zaniedbany i stracił zainteresowanie życiem. Następnie Xenia wpadł na ciekawy pomysł: co jeśli zorganizować dla tych zagubionych klasach mistrzowskich kobiety w stylu i make-up? Ku jej zaskoczeniu, pomysł ten zaczął szybko zyskać popularność.

Zachęcony tym sukcesem Bezuglova złożyła wniosek do udziału w konkursie mody, gdzie mogli wziąć udział oraz osoby niepełnosprawne. Dzięki temu Xenia sobie sprawę, że los świadomie wysłał jej taki test. Od tej chwili, zdecydowała się podjąć wsparcia osób niepełnosprawnych i pokazać im dobry przykład, że nawet siedząc w fotelu, można być jednomyślna, energiczny i wesoły człowiek.

Nowy „Miss World”

Zdarzenia, które miały miejsce w grudniu 2012 roku, stały się naprawdę znaczące dla Xenia. Wygrała konkurs piękności pionowy, który był udziałem kobiet z ponad dwudziestu krajów. Impreza odbyła się w Rzymie, a następnego ranka po finale dziewczyna obudziła się sławny. Pisaliśmy o nim niemal wszystkie główne międzynarodowe publikacje, w tym Vogue i Vanity Fair. W Rosji, dowiedzieliśmy się o tym dopiero rok później, kiedy zaczęła dzwoniąc dziesiątki dziennikarzy, został poproszony o wywiad.

życie obfituje

Z przyznaniem tytułu „Miss World na wózku inwalidzkim” Xenia Bezuglova otrzymali nowe możliwości dla swoich działań. Zaczęła dbać o stworzeniu komfortowych warunków dla osób na wózkach inwalidzkich. W 2013 Xenia został członkiem Rady Koordynacyjnej w City Hall zajmujących się problematyką niepełnosprawności. Poza tym, że jest członkiem zarządu w Wydziale Kultury i Zdrowia w Moskwie.

Teraz Xenia Bezuglova zaangażowany w działalność społeczną bardzo aktywnych. We wszystkich sferach życia, stara się w jakiś sposób poprawić jakość życia osób niepełnosprawnych. Przykładem tego może służyć jako organizacji i przebiegu konkursu kobiecej urody i pokaz mody „Bez Granic”, w której brali udział osoby niepełnosprawne.

Jak wiadomo, działalność Xenia został zauważony i rozmawialiśmy o tym, nie tylko w społeczeństwie, ale także w prasie. Jego dość aktywne życie doprowadziło do tego, że ona została powierzona nieść pochodnię podczas otwarcia Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich, które odbyło się w Soczi. Jednak głównym wydarzeniem można uznać fakt, że w sierpniu tego roku Xenia dał jej mąż Aleksiej drugie dziecko.